• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Świat seksu po dziecku i kilkuletnim związku. Jak to wygląda u Was?

natan332

Cichy Podglądacz
Wiecie co.... tak normalnie to pewnie byłbym w stanie opanować emocje i kochać się raz na jakiś dłuższy czas, ale żeby ten seks to taka " petarda " był. Jednak zazwyczaj było to już wymęczone i wyproszone, zwykle na odpierdziel bez większych emocji. Więc raczej satysfakcja z tego znikoma i człowiek tylko jeszcze bardziej się wkur....... Więc mocno zastanawiam się nad opcją kobiety na boku.....
 

Sath

Cichy Podglądacz
Moim zdaniem bardziej jest tak że kobieta jakby się wstydzi swojego ciała trochę i może dla tego nie chce uprawiać seksu. W większości przypadków jest tak że po ciąży kobieta nie ma idealnego ciała a szczególnie po cc jest straszna blizna. Spróbuj może jakoś udowodnić swojej kobiecie że jest nadal twoim oczkiem i miss świata :)

Paaanie... Ty myślisz, że ja przez te 8 lat nie próbowałem takich rzeczy? Jakbyś słyszał w odpowiedzi "dla ciebie liczy się tylko sex", albo w trakcie seksu hasła w stylu "kończ już..", "długo jeszcze?" to największy maczo by się załamał. Szczególnie jak przypomni sobie człowiek jaką dziewczyną była żona przed dziećmi.

P.S. Moja żona po ciąży b. szybko wróciła do formy. Ma skubana genetykę.

Nie bardzo rozumiem czemu po takim czasie probujecie to rozstrzygnac, skoro juz doszlo z waszej strony do zdrady to po co? Nie rozumiem takiego podejscia. Szkoda dzieci to wlasnie teraz.

Proszę mnie nie wrzucać do 1 szufladki z innymi. Nie zdradziłem nigdy żony, nawet całusa na boku nie sprzedałem.
 

Blondyy

Cichy Podglądacz
Maskara :(

Czy po naturalnym czy po cesarce każda kobieta inaczej przechodzi, dochodzi do siebie. Fakt my kobiety mamy cis takiego ze wmawiamy sobie ze już nie jesteśmy tak atrakcyjne przed ciąża, ze tu jest tyle tego tłuszczyku a tu cellulit itp. Dlatego pojawiają się kompleksy na punkcie ciała, może to jest powód ze się odsunęła od seksu :) sama jestem w ciazy i przytyło mi się, zauważyłam cellulit niewielki, odłożyło mi sie trochę na udach i pośladkach ale mój ukochany mąż zawsze mi mówi ze mam piękne ciało i ze zawsze będę dla niego piękna :) wspiera mnie i mówi jak bardzo ważni jesteśmy ;) oczywiście przez ciąże weszła trochę rutyna w łóżku ale na szczęście zareagowaliśmy i staramy się urozmaicać nasze łóżkowe igraszki :D szaleje na punkcie mojego męża i jego penisa, uwielbiam go i codziennie muszę go dotknąć, pobawić się, potachac jąderka :D nie jestem sobą wtedy ;) nawet w 6 miesiącu ciazy się kochamy, ja mam ochotę i on tez :) nie wyobrażam sobie ze nasze pożycie seksualne gaśnie, ja wiem ze nie dam rady bez niego, mąż beze mnie ... Ale to ci przeczytałam ze się rozchodzą bo kobieta bardziej traktuje dziecko lepiej od mężczyzny który dał jej miłość oddał się cały i który pragnie z nią spędzić całe życie, dla mnie osobiście takie kobiety powinny się leczyć ponieważ to mężczyzna jest ważny dla kobiety nie tylko dziecko, dziecko to owoc miłości kotem trzeba się opiekować przez pewien cza, ale nie wolno tez zaniedbywać małżonka ... Warto porozmawiać wybrać się na terapie małżeńska do seksuologa iść razem aby doradził porozmawiał z jedna u druga osoba :) jest wiele możliwości niż tylko skok w bok
 

Zuzunka

Biegły Uwodziciel
Paaanie... Ty myślisz, że ja przez te 8 lat nie próbowałem takich rzeczy? Jakbyś słyszał w odpowiedzi "dla ciebie liczy się tylko sex", albo w trakcie seksu hasła w stylu "kończ już..", "długo jeszcze?" to największy maczo by się załamał. Szczególnie jak przypomni sobie człowiek jaką dziewczyną była żona przed dziećmi.

P.S. Moja żona po ciąży b. szybko wróciła do formy. Ma skubana genetykę.



Proszę mnie nie wrzucać do 1 szufladki z innymi. Nie zdradziłem nigdy żony, nawet całusa na boku nie sprzedałem.
Wywnioskowałam inaczej. szczególnie po wypowiedzi autora. Nie wazne.
 
W

wolfin

Guest
Nie można rzucić w kąt mężczyzny jak zabawkę która nam się znudziła ale tak niestety w większości robicie... My też mamy swoje uczucia i czujemy odrzucenie, potrzebujemy czułości której nas pozbawiacie i cielesności.
 

Blondyy

Cichy Podglądacz
Nie można rzucić w kąt mężczyzny jak zabawkę która nam się znudziła ale tak niestety w większości robicie... My też mamy swoje uczucia i czujemy odrzucenie, potrzebujemy czułości której nas pozbawiacie i cielesności.
Przepraszam bardzo kolego, nie wrzucajcie nas kobiet do jednego worka :D to ze większość jest nieogarnięta i rzucają Was w kat bo dziecko jest najważniejsze to nie oznacza ze wszystkie tak robią :D
Ale zgadzam się w 100% ze Wy mężczyźni macie uczucia, również zasługujecie na miłość na to aby zwrócić na Was uwagę ;)
Nawet ksiądz nam tłumaczył przed ślubem, ze jak będzie dziecko to mąż zawsze jest na 1 miejscu, dziecko na 2 a rodzice na 3 ;)
Dzieciak pójdzie w świat a Ty zostaniesz z żona albo sam(prawdopodobieństwo rozwodu)
 

natan332

Cichy Podglądacz
Nie bardzo rozumiem czemu po takim czasie probujecie to rozstrzygnac, skoro juz doszlo z waszej strony do zdrady to po co? Nie rozumiem takiego podejscia. Szkoda dzieci to wlasnie teraz.




Koleżanko Zuzanko......
Postaw się w sytuacji faceta....... czy uważasz, że jeśli Ciebie traktowała by druga osoba w ten sam sposób, wszelkie próby naprawy kończyły się fiaskiem , (a było ich mnóstwo) jak bys sie zachowywała?
Wyobraź sobie takie zachowanie przez 9 lat. ktoś kto jest dla Ciebie Twoim swiatem , skupia się na domu dzieciach a Ty odstawiony jestes na sam koniec. Wyobraz sobie kazde wakacje , każdy wypad poza dom , bez bliższego kontaktu cielesnego. A jak już się nawet zdarzył to dobrze nie zdążyłem się rozkręcić bo leciały podobne teksty jak u kolegi. Zarzucasz mi zdradę. ??? Mając 32 lata obojętne mi jest czy ja leżę z żona czy sam, w sumie to nawet nie mam ochoty na jakieś dotyki itp. Uważam, że wytrzymałem długo....... Nie chce się tu bronić i tłumaczyć. Chcę żebyś postawiła się w mojej sytuacji i dopiero oceniła moje zachowanie.
Ja sam siebie już ocenilem..... !
A mówiąc " szkoda mi tylko dzieci " chyba sama nie jesteś świadoma co mówisz. Moje dzieci mają się bardzo dobrze. Mają mamę, mają tatę, dom i nic im nie brakuje. W momencie , w którym przestałem poruszać temat seksu z żona, kiedy przestałem napierać- znikły jakieś głupie kłótnie, fochy itp. Dzieci mają rodziców miło nastawionych do siebie , są raczej bardziej szczęśliwe nie sądzisz??
 

Zuzunka

Biegły Uwodziciel
I jaka tą rodzine mają?. Nic nie zarzucam, dziwie sie ze tak sie meczycie i tyle. Zamiast pokazac jaja. Ja nie wierze w ogole ze Ty tak na powaznie i zdecydowanie wiem o czym mowie. Jakby mnie partner odrzucal i traktowal jak kurde domową to chyba bym go kopla, kiedys dzieci dorosna i mozliwe ze sie rozstaniecie,szkoda wiec zmarnowanych lat na zycie z taką osobą. Ale kazdy ma swoj punkt widzenia, ja nie potrafiłabym tak i tyle.

Co do tematu seksu. Ciagle sie zastanawiam dlaczego wam tak na nim zalezy, macie uwielbiana masturbacje, chodzi wam o chec bliskosci?
 
A

Anika

Guest
albo w trakcie seksu hasła w stylu "kończ już..", "długo jeszcze?"

Ja już chyba niedowidzę, bo niemożliwe że tam jest napisane "kończ już" i "długo jeszcze" :eek:
Idę sobie zmiksować drina na poprawę wzroku :/
 
Ostatnia edycja:

Sath

Cichy Podglądacz
No to macie od tego raczke. Najlepsza z mozliwosci :p

Rzecz w tym, że ja chciałem tylko moją lalę. Nawet skok w bok nie wchodził w grę, bo mi wisiały inne babki. Zawsze myślałem, że takie bezgraniczne pożądanie to będzie niemal dar dla żony a tu rzeczywistość zweryfikowała, jak strzał w pysk :/
 
W

wolfin

Guest
Blondyy, napisałem w większości, a nie wszystkie ;) Ta jedna na milion gdzieś jest :p
 

Sath

Cichy Podglądacz
Natan, nie miałeś jakichś oporów z tą lalą co skoczyłeś w bok? Osobiście mam tak zryte poczucie własnej "wartości seksualnej", że w ogóle nie dopuszczam myśli o figlach z inną babką z obawy przed kompromitacją.
 
A

Anika

Guest
TomBombadil mógłby co nieco doradzić w temacie skoków w bok, ma doświadczenie w tym sporcie.
 

natan332

Cichy Podglądacz
Nie potrzebuję takich porad ;) Ot zwykła ciekawość, bo natan w podobnej sytuacji co ja.

Czesc
Na poczatku to ja długo myślałem i dzwonilem po lokalnych " divach " szukajac odpowiedniego miejsca. Fakt ciezko bylo ale znalazlem. W moim przypadku bylo bardzo fajnie. Co prawda wybralem kobitke podobna do żony ( małą filigranową blondynkę a fajna zgrabną pupą) .
Potem bylo poczucie winy i krytyczna samo ocena! Po jakims czasie jednak to minęło gdyz bardzo milo spominalem ten " wypad " . Moze dlatego , że trafilem na fajną koleżankę, ktora wiedziała dlaczego tu przyszedłem i czego oczekuje. Co prawda otwierając drzwi mialem nogi jak z waty ale to szybko minelo za sprawą klimatu jaki sie utworzył:) pierwszy finisz z nową partnerka byl niczym " kubica na torze " szybki i z mega dozą adrenaliny. Jednak drugie podejscie to juz bylo to. Długo, namiętnie, w sumie to nawet zapomnialem , że place za ta uciechę cielesna. Wyszedlem z wielkim bananem na ustach i świadomością, ze jeszcze cos więcej mogę zdziałać niż myślałem:) powiem tak......
Nie namawiam, nie odradzam ! Jednak mi sie podobało

- - - Zaktualizowano - - -

Moge tylko jeszcze krótka dygresję dodac do Wszystkich kobitek.
Wasz urok, wdziek, seksualność, wasze piekno w oczach faceta nie znika po ciąży i porodzie. Blizna czy oponka po cesarce nie dyskwalifikuje was w kategori seksownej Kochanki. Decydujac sie na dziecko facet tez ma świadomość , ze pewne rzeczy sie zmienią. Jednak warto czasami pomyśleć o partnerze i ze tak sie wyrażę " jego potrzebach " Nie zaslaniajcie sie bólami głowy, wstydem przed rozebraniem sie przed swoim partnerem i setka innych wymówek. To naprawdę nie jest tak ze strony faceta. Jeśli zdecydowalo sie być z kimś na dobre i złe to blizna czy oponka nie spieprzy tego. Dziecko daje wiele szczęścia i radości, ale nie zapomnijcie, kto przyczynił sie do tego, ze macie to dziecko. Ten facet ciagle jest i ma tez swoje potrzeby ,ktore chce realizować z wami. Zmęczenie przy wychowywaniu potomstwa jest ogromne, ale czasami warto wykrzesać z sobie resztę sił i pokazać partnerowi , że nie zapomnieliscie o nim. Zaprocentuje to na pewno w waszych relacjach!!!!! I pozwoli uniknąć choć by ww. Sytuacji......
 
W

wolfin

Guest
Ewentualnie mówicie nam, że po ciąży nie będzie seksu to nie będziemy chcieli dzieci i problem zniknie ;)
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry