• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Szczupła vs puszysta

Mężczyzna

Icarium

Cichy Podglądacz
Uwielbiam takie "merytoryczne" komentarze. Łatwiej obrazić niż sklecić jedno sensowne zdanie.
Ale wymienił dwa gatunki waleni: kaszalota i orkę, to i tak nieźle.
Śmieszne jest to, że w kacie desperacji tacy goście umieszczają i wysyłają zdjęcia fiutów na zasadzie a nóż któraś się skusi i nie piszą pod zdjęciem, żeby kobiety puszyste nie odpisywały.
 
Mężczyzna

psychedelic

Nowicjusz
Witam. Temat jak dla mnie na czasie, bo trochę dzieje się w moim życiu. Po kolei :
Zawsze podobały mi się kobiety szczupłe i zgrabne, jak chyba każdemu facetowi. Trafiałem różnie, wiązałem się z kobietami o różnych figurach, zdarzały się kontakty jednorazowe, lub po prostu spotykaliśmy się długo tylko po to by spędzać razem miło czas. Niedawno, odzyskałem kontakt z kobietą, z którą byłem wieeeeele lat temu. Jak w sumie obydwoje byliśmy małolatami. Pierwsze spotkanie i zaiskrzyło, nie tylko w gaciach, ale odżyły uczucia. Nie jest już tak zgrabna i przytyła sporo.... Ale wiecie co ? Nie obchodzi mnie to, że ma więcej na wadze, dalej widzę w niej to co kiedyś mnie pochłonęło bez reszty. A wtedy nie dorośliśmy do siebie wzajemnie, teraz bogatsi o lata przeżyć, uczymy się siebie na nowo. Seks jest w głowie - tak na 90%, reszta to detale nad którymi trzeba pracować :)
 
Mężczyzna

col.Greg

Instruktor seksu
Witam. Temat jak dla mnie na czasie, bo trochę dzieje się w moim życiu. Po kolei :
Zawsze podobały mi się kobiety szczupłe i zgrabne, jak chyba każdemu facetowi. Trafiałem różnie, wiązałem się z kobietami o różnych figurach, zdarzały się kontakty jednorazowe, lub po prostu spotykaliśmy się długo tylko po to by spędzać razem miło czas. Niedawno, odzyskałem kontakt z kobietą, z którą byłem wieeeeele lat temu. Jak w sumie obydwoje byliśmy małolatami. Pierwsze spotkanie i zaiskrzyło, nie tylko w gaciach, ale odżyły uczucia. Nie jest już tak zgrabna i przytyła sporo.... Ale wiecie co ? Nie obchodzi mnie to, że ma więcej na wadze, dalej widzę w niej to co kiedyś mnie pochłonęło bez reszty. A wtedy nie dorośliśmy do siebie wzajemnie, teraz bogatsi o lata przeżyć, uczymy się siebie na nowo. Seks jest w głowie - tak na 90%, reszta to detale nad którymi trzeba pracować :)
Ale fajnie Wam się trafilo:)
 
Mężczyzna

Piterek37

Cichy Podglądacz
Ja miałem taki czas ze kręciły mnie najbardziej bardzo szczupłe i wysokie kobiety..oczywiscie bez przesady. Później niziutkie i szczupłe..Ale aktualnie zdecydowanie wolę kobiety o pełniejszych kształtach..nie otyłe ale też nie szczuplutkie..
 
Mężczyzna

damdam

Podrywacz
Oaobiscie od zawsze lubiłem szczupłe i drobne, sam jestem duży i wolę całkowitą odwrotność siebie, taką nawet się przyjemniej podnosi, utrzymuje w rękach itp 😉
 
Mężczyzna

Przypalove

Cichy Podglądacz
Lubię obijać się w trakcie seksu o dużą, miekką pupcię i móc wpakować penisa pomiędzy wielkie, rozlewające się piersi. Wiec tak, puszyste.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
B ból przy seksie, szczupła dziewczyna Porady seksualne 7
G Poznam puszysta dojrzala kobiete z Lubelskiego Ogłoszenia 0

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry