• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Sex z otyła osoba

Mężczyzna

firedragon

Podrywacz
Jakoś osobiście sobie nie wyobrażam mojego seksu z kobietą większych rozmiarów [bez urazy, po prostu gustuję w szczupłych lub nawet bardzo szczypłych], ale nie wydaje mi się by rozmiar sprzętu był tu problem. Odpowiednia pozycja i jazda.
 
Mężczyzna

Mouthshot

Podrywacz
Jakoś osobiście sobie nie wyobrażam mojego seksu z kobietą większych rozmiarów [bez urazy, po prostu gustuję w szczupłych lub nawet bardzo szczypłych], ale nie wydaje mi się by rozmiar sprzętu był tu problem. Odpowiednia pozycja i jazda.
"Odpowiednia pozycja" w przypadku otyłych to fikcja i pobożne życzenie, bo ze względu na swoje rozmiary mają oni zerową ruchowość. Pozycje to mogą przyjmować szczupli ludzie i tylko oni, a otyli mają wyłącznie do dyspozycji leżenie jak cholerna kłoda. To nie żart.
 
Mężczyzna

damdam

Podrywacz
Hejo jestem trochę otyła i jak to jest panowie chłopowi starczy sprzętu ma około 13 cm
ja tam mam niewiele więcej i jakoś dawałem radę ;) fakt, nie z otyłą partnerką, ale szkielet z niej też nie był i nie narzekała. Zaś to ja jestem po drugiej stronie tejże "barykady" i uważam, że jak się nastawisz, że nic z tego nie będzie, to chociażby się starał koleś to nie osiągnie nic. Jak zaś będziesz pozytywnie nastawiona, to temat poleci bez problemu
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
R Jaka sex maszyna? | Anal Akcesoria erotyczne 4
K Sex analny Porady seksualne 15
Marcin20cm20yo Sex kamera bez twarzy Seks 1
A Sex portal Seks 14
A Szukam dziewczyny do sex chatu Seks 0

Podobne tematy


Stripchat
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry