• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

W jakim miejscu najczęściej lubicie kończyć?

Kobieta

Tynka

Podrywacz
Pytanie adresują zarówno do Pań, jak i do Panów.

Dla Panów - gdzie najczęściej lubicie kończyć?

Dla Pań - gdzie najczęściej lubicie jak facet kończy?


Jeśli chodzi o mnie to, każde miejśce na ciele kobiety jest dobre, ale najbardziej lubie na twarzy, w ustach i na mocno wypiety tyłeczek ;)
A ja napiszę o najbardziej dla mnie zaskakującym miejscu, gdzie facet skończył 🙀
Poznałam go w necie. Miło się gadało. Mieszkaliśmy w tym samym mieście. Kilka randek i wylądowaliśmy w jego sypialni. Z niesamowitą namiętnością rzucił się na moje stopy, całował, pieścił, głaskał. Reszta mojego nagiego ciała w ogóle go nie interesowała. Dla mnie taka atencja dla moich stóp była nowością. Nawet było to przyjemne ale nie miałam jakichkolwiek odczuć natury seksualnej a co najwyżej łaskotki. W odróżnieniu ode mnie facet bardzo się podniecił. W pewnej chwili złączył mi nogi i uniósł w górę. Złączone podeszwy moich stóp utworzyły pomiędzy sobą dziurkę, która kształtem przypominała cipkę. No i on właśnie w tej dziurce się zaspokoił a na koniec spuścił się na moje stopy a potem je wylizał. Pomyślałam, że teraz nastąpi ciąg dalszy i facet zajmie się innymi częściami mojego ciała ale to był finisz. Interesowały go wyłącznie moje stopy.
Fuj ! Nigdy więcej się już z tym fetyszystą nie spotkałam 😾
 
Mężczyzna

WscieklyRuchacz

Seks Praktykant
Nie ma chyba przyjemniejszego orgazmu niz w cipce bez zabezpieczenia. Po to jest w koncu:)
W usta tez oczywiscie fajnie ale najlepsze widoki to oczywiscie na twarz, taka forma dominacji. Sexy jest tez dochodzenie na cipke i potem kontynuacja penetracji uzywajac wlasnej spermy jako lubrykantu. (Fantazujac przy tym ze moze kiedys zrobie to uzywajac czyjejs innej jak sie zona zgodzi:)
I zeby zaznaczyc rownouprawnienie - uwielbiam jak ona tez na mnie tryska kiedy dochodzi, na penisa, brzuch, na twarz - ja jej to robie wiec ze mna moze robic tez co chce. Mega podniecajace. Zona se squirtingem to skarb.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry