• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Seks przygody w czasach szkolnych

Kobieta

anawlis

Seks Praktykant
Łącze się z Tobą w bólu 😁
Kolejne zawieszenie jak zostałam u przyjaciółki na noc wypiłyśmy sporo wina i chciałam na siłę ją pocałować ale się nie dała :< ogółem nie mam ciągot do Lesb ale byłam dziewica i tak mnie jakoś naszło
Zawiedzenie*. Liczyłam też na minetke. Była wyjątkowo śliczna może dlatego.
 
Mężczyzna

Szczep

Podrywacz
Nie nigdy. To była moja jedyna szansa i przepadła 🤣 potem szukałam na datezone ale same gnioty były i stwierdziłam że nic na siłę. Ale ciekawa jestem jak to jest. Już nie szukam. Odpuściłam temat.
Na przymus to nigdy nie wychodzi. Jeszcze ci się trafi tylko nie wiesz kiedy.
 
Mężczyzna

anaerto

Cichy Podglądacz
Czy mieliście jakieś seks przygody w czasach szkoły średniej, albo nawet wcześniej ? Opiszcie Wasze historie :D
Pierwszy raz w podstawówce, miałem 10 lat. Starsze siostry z koleżankami kazały mi pokazywać siusiak i czegoś strasznie się śmiały, zwłaszcza jak mi taki mały patyczek stawał.
Potem też w podstawówce, w ostatniej klasie. Brałem udział w olimpiadzie matematycznej i nauczycielka zapraszała mnie do siebie, niby żeby mnie lepiej do tego przygotować. To była rozwódka, po czterdziestce, uroda nie nadzwyczajna, ale też nie odpychająca. Pewnego razu zaczęła się mnie pytać czy mam dziewczynę, czy wiem co się z dziewczynami robi i takie rzeczy. Następnego razu, czy widziałem już nagą kobietę i czy chciałbym zobaczyć. Rozebrała się i mi kazała się rozebrać. W końcu doszło do wspólnych masturbacji, ale do niczego więcej. Trochę się bałem tych spotkań, ale też mnie pociągały.
W liceum to już normalnie. Petting I pierwsze nieudolne próby seksu na imprezach z koleżankami. Naprawdę zacząłem seks uprawiać na studiach.
 
Ostatnia edycja:
Kobieta

juulaashyyour00

Cichy Podglądacz
Tak dobrze to pamiętam było to pierwsze zbliżenie z moją przyjaciółką w gimnazjum jeszcze. Przyszłyśmy na pierwszą lekcje na 7:10 która była odwołana a szkoła prawie pusta bo mało kto miał zajęcia na to godzinę. Więc spędziłyśmy trochę czasu w toalecie całując się i robiąc sobie minete.. ajaja ale adrenalina była
 
Mężczyzna

Speed1986

Cichy Podglądacz
Ja byłem w 3 gimnazjum i nigdy nie zapomnę jak o 3y lata starsza koleżanka podczas kąpieli nad Zalewem pod wodą ściągnęła majteczki i mi pokazała je i zaczęła mnie obmacywac i ściągnęła mi bokserki w dół i zbliżyła się do mnie ocierając się pupcia i pipka o mojego penisa i w końcu wzięła go w rękę i wsadziła sobie w cipke i się zabawiała ale tak żeby nikt nie zauważył to był mój pierwszy raz dobrze że byliśmy w wodzie to szybko nie zlałem się ale i tak długo nie wytrzymałem bo podniecenie było ogromne a ona zboczona seksowna i bardzo śliczna każdy marzył o niej a ja nic nie musiałem robić,sama mnie wybrała i za każdym razem jak widzieliśmy się to od razu chciała się bzykac taka była szalona mi się to podobało bo młody byłem i hormony szalały więc Angelika robiła co chciała ze mną w każdym miejscu gdzie mnie spotkała bez żadnych krępacji
 
Kobieta

anawlis

Seks Praktykant
Ja byłem w 3 gimnazjum i nigdy nie zapomnę jak o 3y lata starsza koleżanka podczas kąpieli nad Zalewem pod wodą ściągnęła majteczki i mi pokazała je i zaczęła mnie obmacywac i ściągnęła mi bokserki w dół i zbliżyła się do mnie ocierając się pupcia i pipka o mojego penisa i w końcu wzięła go w rękę i wsadziła sobie w cipke i się zabawiała ale tak żeby nikt nie zauważył to był mój pierwszy raz dobrze że byliśmy w wodzie to szybko nie zlałem się ale i tak długo nie wytrzymałem bo podniecenie było ogromne a ona zboczona seksowna i bardzo śliczna każdy marzył o niej a ja nic nie musiałem robić,sama mnie wybrała i za każdym razem jak widzieliśmy się to od razu chciała się bzykac taka była szalona mi się to podobało bo młody byłem i hormony szalały więc Angelika robiła co chciała ze mną w każdym miejscu gdzie mnie spotkała bez żadnych krępacji
Żałuję że ja w szkole taka nie byłam
 
Mężczyzna

Wacław

Seks Praktykant
Kiedyś po mocno zakrapianym sylwestrze, wszyscy spaliśmy w jednym pokoju, na łóżku spaliśmy we trójkę... Nie przeszkadzało to mi i koleżance, żeby się trochę do siebie dobierać... Kiedy wylądowałem między jej udami, liżąc ją namiętnie, mój wzrok spotkał się ze spojrzeniem kolegi, który miał spać obok.... Pokazałem mu, żeby zajął się górą, co szybciutko uczynił... Koleżenka nie miała nic przeciwko😁
 
Mężczyzna

Ayreen

Cichy Podglądacz
Ja byłem w 3 gimnazjum i nigdy nie zapomnę jak o 3y lata starsza koleżanka podczas kąpieli nad Zalewem pod wodą ściągnęła majteczki i mi pokazała je i zaczęła mnie obmacywac i ściągnęła mi bokserki w dół i zbliżyła się do mnie ocierając się pupcia i pipka o mojego penisa i w końcu wzięła go w rękę i wsadziła sobie w cipke i się zabawiała ale tak żeby nikt nie zauważył to był mój pierwszy raz dobrze że byliśmy w wodzie to szybko nie zlałem się ale i tak długo nie wytrzymałem bo podniecenie było ogromne a ona zboczona seksowna i bardzo śliczna każdy marzył o niej a ja nic nie musiałem robić,sama mnie wybrała i za każdym razem jak widzieliśmy się to od razu chciała się bzykac taka była szalona mi się to podobało bo młody byłem i hormony szalały więc Angelika robiła co chciała ze mną w każdym miejscu gdzie mnie spotkała bez żadnych krępacji
Żałuję, że Cię na lekcje z języka polskiego nie zabrała ta koleżanka, bo albo ewidentnie jest tu coś nie tak, albo mam zbyt mało pojemne płuca, żeby tak zdanie złożone wielopoziomowo jednym tchem przeczytać 😬
 
Mężczyzna

Wacław

Seks Praktykant
Żałuję, że Cię na lekcje z języka polskiego nie zabrała ta koleżanka, bo albo ewidentnie jest tu coś nie tak, albo mam zbyt mało pojemne płuca, żeby tak zdanie złożone wielopoziomowo jednym tchem przeczytać 😬
Podobno jest trenerem śpiewu i nurkowania. Po 2 godzinnych treningu, bierzesz oddech raz na 5 minut. Tak słyszałem...😁
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry