• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Sex ale nie w domu - gdzie i kiedy oraz czy zostaliście przyłapani ?

Mężczyzna

siwybajerant

Cichy Podglądacz
Dziwne, nigdy żadnego nie dostaliśmy. :)
Ja kiedyś wyjeżdżałem z lasu po wszystkim i jedziemy sobie zadowoleni, a tu nagle policja... 😆 samochód nie był na lokalnych rejestracjach, więc zacząłem się głupio tłumaczyć, że pobłądziłem (z drugiej strony kto jedzie przez las nie wiadomo dokąd zamiast zawrócić?) 😆 policjant popatrzył się z politowaniem i na odchodne poprosił, żeby już nie "błądzić" w lesie
 
Mężczyzna

michalek92

Podrywacz
Pamiętam czasy liceum, jak chodziło się w ustronne miejsce - ruiny po budynkach pkp - które były zarośnięte drzewami i można było na łonie natury zadowalać się godzinami. Czasami trafił się przechodzień, ale bardzo rzadko. Chętnie bym wrócił do tych czasów :D
 
Kobieta

KasiaKaśka

Cichy Podglądacz
Opisz tę „pomoc” :)
To było dość dawno, bo końcówka lat 90. Mając te 19-20 lat dorabiałam w weekendy jako pomoc/kelnerka w takim pałacyku, gdzie oprócz hotelu odbywały się różne imprezy, głównie wesela.

Podczas któregoś wesela właśnie zbierałam się już do domu (normalna obsługa zostawała dłużej), miałam jeszcze wynieść śmieci wychodząc. No przy altance w której były kosze jakiś starszy facet (wtedy mi wyglądał na 50-60) brał od tyłu jakąś babkę. Była w podobnym wieku więc zakładam, że żonę :) Gdy ich zobaczyłam to tylko ich przeprosiłam, wyrzuciłam worki, a potem rzuciłam coś w stylu "już uciekam i nie przeszkadzam" czy jakoś tak. On na to, że nie przeszkadzam i czy zostanę. Ja szczerze to już zaczęłam się oddalać, ale powiedział w moją stronę, że da mi 200 zł, co wtedy było dla mnie bardzo dużą sumą, więc zostałam.
Trochę się czułam skrępowana tak patrząc na nich, ale po chwili mi przeszło. Jeszcze kilka minut brał ją od tyłu, w sumie nie zwracali na mnie większej uwagi, tylko dyszeli. Kobieta co jakiś czas jęczała, a w końcu zajęczala mocniej i się wysunęła klękając na ziemię. Facet widać jeszcze potrzebował, bo zaczął sobie pomagać ręką, by skończyć.

I wtedy wkroczyłam, nawet nie wiem skąd u mnie taka odwaga, bo zazwyczaj taka nie jestem, złapałam go i mu pomogłam ręką :)

Potem szybko się pożegnaliśmy i nigdy więcej coś takiego mi się nie przytrafiło :) ale wspomnienie jest żywe do dziś :)
 
Mężczyzna

Mężczyzna 31

Cichy Podglądacz
Wraz z partnerką to klasyka gatunku
-Las
-auto kilkukrotnie
- pod mostem autostradowym na kamienistej plaży we Włoszech.

No ale taki najlepszy to był wtedy gdy jechaliśmy ciężarówka (razem jesteśmy kierowcami :) ) i w nocy na autostradzie u Niemca koło 2:00 w nocy, moja luba uklęknęła obok i zaczęła mi robić loda, ja jedną ręką prowadziłem a druga masowałem jej cipkę przez spodnie, kazałem jej się rozebrać, dotykałem ją po całym ciele, zapaliłem takie niewielkie nocne czerwone światełko żeby nie było aż tak ciemno, to światło dużo nam dało widać było że robi się mokra na samą myśl że jedzie rozebrana i robi mi loda i jeśli jechał by ktoś to mógłby to zobaczyć. Jak ciężarówka wyprzedzała nas lewym pasem to gdy już byliśmy okno w okno, podniosłem lekko biodra by dodać takiej lekkiej adrenaliny, kierowca który nas wyprzedzał gdyby tylko spojrzał w prawo zobaczyłby niezły spektakl. (Jednak jadąc jak to ciężarówki z prędkością szybsza o cały 1km/h, powiedziałem jej żeby teraz pokazała przy innych jak mi obciąga, nagle zrobiła się taka mokra, zaczęła się pieścić po piersiach, musiałem zjechać na pobocze i przy zapalonym świetle na pasie awaryjnym wziąłem ją oparta o deskę rozdzielczą.. te emocje, poprostu nigdy nie było tak dobrze.. na szczęście dziś juz jedziemy do Polski i dostaliśmy nocną linię 😀 na samą myśl aż mnie trzęsie. Wiem że podczas jazdy nie wypada, ale była noc, praktycznie brak aut, i skupiałem się na jeździe a jak chciałem dokończyć to zjechaliśmy na pobocze ;) więc środki ostrożności przede wszystkim ;)
 
Mężczyzna

darek128

Seks Praktykant
byliśmy niedawno z żoną u jej brata, nocowaliśmy i oczywiście popiliśmy, szwagier się zrobił i poszedł spać a ja z żoną i jego żoną zostaliśmy i jeszcze trochę piliśmy, jak szliśmy spać to żonę naszła chęć żeby zrobić mi loda, ochoczo się zgodziłem, wchodząc do pokoju specjalnie nie domknąłem drzwi i jestem pewien bo było słychać że ktoś zaglądał do pokoju i sądzę że to szwagierka jeszcze coś chciała powiedzieć przed spaniem i zobaczyła że my zajęci.... ciekawe czy długo patrzyła
 
Mężczyzna

Zimorodek

Nowicjusz
Tak z ciekawości, gdzie najczęściej uprawialiście sex ? ale właśnie poza domem ?
Czy często praktykujecie tego typu zabawy ? Np. w okresie letnim, nocami ? wieczorami ? za dnia ?

U mnie w sumie najlepszy czas jaki wspominam to był czas w 2018, gdzie całe lato spędzałem ze znajomą nad jeziorem, na rybach, na wyjazdach (poza domem) wieczorami aż do rana zabawiając się z nią w różnego typu pobudzanie, masturbacje i seks, najlepiej wspominam zabawy nad jeziorem od jakoś 22 do prawie 6 rano, gdzie nikt się nie śpieszył, bawiliśmy się swoimi ciałami, oraz dochodziliśmy w sumie kilka razy wzajemnie, mimo tego że miejsce to było w pełni publiczne, ale na szczęście puste w okresie wakacji :)

A wy macie się czym pochwalić ? czymś pozytywnym ? albo jakimiś wpadkami ?
A komary ? 🦟
 
Mężczyzna

NaWesoło

Podrywacz
Jak ktoś chce poza domem i nie chce być przyłapany to małe sauny da idealne. Bierzesz sobie na rezerwacje cała, płacisz śmieszne 50zl czy coś w podobnych ramach i masz godzinkę w innym miejscu niż dom
 
Mężczyzna

WscieklyRuchacz

Seks Praktykant
Sie tez pochwale.
1) lodzik w samolocie, obok jej siostra, ludzie z tylu musieli to widziec
2) sex nad jeziorem w ciagu dnia, najpierw subtelnie klasycznie a finisz juz na pieska bez krepacji. Facet lowil ryby po drugiej stronie jeziora - jakies 50-100 metrow dalej.
3) zawody w zaliczeniu wszystkich budynkow PG , udalo sie jakos 70%.
4) lodzik na korytarzu na promie
5) w kinie
6) w aucie

no duzo tego bylo, podniecajace mocno ale jak na zlosc nikt nie przylapal a co gorsza - nie dolaczyl! Moze jeszcze sie uda:)
 
Kobieta

Shakalaka

Podrywacz
Las, samochód, polana, ławka w parku, jezioro, plaża nad jeziorem

A to zależy, jak najdzie wena i ochota :p najczęściej wieczorem, bo ciemno i przyjemno, i mniejsza szansa, ze ktoś rozpozna 😂

Zostałam trzy razy przyłapana przez gliniarzy podczas gały w samochodzie zaparkowanym przy lesie. Chyba celowo nas zgarniali, bo to było trzy dni pod rząd XD
W innej nitce gdzieś na forum pisałam o akcji na ławce w parku, do tej pory nie wiem, czy ktoś nas widział, ale słyszał mnie na pewno. 😂
Aktualizuję listę o palcówkę zrobioną mi w trakcie jazdy po a4, oraz o jedną zrobioną mi w zaparkowanym pod domem aucie. 😄 jedyny samochód, który był cały zaparowany w sierpniowy wieczor. 😆
 
Kobieta

Zajetaona

Cichy Podglądacz
Nigdy nie zapomnę późnego popołudnia, gdy uprawialiśmy anal przy samochodzie w parku. Obok parku były ogródki działkowe. Po całej zabawie wsiedliśmy do auta, a dopiero wtedy zauważyliśmy starszego pana w krzakach, który najprawdopodobniej obserwował całe zdarzenie 🙈
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry