• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Seks w miejscu publicznym

Curtis

Cichy Podglądacz
A próbowaliscie to zrobic np.na dachu 10-cio piętrowego wieżowca?? :p .Mówie wam na wysokości 10 pięter to jest dopiero fajnie jak się kochasz ze swoim partnerem/partnerka i wiatr rozwiewa jej włosy...Po prostu nie da sie opisać musicie spróbować polecam każdemu :D



P.S Mój pierwszy post:p
 

Curtis

Cichy Podglądacz
Szarka napisał:
Curtis, ja bym nie chciała, mam lęki :cry:

Ps. pozatym witam rodaka :D


Szarka nie wiem czy dobre jest sformułowanie rodaka poniewaz wrociłem po 5 latach pobytu w USA i mam juz Amerykańskie obywatelstwo :)
Ale dzieki za powitanie :D

@Gonia sprobujcie teraz zimno wam chyba nie bedzie... :D
 

Curtis

Cichy Podglądacz
Na pewno juz tu ktos wspomnial o sexie w autobusie.Ale ja mialem fajną przygodę jadąc GreyHoundem z N.Y do Atlanty przez większą częśc trasy autobus byl pusty i tylko ja z moją dziewczyna bylismy w środku.No moze nie licząc dwóch meneli siedzacyh z przodu :p Siedzielismy na tylnym siedzeniu no i kochalismy sie chyba przez 3 godzinki :D Mówie wam coś fajnego jeszcze jak otworzysz okno...Tylko jak juz dojechalismy kierowca popatrzyl sie na nas i tak dziwnie uśmiechnął :oops:
 

tarsha

Cichy Podglądacz
a wiecie ja sobie jakoś sexu w autobusie nie mogę wyobrazić, co panna ma kiece, przecież to widać jak by się podnosiła i opuszczał, może ktos mnie oświecić, bo ciemna jest. Kurcze fajnie by było tylko że ja autobusami nie jeźdze myśłicie że METRO też by podpasowało,
Ja bym chciała w przymierzalni
A kochałam się już na łące przy lasku hihii były komarzyska ale czego to się dla miłości nie robi a no i w autku, tą klamkę czuje do dziś ale fajnie było:), kochał się ktoś na wierzy eiffla???? hehe sex na 300m fallusie to dopiero czad: :lol: :lol: :lol: :lol:
 

wsjo rybka

Cichy Podglądacz
Hehe, kiedys na jakiejs imprezie "wyszliśmy się przewietrzyć" i skończyło się to seksem na ławce w środku osiedla... Mnóstwo bloków, pozapalane światła w oknach, widać było co się dzieje w środku.... I myślę że gdyby ktoś wyjrzał - nas też by zobaczył :oops:

Tak poza tym to w namiocie, na polu namiotowym.... Kilka godzin, bardzo miło wspominam :)

Na imprezach często się zdarza, znajomi są chyba przyzwyczajeni. :D Dawno temu na jakiejs 18-ce wyszlismy z ubikacji i znajomy po chwli rozmowy dyskretnie zauwazył, że guziki w mojej bluzce sa źle zapięte (przesunięte o jeden poziom ) :wink:
Pamiętam też pewną wycieczkę w ogólniaku, powrót, w autobusie, ale to tylko ręczne zabawy, :roll: podobnie jak w szkole, na dużej przerwie, obok wypełnionej po brzegi auli :oops:

Chciałabym natomiast w górach, na jakiejś polance.... No i plaża :) Myslę też o windzie, ale technicznie nie wiem jak to zrobić, może w nocy kiedy nikt już raczej nie wsiądzie... Póki co mamy do zrealizowania plany związane z seksem w samolocie :)
 

Polihymnia

Biegły Uwodziciel
wsjo rybka napisał:
Hehe, kiedys na jakiejs imprezie "wyszliśmy się przewietrzyć" i skończyło się to seksem na ławce w środku osiedla... Mnóstwo bloków, pozapalane światła w oknach, widać było co się dzieje w środku.... I myślę że gdyby ktoś wyjrzał - nas też by zobaczył :oops:

Tak poza tym to w namiocie, na polu namiotowym.... Kilka godzin, bardzo miło wspominam :)

Na imprezach często się zdarza, znajomi są chyba przyzwyczajeni. :D Dawno temu na jakiejs 18-ce wyszlismy z ubikacji i znajomy po chwli rozmowy dyskretnie zauwazył, że guziki w mojej bluzce sa źle zapięte (przesunięte o jeden poziom ) :wink:
Pamiętam też pewną wycieczkę w ogólniaku, powrót, w autobusie, ale to tylko ręczne zabawy, :roll: podobnie jak w szkole, na dużej przerwie, obok wypełnionej po brzegi auli :oops:

Chciałabym natomiast w górach, na jakiejś polance.... No i plaża :) Myslę też o windzie, ale technicznie nie wiem jak to zrobić, może w nocy kiedy nikt już raczej nie wsiądzie... Póki co mamy do zrealizowania plany związane z seksem w samolocie :)
Łoooo... :eek:
 

SETH

Podrywacz
:arrow: mostek na działce (wokół sobie babcie sadziły kwiatki)
:arrow: pod namiotem
:arrow: kibelek na uczelni
:arrow: na plaży nad jeziorem
 

Acutus

Cichy Podglądacz
Seks w miejscu publicznym tylko dla bardzo odważnych, lubiących ekstremalne wyzwania. Bardzo fajnie, że ludzie urozmaicają swoje związki, jednak trzeba pamiętać, że trzeba także szanować innych ludzi i nie zachowywać się w sposób, który mógłby ich urazić. Lepiej wybrać sobie las lub inne odległe miejsce:)
 

BejBe

Cichy Podglądacz
A ja się wyłamię- mnie nie kręcą zabawy w miejscach publicznych. Mało tego- nie znoszę kochać się, kiedy w domu oprócz nas ktoś jeszcze jest w mieszkaniu.
 

sirferdek

Cichy Podglądacz
Lubie oglądać filmy Outdoor, dużo fajnych jest na keezmovies. A co do realu, to w życiu. W lesie komary, kleszcze i inne badziewie. W samochodzie niezbyt komfortowo... Na przystanku i tym podobnych miejscach mogą pojawić się ludzie, także takie zabawy, gdzie myślisz na okrągło, czy ktoś zaraz przypadkiem nie zobaczy nie jest na moje nerwy ;) Ale video, w wydaniu czeskim bądź rosyjskim, czemu nie.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry