• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Seks w miejscu publicznym

fenix

Nowicjusz
Na balkonie, niby nic ale to było w burzę.
Deszcz padał jak wściekły, pioruny biły a moja pani z rozkoszy miała mega soczysty wytrysk.
Stan taki trwał przez dłuższą chwilę.
Do domu weszliśmy zmoknięci ale zadowoleni. Warto kolekcjonować mocne wrażenia.
 
tylko czy taki seks jest satysfakcjonujący? jak dla mnie nie bardzo. mnie zona czasem namawia na sks w plenerze (raczej las czy krzaki niż miejsca "publiczne") ale jak dla mnie to taki byle jaki seks, na szybkiego, niespecjalnie satysfakcjonujący. Dlatego nie dąże specjalnie do takich sytuacji i zdarzają sie nam dośc rzadko.
 

Erogen_pl

Cichy Podglądacz
Każdego podnieca co innego i nie można go za to oceniać :). Najfajniejszy ubaw mogą mieć pary, które pracują gdzieś razem. Albo nawet przypadkowi znajomi z pracy w toalecie :). Marzy mi się taka przygoda, niestety nie mam jak jej zrealizować ... :(
 
nie oceniam, ale jak dla mnie to miejsce absolutnie nie nadające sie do seksu. podobnie jak już kiedys pisałem o seksie w kiblu na dyskotece - kto bywa to wiadomo co się tam dzieje..
 
L

lickoneg

Guest
Jedna z moich znajomych, zresztą bardzo nieśmiała i młoda dziewczyna, poprosiła mnie o to bym w publicznym miejscu ją pieścił w ten sposób aby inni mogli to zobaczyć....
Poszliśmy do klubu i tam stanęła obok mnie siedzącego.. i wsadziłem jej rękę pod spódniczkę.. Było tłoczno, ludzie nie aż tak bardzo zwracali uwagę na to co robimy, ale obserwowałem reakcję niektórych osób.
Co ciekawe w zasadzie tylko kobiety zainteresowały się tym co się działo.. (a może tylko one to zauważyły?).. Przy czym zawieszały na dłuższą chwilę wzrok, a potem odwracały spojrzenie.

Jeśli do tej pory pieściłem kobietę w miejscu publicznym to zawsze starałem się być bardzo dyskretny, ale tym razem miałem to zrobić w bardzo otwarty sposób.. I nie ukrywam, że krępowało mnie to bardziej niż tę - powtórzę: nieśmiałą, młodą - dziewczynę.
 

Neko

Cichy Podglądacz
Jeszcze nie miałam przygody w miejscu publicznym, lecz marzy mi się coś zmysłowego nad jeziorem ;) Windy, toalety mnie nie kręcą, w zupełności wystarczy mi łono natury i pewnie za niedługo spełnię swoją zachciankę, bo przecież jest odpowiednia pora roku do tego :D Uwielbiam też chodzić nago, więc tym bardziej będzie miło :3
 
Mężczyzna

martb

Podrywacz
kiedyś na Rynku Krakowskim była fontanna...
o 1 w nocy się nam zebrało na amory ...a ze gorąco było no to w fontannie...
szkoda że nie mam tego wycinka prasowego z kroniki milicyjnej
:)
do dzisiaj jak się widzę z partnerką tego "występku" to oboje się uśmiechamy...
 
Mężczyzna

ShadowOfDeath

Cichy Podglądacz
Odgrzewam kotleta, ze tak powiem.
Moim pierwszym doswiadczeniem z seksem w miejscach publicznych byl lodzik na stadionie z moja pierwsza dziewczyna ktora mialem na powaznie. Pozniej z paroma innymi raz w kinie handjob raz lodzik w ubikacji. Level wyzej bylem gdy w parku pelnym na kocyku w niedzielne popoludnie z jedna dziewczyna od calowania i macania przez palcowke skonczylismy na seksie na boku. Kolejno zapodobalo nam sie to z dreszczykiem emocji i niepewnoscia wiec zrobilismy to tez na klatce schodowej w duzym bloku, w tesco w przymierzalni, w gorach Beskidach, w lesie w Beskidach i paru innych miejscach. Pozniej skonczyla sie moja znajomosc z ta dziewczyna. Ostatnio ciagle mysle o tym czy nie wyrwac jakiejs panny z biura w mojej firmie i nie kochac sie na biurku w jej "biurze". Mialem tez na hali jedna dziewczyne ktora ustnie obsluzyla polowe meskiej zalogi i 2 dziewczyny. Ale wracajac do tematu... marzy mi sie stale ostatnio powrot do DOGGINGU ale nie znalazlem na tyle odwaznej Pani. Macie podobnie?
 
Mężczyzna

MikeMH4

Podrywacz
Kilka razy zdarzyło mi się w parku (z dwa, trzy razy w nocy, a później cały czas w dzień) i raz mnie oraz partnerkę przyłapano i od tej pory uprawiamy seks w dyskretniejszym miejscu 😉
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
Katrine Seks w miejscu publicznym Fantazje erotyczne 20
N Seks spotkania ŁÓDŹ Seks 0
K Seks w gumce, a preejakulat Porady seksualne 2
N Seks przygody w czasach szkolnych Seks 9
Arletka SEKS NA WYJEŹDZIE Opowiadania erotyczne 0

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry