• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Sex z otyła osoba

Mężczyzna

Icarium

Seks Praktykant
@Mouthshot
Podręcznikowa definicja sformułowania "zgasić kogoś jak pęta". Zwykle nie daję rady jako kobieta, ale Tobie dam @Mouthshot bo niestety dążysz do samodestrukcji na tym forum.
Widzisz gdybyś miał silną osobowość to nie bałbyś się być empatycznym facetem wiedzącym, że otyłość to nie to samo co pedofilia. Jako dżentelmen wiedziałbyś, że na forum, na którym czytają Cię kobiety jesteś takim Szczylem, którego w książce opisał Vonnegut w Kociej kołysce
Weź mu jakiś przykład daj, z którego chłopaczyna coś wywnioskuje, a nie Ty z Vonnegutem wyjeżdżasz.
Lepiej taki popularny np. Radosław Psikutas bez "S" Tamten tez był twardy, miał zajębiście silną psychikę i charakter.
 
Mężczyzna

Mouthshot

Podrywacz
Weź mu jakiś przykład daj, z którego chłopaczyna coś wywnioskuje, a nie Ty z Vonnegutem wyjeżdżasz.
Lepiej taki popularny np. Radosław Psikutas bez "S" Tamten tez był twardy, miał zajębiście silną psychikę i charakter.
Nie przypominam sobie Porch Monkey, abym pytał cię o zdanie. Idź lepiej oglądać "Clerks II".
[1] zarówno koleżanka, jak i ja pisałyśmy o mężczyznach z nadwagą, a nie otyłych- to zasadnicza różnica.
[2] Pedofilia, otyłość, nadwaga.....wszystko wrzucasz do jednego worka.
[1] Dla mnie to bez różnicy: ruby to ruby.
[2] Wrzucam wszystko do jednego wora, bo są to zjawiska, które nie powinny mieć miejsca.
Spoko, na telefonie często mi korekta zmienia. Ale rozumiem irytację.
To poprawiaj proszę ręcznie tekst przed publikacją, bo tego naprawdę nie da się czytać.
Też używam komórki do pisania i mój tekst zawsze jest klarowny.
No i przecież jeśli podczas treningu doznasz kontuzji i leczysz się w państwowej służbie zdrowia, to takie samo zło wyrządzasz.
Nie, kurwa - nie wyrządzam. Upadek i kontuzja to zjawisko losowe, a zaniedbanie siebie to wybór.
 
Mężczyzna

Mouthshot

Podrywacz
Nie da się tego nigdzie zauważyć
[1] "Nie" i "nigdzie" - podwójne zaprzeczenie i klasyczny błąd językowy powielany przez wszystkich. Poprawnie brzmi to: "nie da się tego gdziekolwiek zauważyć". Nie musisz dziękować - lekcja za friko. ;)

[2] Gdybyś wyszedł poza swoją myśleniową strefę komfortu to dostrzegłbyś wartość w moich mocnych słowach. Tu całkiem serio.

[3] Boli cię, że nie możesz tknąć kolejnego Cheesburgera, a ja mogę i nawet tego nie odczuję? 😁😘
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
Marcin20cm20yo Sex kamera bez twarzy Seks 1
A Sex portal Seks 2
A Szukam dziewczyny do sex chatu Seks 0
T Pani do sex spotkań Rzeszów Ogłoszenia 0
A Sex na kamerce Seks 0

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry