• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

W jakim wieku anal

Mężczyzna

Speed1986

Cichy Podglądacz
Koleżanka namówiła mnie jak miałem 19 a ona 22 i to było najlepsze doznanie jakie czułem do tej pory i teraz za każdym razem podczas stosunku musi być anal na koniec
 
Mężczyzna

zigidigi

Nowicjusz
Bardziej pasuje jaki staż w związku :). Aczkolwwiek wydaje mi się, zę zbyt szybka decyzja u kobiety może spowodować niechęć do tego typu zabawy w przyszłośći. Bardzo indywidualna kwestia. U nas coś koło 25-26 lat po ~3 latach ze sobą.
 

Soulmate86

Nowicjusz
Bardziej pasuje jaki staż w związku :). Aczkolwwiek wydaje mi się, zę zbyt szybka decyzja u kobiety może spowodować niechęć do tego typu zabawy w przyszłośći. Bardzo indywidualna kwestia. U nas coś koło 25-26 lat po ~3 latach ze sobą.
Chyba nie chodzi o zbyt szybką decyzję tylko brak wiedzy/doswiadczenia z obu stron, przez co ten pierwszy raz może być nieudany tj bolesny, brudny czy nieprzyjemny.

Ja ze swoimi eksami anal uprawiałam średnio po paru miesiącach związku.
 
Mężczyzna

zigidigi

Nowicjusz
Myślę, że podejście obu płci do tego typu seksu jest zgoła odmienne. Dla nas facetów no cóż, fajne przeżycie, może spełnienie fantazji. Dla partnerek może być to bardzo krępujące. Bądź co bądź jest to bardziej intymny seks niż klasyczny.
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry