• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Sklepy internetowe (polecamy i opiniujemy)

Mężczyzna

maverick_69_

Cichy Podglądacz
Siemanko wszystkim użytkownikom forum 😊 czy ktoś mógłby mi pomóc ? Szukam sexshopu który jest jest sieciówka. Może ktoś z szanownych użytkowników tego forum mógłby mi pomóc?
Pozdrawiam
 
Kobieta

kamilaaa20

Cichy Podglądacz
Ja zdecydowanie polecam n69 zarówno zakup przez internet jak i stacjonarnie. Duży wybór zabawek i dziewczyny które zawsze chętnie coś doradzą, wytłumaczą, polecą ;)
 
Mężczyzna

Krzysiek_Wro

Cichy Podglądacz
To i ja polecę, kupowałem tu plugi i klatkę ostatnio. A teraz szykuję się na jockstrapy 😁

 
Mężczyzna

drivedrive

Cichy Podglądacz
Nie pamietam jaki sklep, ale zamowilem zonie dildo ktote wyglada jak penis, mislo byc 18cm przydzlo 27cm i w samej kopercie, wszystjo bylo widac, mowila ze kurier juz z smiejaca mina podszrdl z guga pyta, prawie sie zapadla w podloge zaplacila i zwiala
 
Mężczyzna

Krzysiek_Wro

Cichy Podglądacz
Mogła wciągnąć w zabawę kuriera, panie kurierze, tak to dildo ale wolę żywe - może pokaże mi pan swoje dildo 😁 😁 😁
 
Mężczyzna

pawelix

Seks Praktykant
Nie pamietam jaki sklep, ale zamowilem zonie dildo ktote wyglada jak penis, mislo byc 18cm przydzlo 27cm i w samej kopercie, wszystjo bylo widac, mowila ze kurier juz z smiejaca mina podszrdl z guga pyta, prawie sie zapadla w podloge zaplacila i zwiala
O co chodzi w tym? To chyba z podniecenia literówki się wkradły 🫣
 
Mężczyzna

drivedrive

Cichy Podglądacz
Hahaha no ogolnie odznaczyl sie caly sprzet na kopercie i kurier wreczal paczke ze smiejaca mina, wielka pala wielkie jaja, tylko papier oddzielal i moze troszke folijki ale to nic nie dalo
 
Mężczyzna

pawelix

Seks Praktykant
Hahaha no ogolnie odznaczyl sie caly sprzet na kopercie i kurier wreczal paczke ze smiejaca mina, wielka pala wielkie jaja, tylko papier oddzielal i moze troszke folijki ale to nic nie dalo
No właśnie bo nasz naród jest jeszcze troszkę zacofany. A co w tym złego że kobieta czy mężczyzna lubią urozmaicić sobie życie sexualne. Ja lubię patrzeć jak żona się bawi zabawkami.Nawet sam jej kupuje
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry