• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Seks w miejscu publicznym

Mężczyzna

Mazan

Nowicjusz
Ostatnio latem wracaliśmy z imprezy do domu na piechotę. Była tak fajnie w nocy gorąco. Od połowy drogi szłam z jego ręką na pośladku. Sukieneczka oczywiście zadarta. Po ściągnięciu mi gdzieś po drodze majtek palce powędrowały do sedna sprawy. Nie udało nam się
doczekać do domu. Kochaliśmy się przy/na ogrodzeniu sąsiadki.
Nie pokrzywiliście jej płotu ? ;)
 
Mężczyzna

Tomasz (Kasia)

Seks Praktykant
Na wiele kobiet bardzo podniecająco działa myśl, że ktoś obserwuje ich seksualne igraszki. Wyobrażenia w tej materii mogą być różne, jednak w rzeczywistości mało która kobieta będzie miała ochotę na zrealizowania takiej fantazji. Jednak także w tym przypadku można wzbogacić swoje życie erotyczne i spotęgować doznania, uprawiając seks na oczach kamery. Oczywiście, pod warunkiem, że oboje partnerów zgadza się na takie urozmaicenie seksu i mają do siebie zaufanie.
Tak kiedyś bzykałem się z żoną w jachcie w porcie, a obok biegali jacyś studenci... była cala mokra :)
 
Mężczyzna

zigidigi

Nowicjusz
Moja Ż mnie pieściła ręką w jacuzzi, nie przestała nawet jak dosiadł sie inny gość. Do dziś się zastanawiam czy się połapał co robimy 😋. Wiadomo pod wodą z bąbelkami niewielkie widać, jedynie wyraz mojej twarzy i rytmiczne ruchy ręką Żony mogły zdradzić co tam się wyprawia.
 
Kobieta

Aaricia

Cichy Podglądacz
Lata temu …przymierzalnie w sklepie niezliczona ilość razy, łazienka w pracy , las , plaża w ciągu dniu , pół publicznie to auto na parkingu , igraszki były też w kinie i autobusie …ale teraz najbardziej kręci mnie dom i nie szybkie numerki, a długi stosunek .
 
Mężczyzna

Spector32

Cichy Podglądacz
Z M. mamy zapędy ekshibicjonistyczne, więc absolutnien jest grany. I strasznie Nas podnieca możliwość bycia złapanym / podglądanym. Plaża nudystów byla grana - przy pustej plaży i w zaroślach gdzie raz zostaliśmy nakryci. Z premedytacją mieliśmy rezerwację w przeszklonym hotelu z widokiem na miasto gdzie pieprzyliśmy się z widokiem na pół miasta. Ostatnio mieliśmy chyba grono kibicujących podczas akcji balkonowej na zagranicznym wyjeździe. To na pewno nie koniec!
 
Kobieta

Saanvi

Podrywacz
To będzie tak:

- w samochodzie w różnych lokalizacjach, np niedaleko lotniska czy parking przed lodowiskiem
- w lesie
- na jachcie wielokrotnie na widoku
- w przebieralni
- w Łazienkach Królewskich
- na plaży na jednej z takich małych wysepek na mazurach
 
Mężczyzna

tupcio

Biegły Uwodziciel
To będzie tak:

- w samochodzie w różnych lokalizacjach, np niedaleko lotniska czy parking przed lodowiskiem
- w lesie
- na jachcie wielokrotnie na widoku
- w przebieralni
- w Łazienkach Królewskich
- na plaży na jednej z takich małych wysepek na mazurach
Ja się mógłbym podpiąć tylko do dwóch pierwszych, i to na słowo honoru :mad:
 
Mężczyzna

artuartu822

Seks Praktykant
To będzie tak:

- w samochodzie w różnych lokalizacjach, np niedaleko lotniska czy parking przed lodowiskiem
- w lesie
- na jachcie wielokrotnie na widoku
- w przebieralni
- w Łazienkach Królewskich
- na plaży na jednej z takich małych wysepek na mazurach
I to się nazywa mieć bogate i ciekawe życie
 
Mężczyzna

Xin0

Cichy Podglądacz
Za "młodu" trochę tego było. Różne parki, bramy,parkingi, zaułki. Raczej w nocy i raczej nikt nie widział. 😶🤫
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry