• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Sex z otyła osoba

Mężczyzna

Mouthshot

Podrywacz
To zmieniasz wersję. Otyłość, czy po iść do otyłych. Jeśli otyłość z pedofilia, to zupełnie inne kategorie, bo pedofil krzywdzi i nych, otyły tylko siebie. A ponieważ są otyli zwykle z własnych wyborów, to nie jest zło. Gdyż chcącemu nie dzieje się krzywda.
Człowieku, weź kurwa naucz się poprawnie pisać, bo oczy krwawią od czytania tego tekstu! Bez złośliwości.
Bo rozgraniczyć trzeba otyłość, od tego, że w skutek obowiązującego systemu ubezpieczeń wszyscy składamy się na leczenie chorób wynikających z otyłości. To jest złe.
To właśnie chciałem napisać, że wszyscy zrzucamy się na leczenie spaślaków, a na tym nie koniec dramatu. Rubasy żądają teraz przywilejów dla siebie, a do tego wyniszczają psychicznie swoje rodziny i znajomych (o ile jeszcze takowych mają). To jest grubsza afera i pierdolenie, że "otyli krzywdzą tylko siebie" to brednia totalna! Trochę świadomości otaczającego świata i myślenia, no kurwa ludzie!
To twoja odpowiedź, @Mouthshot
Wiem, co napisałem. Wpierw była rubaska w czasach nastoletnich, a potem ta dyktatorska zdzira, ale obie należą już do przeszłości.
 
Mężczyzna

Przypalove

Seks Praktykant
To właśnie chciałem napisać, że wszyscy zrzucamy się na leczenie spaślaków, a na tym nie koniec dramatu. Rubasy żądają teraz przywilejów dla siebie, a do tego wyniszczają psychicznie swoje rodziny i znajomych (o ile jeszcze takowych mają). To jest grubsza afera i pierdolenie, że "otyli krzywdzą tylko siebie" to brednia totalna! Trochę świadomości otaczającego świata i myślenia, no kurwa ludzie!
Mhm, czyli dopatrujesz się w tym spisku. Tych otyłych co domagają się "przywilejów" to chyba widziałeś tylko w internecie, gdzie zawsze pokazuje się najbardziej przerysowane, roszczeniowe i krzykliwe osoby.
 
Mężczyzna

Mouthshot

Podrywacz
Wciąż Ty. I kolejnymi postami tylko to udowadniasz.
Ale to nie ja mam problemy z otyłością i muszę z tego tytułu popierdalać do lekarzy, jebusie. 😘
Mhm, czyli dopatrujesz się w tym spisku. Tych otyłych co domagają się "przywilejów" to chyba widziałeś tylko w internecie, gdzie zawsze pokazuje się najbardziej przerysowane, roszczeniowe i krzykliwe osoby.
Do tych krzykliwych pojebańców bym strzelał jak do tarczy, bo kaczkom ani innym zwierzakom bym krzywdy nie zrobił. Jednak pomijając krzykaczy: problem otyłości to potężna zagwozdka, która nie uderza tylko w beczkowozy. Przykład: koleś chodzi z piękną laską, ale ta z czasem się roztyła i mimo próśb swojego chłopaka nie chce ona czegokolwiek z tym zrobić. Takich sytuacji jest od chuja! No i jak to nazwać jak nie psychicznym terrorem?! Ludzie to idioci i przyzwalają na takie rzeczy, dlatego potem jest tyle nieszczęścia.

Tu nie ma co owijać w bawełnę tylko trzeba z pełną świadomością mówić głośno: nie dla otyłości a tak dla szczupłości i zdrowego trybu życia!
 
Mężczyzna

Ciekawy doświadczeń

Nowicjusz
Ale to nie ja mam problemy z otyłością i muszę z tego tytułu popierdalać do lekarzy, jebusie. 😘

Do tych krzykliwych pojebańców bym strzelał jak do tarczy, bo kaczkom ani innym zwierzakom bym krzywdy nie zrobił. Jednak pomijając krzykaczy: problem otyłości to potężna zagwozdka, która nie uderza tylko w beczkowozy. Przykład: koleś chodzi z piękną laską, ale ta z czasem się roztyła i mimo próśb swojego chłopaka nie chce ona czegokolwiek z tym zrobić. Takich sytuacji jest od chuja! No i jak to nazwać jak nie psychicznym terrorem?! Ludzie to idioci i przyzwalają na takie rzeczy, dlatego potem jest tyle nieszczęścia.

Tu nie ma co owijać w bawełnę tylko trzeba z pełną świadomością mówić głośno: nie dla otyłości a tak dla szczupłości i zdrowego trybu życia!
Ucinając dyskusję, ten użytkownik to żałosny zakompleksiony człowiek bez empatii i zrozumienia dla drugiej osoby. Dowartościowuje się ubliżając innym ze względu na ich wygląd. Oraz z bardzo nikłym dystansem do siebie.
Pozostałym tutaj życzę miłego dnia a temu Panu żeby jak najszybciej usunął konto.
Pozdrowienia!
 
Mężczyzna

Mouthshot

Podrywacz
Ucinając dyskusję, ten użytkownik to żałosny zakompleksiony człowiek bez empatii i zrozumienia dla drugiej osoby. Dowartościowuje się ubliżając innym ze względu na ich wygląd. Oraz z bardzo nikłym dystansem do siebie.
Pozostałym tutaj życzę miłego dnia a temu Panu żeby jak najszybciej usunął konto.
Pozdrowienia!
Jest cienka granica między rozumieniem drugiej osoby a głupotą. Ja rozumiem innych ludzi i wiele rzeczy, ale nie daję się naciągać.
Jesteś głupcem, skoro tego nie rozumiesz.
 
Mężczyzna

Ciekawy doświadczeń

Nowicjusz
Jest cienka granica między rozumieniem drugiej osoby a głupotą. Ja rozumiem innych ludzi i wiele rzeczy, ale nie daję się naciągać.
Jesteś głupcem, skoro tego nie rozumiesz.
Jeżeli byś cokolwiek rozumiał to byś nie pieprzył takich glupot.
Gruby może schudnąć a Ty jak jesteś idiotą to już nim zostaniesz.
 
Mężczyzna

Mouthshot

Podrywacz
Jeżeli byś cokolwiek rozumiał to byś nie pieprzył takich glupot.
Moje rozumienie kończy się tam, gdzie zaczyna cudza głupota i próżność.
Nie mam zrozumienia dla tych, którzy nie chcą czegokolwiek robić w celu poprawienia swojej sytuacji.
Gruby może schudnąć a Ty jak jesteś idiotą to już nim zostaniesz.
Niech ci będzie, że jestem idiotą, ale jestem szczupłym i przystojnym idiotą. 😁:cool:
A w kwestii chudnięcia: skoro to jest takie proste to dlaczego tylu spaślaków nadal jest spaślakami? ;)
 
Kobieta

Yassmin

Seks Praktykant
Jak możesz nie mieć do siebie samej za grosz godności, by pozwolić otyłemu się obłapiać i ruchać?
Godność nie jest czymś, co ma się "do siebie". Do siebie mam szacunek, a godność mam w sobie.

Widzisz, wżyciu szukam raczej uczt intelektualnych, jeśli jest z kimś chemia to jest dobry seks, parę nadmiarowych kilogramów nie stanowi dla mnie problemu.

Sposób w jaki się wypowiadasz niestety pozwala mi stwierdzić, że nie jesteś na tyle dojrzały, żebym czuła potrzebę tłumaczenia Ci czegokolwiek... idź swoją drogą i nie narzucaj się już innym.
 
Mężczyzna

Mouthshot

Podrywacz
Widzisz, wżyciu szukam raczej uczt intelektualnych, jeśli jest z kimś chemia to jest dobry seks, parę nadmiarowych kilogramów nie stanowi dla mnie problemu.
To takie słodkie pierdzenie rodem z kreskówek Disneya. To się sprawdza, ale tylko na początku, a potem przychodzi rzeczywistość.
 
Mężczyzna

wronskjan

Erotoman
Człowieku, weź kurwa naucz się poprawnie pisać, bo oczy krwawią od czytania tego tekstu! Bez złośliwości.
Spoko, na telefonie często mi korekta zmienia. Ale rozumiem irytację.

To właśnie chciałem napisać, że wszyscy zrzucamy się na leczenie spaślaków, a na tym nie koniec dramatu. Rubasy żądają teraz przywilejów dla siebie, a do tego wyniszczają psychicznie swoje rodziny i znajomych (o ile jeszcze takowych mają). To jest grubsza afera i pierdolenie, że "otyli krzywdzą tylko siebie" to brednia totalna! Trochę świadomości otaczającego świata i myślenia, no kurwa ludzie!
Och, jedni domagaja się inni nie. Nie można wszystkich do jednego worka wrzucać. No i przecież jeśli podczas treningu doznasz kontuzji i leczysz się w państwowej służbie zdrowia, to takie samo zło wyrządzasz.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
Marcin20cm20yo Sex kamera bez twarzy Seks 1
A Sex portal Seks 2
A Szukam dziewczyny do sex chatu Seks 0
T Pani do sex spotkań Rzeszów Ogłoszenia 0
A Sex na kamerce Seks 0

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry