• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Seks przygody w czasach szkolnych

Mężczyzna

nocnygienek

Cichy Podglądacz
Czy mieliście jakieś seks przygody w czasach szkoły średniej, albo nawet wcześniej ? Opiszcie Wasze historie :D
 
Mężczyzna

FikuMiku123

Cichy Podglądacz
Kiedyś w zamierzchłych czasach mojej młodości modne było wśród dziewcząt puszczanie się z kierowcami PKS-u. Jazda na ostatni przystanek i ruchanko w autobusie z kierowcą, który często był w wieku ojca takiej dziewczyny
 
Mężczyzna

tupcio

Biegły Uwodziciel
Kiedyś w zamierzchłych czasach mojej młodości modne było wśród dziewcząt puszczanie się z kierowcami PKS-u. Jazda na ostatni przystanek i ruchanko w autobusie z kierowcą, który często był w wieku ojca takiej dziewczyny
Nie tylko dziewczyny. Nauczycielki też ;)
 
Kobieta

niezrozumiana

Seks Praktykant
Seks z przypadkowym typem w wieku ojca ?. Nie jestem w stanie pojąć ale taka była chyba moda jak obecnie na noszenie porwanych łachmanów ;)
Moralnie jest to dyskusyjne. Ale zamiast wjeżdżać na młode dziewczyny to powinieneś skomentować zachowanie dojrzałego faceta który bzyka naiwne nastolatki. To się nazywa grooming. Ani słowa o tym ale młode dziewczyny się "puszczały". Nienormalne myślenie. No ale żyjemy w takim kraju że przecież facet to zwierzę który myśli qtasem i jak każda będzie chętna to z nią pójdzie. Patologiczne myślenie no ale cóż... pozdrawiam :)
 
Kobieta

kasiaStraz

Cichy Podglądacz
Moralnie jest to dyskusyjne. Ale zamiast wjeżdżać na młode dziewczyny to powinieneś skomentować zachowanie dojrzałego faceta który bzyka naiwne nastolatki. To się nazywa grooming. Ani słowa o tym ale młode dziewczyny się "puszczały". Nienormalne myślenie. No ale żyjemy w takim kraju że przecież facet to zwierzę który myśli qtasem i jak każda będzie chętna to z nią pójdzie. Patologiczne myślenie no ale cóż... pozdrawiam :)
Zgadzam się z koleżanką. Podobnie jak ze sponsoringiem dziewczyny złe bo za kasę to robią A ten co płaci to niewiniatko...
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry