• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Sex ale nie w domu - gdzie i kiedy oraz czy zostaliście przyłapani ?

S

sevicolc

Guest
Kiedyś podczas wycieczki do Pragi, przed wejściem do katedry Karola w samym centrum w godzinach szczytu przy tłumie ludzi zacząłem się dobierać do dziewczyny i robiłem jej dobrze paluszkiem, a potem przyparłem do muru i opuściłem jej majtki do kolan. Ona jednak wymiękła i podciągneła je z powrotem. Patrzyło na to z kilkaset osób. Dopiero po chwili to do mnie dotarło

W tym momencie więcej grzechów nie pamiętam, ale jeszcze kilka ciekawych sytuacji miałem
Jesteś pierdolnięty? Chwalisz się gwałtem? Może ona nie wymiękła, tylko po prostu udało jej się oswobodzić od pojeba, który pod katedrą rzuca się na kobiety?
Lekko się wkurzyłem, ale mojej byłej zdarzyły się wyjazdy służbowe do Pragi, Budapesztu czy Wiednia i jak pomyślę, że i jej mogła się taka "przygoda" przytrafić, to nie mogę być spokojny.
Masz szczęście, że ta dziewczyna najwyraźniej nie miała przy sobie chłopaka. Bo powinien ci mordę obić.
 
X

xwin1990

Guest
Zdarzało się czasem w plenerze i samochodzie. Najśmieszniej jednak jak kiedyś z żoną wyszliśmy z imprezy weselnej, bzykneliśmy się po ciemku obok sali a na drugi dzień jak przyjechaliśmy na poprawiny to dopatrzyłem się, że byliśmy akurat pod kamerą :LOL:.
 

unimile90

Cichy Podglądacz
Park jezioro plaża kino przymierzalnia lodzik podczas jazdy autem dyskoteka domówka WC w galerii hmm chyba takie wszystkie bardziej odjechane szkoda że te czasy już nie wrócą ;(
 
Mężczyzna

SpermaNaTwarz

Cichy Podglądacz
Na weselu z partnerką na ławeczce w ogródku robiłem jej dobrze paluszkami. Każdy kto wychodził na papierosa musiał to widzieć. W autokarze wracając z wycieczki dziewczyna waliła mi konia i też ludzie musieli to widzieć. W samochodzie miałem robionego loda na środku skrzyżowania a obok stał samochód i jego pasażerowie (chłopaki po 20 lat na oko) mieli szczęki przy ziemi. W toalecie do której zrobiła się kolejka nikt mnie nie widział, ale kiedy wychodziłem razem z kobietą, oboje mokrzy i potargani to chyba też się liczy jako przypał? Ogólnie to nie mam jakichś qrwa ekshibicjonistycznych tendencji, ale jak czuję popęd, kobieta jest mokra, to nie zawsze panuję nad sobą
 
Mężczyzna

MikeMH4

Podrywacz
W parku, akurat "zapinałem" partnerkę od tyłu i wtedy zauważyło nas jakiś dwóch gości i wtedy musielibyśmy zmienić miejscówkę na nasze igraszki 😠
 
L

lingster

Guest
Tu nie chodzi o jakis pieprzony ekshibizjonizm, ale o poped seksualny nad ktorym kimpletnie nie jestes w stanie zapanowac.
Jak nie umiesz trzymać popędu na wodzy to stoisz w jednej linii z reszta zwierząt, a podobno człowiek takim super rozwiniętym zwierzęciem jest, lol
 
L

lingster

Guest
Ale dziwne jest to tutaj że inne opinie są wszystkie ok i można pisać ale negatywnych nie? Śmiechu warte to wszystko
Od wiosny Ci powtarzam, ze forum to miejsce dla każdej opinii, nawet negatywnej, byle umieć przedstawić ją w sposób kulturalny i nie naruszający regulaminu. 🙄
 
L

lingster

Guest
Tak z ciekawości, gdzie najczęściej uprawialiście sex ? ale właśnie poza domem ?
Las, samochód, polana, ławka w parku, jezioro, plaża nad jeziorem
Czy często praktykujecie tego typu zabawy ? Np. w okresie letnim, nocami ? wieczorami ? za dnia ?
A to zależy, jak najdzie wena i ochota :p najczęściej wieczorem, bo ciemno i przyjemno, i mniejsza szansa, ze ktoś rozpozna 😂
A wy macie się czym pochwalić ? czymś pozytywnym ? albo jakimiś wpadkami ?
Zostałam trzy razy przyłapana przez gliniarzy podczas gały w samochodzie zaparkowanym przy lesie. Chyba celowo nas zgarniali, bo to było trzy dni pod rząd XD
W innej nitce gdzieś na forum pisałam o akcji na ławce w parku, do tej pory nie wiem, czy ktoś nas widział, ale słyszał mnie na pewno. 😂
 
Mężczyzna

Barteq1

Erotoman
Las, samochód, polana, ławka w parku, jezioro, plaża nad jeziorem

A to zależy, jak najdzie wena i ochota :p najczęściej wieczorem, bo ciemno i przyjemno, i mniejsza szansa, ze ktoś rozpozna 😂

Zostałam trzy razy przyłapana przez gliniarzy podczas gały w samochodzie zaparkowanym przy lesie. Chyba celowo nas zgarniali, bo to było trzy dni pod rząd XD
W innej nitce gdzieś na forum pisałam o akcji na ławce w parku, do tej pory nie wiem, czy ktoś nas widział, ale słyszał mnie na pewno. 😂
Bo do lasu nie wolno wjeżdżać autem, mandat za to jest
 
Mężczyzna

pedro193

Podrywacz
Moje pierwsze doświadczenie seksualne opiera się na doznaniu w miejscu publicznym. A dokładniej lodzik pod PKiN w stolicy :)

a przyłapany zostałem na lodziku w parku przy metrze świętokrzyska :) druga w nocy
 
Mężczyzna

WscieklyRuchacz

Seks Praktykant
-lodzik z polykiem w samolocie gdzie obok siedziala jej siostra. Typ za nami musial to widziec
- wybzykane 10 budynkow polibudy w gdansku
- lodziki w aucie podczas jazdy (tak wiem zlo)
- sexy w roznych autach / miejscach / z roznymi partnerkami. Raz nawet na motorze (zaparkowanym!)
- nad jeziorem w nocy (w pozycji na pieska minal nas jakis pies)
- nad jeziorem za dnia, najpierw lizanki potem dyskretnie wtedy juz na ostro. Rybak po drugiej stronie pewnie mial odciski od trzymania wedki
- jacuzzi w hotelu we wladku. Doszedlem i akurat przyszli inni goscie
- aquapark w sopocie
- w korytarzu na promie
Tak z grubsza. Lasow i parkow nie licze bo kto by to wszystko pamietal:)
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry