• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Sex ale nie w domu - gdzie i kiedy oraz czy zostaliście przyłapani ?

Mężczyzna

kawaiiheven:33

Cichy Podglądacz
Sex w dziwnych miejscach to chyba mój ulubiony fetysz. Często zdarzało mi się robić to w rożnych publicznych miejscach. Najlepiej wspominam powrót z pewnej imprezy ostatnim metrem, gdy w wagonie byłem tylko ja i moja a dziewczyna na jednym końcu a po drugiej stronie spał jakiś zwykły gość. Tak się rozkręcaliśmy ze na pewno go obudziliśmy ale chyba udawał ze nie widzi jak ówczesna partnerka skacze mi po fiucie z leginsami i majtkami poniżej kolan i nie krępuje się jęczeć. Nie wiem co mnie tak w tym podnieca. napewno to ze nie jesteśmy do końca nadzy. Uwielbiam akcje w stylu ciemna alejka , ściągnięte majtki i spodnie tylko do tego stopnia, żeby moc się pieprzyć itp. Pamietam tez jak raz na auli wykładowej wsadziłem swojej kochance siedzącej obok ręce w majtki i robiłem palcowke a ona usilnie starała się zachować kamienna postawę aby nikt nie zauważył. Uwielbiam takie akcje serio :3
 
Mężczyzna

Pawko

Cichy Podglądacz
W szkole średniej nudziło mi sie oraz koleżance na jednym z apeli więc się wymknęliśmy do toalety gdzie doszło do tego że robiła mi loda, w pewnym momencie ktoś wszedł i zajął kabinę obok, koleżanka nie przestawała a ja starałem się nie wydać dźwięku ale gościu chyba się skapnął że coś za dużo nóg jest w kabinie którą zajmowaliśmy bo jak wyszedł już z kabiny to puknął w nasze dźwiczki i krzyknął miłej zabawy i wyszedł z toalety
 
Mężczyzna

yesandno

Cichy Podglądacz
Wczoraj na plaży Playa Del Duque na Teneryfie. Przed godziną policyjną było pusto więc skryliśmy się przy skałach, majtki na bok na stojąco, szybka akcja, bardzo podniecająca, po fakcie mijaliśmy drugą parę ;)
 
Mężczyzna

seba77

Erotoman
Za czasów szkolnych w małej kawalerce imprezowaliśmy w dwie pary. Z dziewczyna poszliśmy do łazienki. Nie dalo sie ukryć co robimy😄
 
Mężczyzna

Całkiem Fajny

Cichy Podglądacz
W schronisku Murowaniec w Tatrach. Dziewczyna z pokoju powiedziała idę się kapać i spytała czy umyje jej plecy. Ponieważ było pusto w całej łazience nawet nie zdążyłem jej tych pleców umyć. W trakcie weszły dziewczyny i nie wyszły. Zerkały ze spod oka bośmy przerwali tylko na chwilę. Potem na dole przy piwie podeszły i spytały czy udało nam się skończyć. 😀
 
Ostatnia edycja:
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry