• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Seks w miejscu publicznym

Kobieta

Katrine

Biegły Uwodziciel
Na wiele kobiet bardzo podniecająco działa myśl, że ktoś obserwuje ich seksualne igraszki. Wyobrażenia w tej materii mogą być różne, jednak w rzeczywistości mało która kobieta będzie miała ochotę na zrealizowania takiej fantazji. Jednak także w tym przypadku można wzbogacić swoje życie erotyczne i spotęgować doznania, uprawiając seks na oczach kamery. Oczywiście, pod warunkiem, że oboje partnerów zgadza się na takie urozmaicenie seksu i mają do siebie zaufanie.

Vikingus

Seks Praktykant
W moim przypadku kilka standardów już było. Ale to co chciałbym jeszcze zrealizować to przebieralnia w sklepie i na pace mojego samochodu kurierskiego w centrum Katowic, naturalnie w godzinach szczytu.

Mężczyzna

Penioryk

Cichy Podglądacz
Raz mi dziewczyna waliła konia w autobusie. 2 siedzenia przed nami siały już osoby, a dwa siedzenia do tyłu jedna kobieta. Podjerzewam że mogła widzieć

Mężczyzna

Wielki3232

Cichy Podglądacz
Ja to nawet nie śliczne gdzie, ale więź że w autobusie, na plaży, na peronie , na przystanku autobusowym, na molo, w różnych parkach, a wszystko to działo się na wakacjach, a teraz jedziemy nad jeziorko i pewnie każdego dnia, albo wieczorem będzie seks w miejscach publicznych albo jakieś macanko

Mężczyzna

martb

Seks Praktykant
fontanna w centrum dużego miasta w miejscu uczęszczanym nawet w nocy
o 2 w nocy
i potem w porannym wydaniu gazety: "Igraszki w fontannie..."
500.000 złotych grzywny dla obojga (najwięcej możliwe)
minęło 30 lat
wspominamy do dnia dzisiejszego :)

Kobieta

JeanGrey

Seks Praktykant
Kiedyś, noc, pierwsza w nocy, największa latarnia na osiedlu, srodek skrzyżowania, a my pod nią realizujemy swoją fantazję... Do momentu gdy słyszymy..."Mam zadzwonić na policję zboczeńcy?"