• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Seks przygody w czasach szkolnych

Kobieta

anawlis

Seks Praktykant
Łącze się z Tobą w bólu 😁
Kolejne zawieszenie jak zostałam u przyjaciółki na noc wypiłyśmy sporo wina i chciałam na siłę ją pocałować ale się nie dała :< ogółem nie mam ciągot do Lesb ale byłam dziewica i tak mnie jakoś naszło
Zawiedzenie*. Liczyłam też na minetke. Była wyjątkowo śliczna może dlatego.
 
Mężczyzna

Szczep

Seks Praktykant
Nie nigdy. To była moja jedyna szansa i przepadła 🤣 potem szukałam na datezone ale same gnioty były i stwierdziłam że nic na siłę. Ale ciekawa jestem jak to jest. Już nie szukam. Odpuściłam temat.
Na przymus to nigdy nie wychodzi. Jeszcze ci się trafi tylko nie wiesz kiedy.
 
Kobieta

Arletka

Nowicjusz
W podstawówce w dwóch ostatnich klasach byłam wykorzystywana seksualnie na dużej przerwie i po zajęciach przez starszych kolegów. Musiałam być na golasa. Robili mi różne rzeczy.
 
Mężczyzna

anaerto

Cichy Podglądacz
Czy mieliście jakieś seks przygody w czasach szkoły średniej, albo nawet wcześniej ? Opiszcie Wasze historie :D
Pierwszy raz w podstawówce, miałem 10 lat. Starsze siostry z koleżankami kazały mi pokazywać siusiak i czegoś strasznie się śmiały, zwłaszcza jak mi taki mały patyczek stawał.
Potem też w podstawówce, w ostatniej klasie. Brałem udział w olimpiadzie matematycznej i nauczycielka zapraszała mnie do siebie, niby żeby mnie lepiej do tego przygotować. To była rozwódka, po czterdziestce, uroda nie nadzwyczajna, ale też nie odpychająca. Pewnego razu zaczęła się mnie pytać czy mam dziewczynę, czy wiem co się z dziewczynami robi i takie rzeczy. Następnego razu, czy widziałem już nagą kobietę i czy chciałbym zobaczyć. Rozebrała się i mi kazała się rozebrać. W końcu doszło do wspólnych masturbacji, ale do niczego więcej. Trochę się bałem tych spotkań, ale też mnie pociągały.
W liceum to już normalnie. Petting I pierwsze nieudolne próby seksu na imprezach z koleżankami. Naprawdę zacząłem seks uprawiać na studiach.
 
Ostatnia edycja:
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
A Seks przygody lat młodzieńczych Seks 22
M Przygody 19 latka. Seks z 9 lat starszą kobietą. Opowiadania erotyczne 2
K Spotkania na seks Ogłoszenia 0
anaerto Miesiączka I seks Seks 18
anaerto Seks w ciąży Seks 4

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry