• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Seks w miejscu publicznym

Kobieta

Katrine

Biegły Uwodziciel
Na wiele kobiet bardzo podniecająco działa myśl, że ktoś obserwuje ich seksualne igraszki. Wyobrażenia w tej materii mogą być różne, jednak w rzeczywistości mało która kobieta będzie miała ochotę na zrealizowania takiej fantazji. Jednak także w tym przypadku można wzbogacić swoje życie erotyczne i spotęgować doznania, uprawiając seks na oczach kamery. Oczywiście, pod warunkiem, że oboje partnerów zgadza się na takie urozmaicenie seksu i mają do siebie zaufanie.
 

Vikingus

Seks Praktykant
W moim przypadku kilka standardów już było. Ale to co chciałbym jeszcze zrealizować to przebieralnia w sklepie i na pace mojego samochodu kurierskiego w centrum Katowic, naturalnie w godzinach szczytu.
 
Mężczyzna

Penioryk

Nowicjusz
Raz mi dziewczyna waliła konia w autobusie. 2 siedzenia przed nami siały już osoby, a dwa siedzenia do tyłu jedna kobieta. Podjerzewam że mogła widzieć
 
Mężczyzna

Wielki3232

Podrywacz
Ja to nawet nie śliczne gdzie, ale więź że w autobusie, na plaży, na peronie , na przystanku autobusowym, na molo, w różnych parkach, a wszystko to działo się na wakacjach, a teraz jedziemy nad jeziorko i pewnie każdego dnia, albo wieczorem będzie seks w miejscach publicznych albo jakieś macanko
 
Mężczyzna

Nudista

Nowicjusz
Na plaży wielokrotnie.
Ale też raz w bardzo schowanym jacuzzi beztekstylnego saunarium. Moja kobieta usiadła na mnie tyłem. Było jeszcze kilku facetów, głównie siedzących na przeciwko nas, więc centralnie gapili się na jej nagi biust. Bardzo mnie to podjaralo, więc stanął mi momentalnie, a dzięki babelkom było tylko przyjemniej. W pewnym momencie wsunąłem się w nią. Musieliśmy zachowywać kamienną twarz i nie wykonywać gwałtownych ruchów. Bardzo to było podniecające.
 
Mężczyzna

Swiezak

Podrywacz
Apropo jacuzzi kiedyś na wyjeździe udało mi się to zrobić w aquaparku w Koszalinie, było wtedy mało osób przed zamknięciem, też partnerka siadła tyłem i jeszcze tam się udało w zakamarku rwącej rzeki, piękny czas. W innym aquaparku kiedyś też udało się w mroźnej grocie czy jakoś tak się to nazywało. Klapsy podczas seksu od tyłu na zmarznięte pośladki coś pięknego 😋
 
Kobieta

spragnieni2

Cichy Podglądacz
Ostatnio latem wracaliśmy z imprezy do domu na piechotę. Była tak fajnie w nocy gorąco. Od połowy drogi szłam z jego ręką na pośladku. Sukieneczka oczywiście zadarta. Po ściągnięciu mi gdzieś po drodze majtek palce powędrowały do sedna sprawy. Nie udało nam się
doczekać do domu. Kochaliśmy się przy/na ogrodzeniu sąsiadki.
 
Mężczyzna

edson90

Seks Praktykant
W pubie przy stoliku fakt ze nikogo na sali nie było, ale lada moment przyszła kelnerka z drinkami,gdy Pani siedziala na moim duzym fiucie :)
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
Katrine Seks w miejscu publicznym Fantazje erotyczne 20
V seks na plaży w Chorwacji Seks 3
K Seks Seks 1
WhitePinkRed Dlaczego seks nam „nie wychodzi”? Seks 17
D Seks na szparagach Seks 4

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry