• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Seks w miejscu publicznym

Mężczyzna

Rob35

Cichy Podglądacz
Mi zdarzyło się w lesie na polanie na plaży na parkingu w aucie i w klubie…z czego ta ostatnia opcja mi najbardziej się podoba i praktykuje ją co jakiś czas
 
Mężczyzna

Szczep

Podrywacz
Ja miałem walonko w autobusie. Pod kurtką nikt nie domyślił się że coś dzieje się. Podobnie też miałem na plaży w Sopocie.
 
Mężczyzna

Really1394

Seks Praktykant
Auto na parkingu przed blokiem, auto niedaleko sklepu, auto pod dyskoteka (wiejska), aqua park w druskiennikach (na głównej hali, jest taki dość kameralny basenik,położony nieco wyżej od innych), lodzik w saunie (w/w Aqua park ) , ogródki działkowe , balkon (choc, nie wiem czy to akurat publiczne miejsce 😅). Aqua park na Słowacji pod prysznicem, lodzik w saunie , lodzik podczas jazdy , po weselu (to nie publiczne,ale z adrenaliną. jak niedoszli teściowie otworzyli, by oczy, byłby szok. W tym samym pomieszczeniu spaliśmy. )
 
Kobieta

Krystyna.X

Seks Praktykant
Różne były miejsca publiczne. Największe niezapomniane wrażenie zrobił na mnie seks w synagodze na Kazimierzu w Krakowie. Była akurat w remoncie; na dachu dwóch robotników wykonywało jakieś prace.Nie wiem, jak nazywają się pomieszczenia w synagodze, ale to, w którym byliśmy, dzieliło od głównego szerokie przejście. Była tam ława z oparciem, za którą można było stanąć i się oprzeć... Orgazm był nieziemski ;)
 
Kobieta

PoznamPana

Cichy Podglądacz
Różne były miejsca publiczne. Największe niezapomniane wrażenie zrobił na mnie seks w synagodze na Kazimierzu w Krakowie. Była akurat w remoncie; na dachu dwóch robotników wykonywało jakieś prace.Nie wiem, jak nazywają się pomieszczenia w synagodze, ale to, w którym byliśmy, dzieliło od głównego szerokie przejście. Była tam ława z oparciem, za którą można było stanąć i się oprzeć... Orgazm był nieziemski ;)
Myślisz, że nie było tam żadnych ukrytych kamer?
 
Mężczyzna

Speed1986

Nowicjusz
Seks w miejscach publicznych bardzo podnieca.Na plaży nudystów było najlepiej.Nad Zalewem jak byliśmy też było interesująco w wodzie zanurzeni po szyję,nigdy tego nie zapomnę bo to był mój pierwszy stosunek.A z siostry koleżanka to przy samej ulicy na ściętym drzewie,tylko że było ciemno około północy
 
Mężczyzna

koneser76

Cichy Podglądacz
Ja uprawiałem seks na balkonie na pierwszym piętrze w domku jednorodzinnym. W około domy sąsiadów. Było to fajne uczucie, jednak seks w miejscu publicznym nie jest czymś co kręci mnie najbardziej. Co innego seks zbiorowy w miejscu publicznym. To mogło by byc fajne :)
 
Kobieta

Hermosa

Cichy Podglądacz
Z takich miejsc „publicznych” to kilka razy w samochodzie w lesie i raz na jakimś zjeździe na autostradzie w nocy. Poza tym pod namiotem nad jeziorem i w bagażniku samochodu też na jakimś campingu.
 
Mężczyzna

Yerba

Cichy Podglądacz
Z żoną nigdy nie mieliśmy wielkich oporów w tym temacie, wręcz przeciwnie możliwość bycia przyłapanym dodatkowo nas nakręca . Bzykaliśmy się między innymi w centrum wielkiego miasta schowani za żywopłotem, w przymierzalni, na basenie, w kinie, w windzie, w aucie, w lesie, w parku, na plaży, w pociągu, w autobusie, w bibliotece, w taolecie muzeum narodowego. Kilka razy byliśmy blisko nakrycia, a raz zostaliśmy przyłapani na gorącym uczynku.
 
Mężczyzna

Wielki3232

Biegły Uwodziciel
My tak samo na łudce na jeziorze, żona nago się opalała, nie byliśmy na środku jeziora lecz bliżej brzegu bo ja to bardziej podniecało że może ją ktoś zobaczyć, ale ja jebałem wtedy
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
Katrine Seks w miejscu publicznym Fantazje erotyczne 38
Bartekavanti Szukam wyuzdanej kryształowej na seks. Ogłoszenia 1
M Seks na wesoło Seks 2
M Seks przy członkach rodziny? Fetysze i perwersje 5
Misteruv Seks przy dziecku Seks 53

Podobne tematy


Stripchat
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry