• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Rimming, czyli lizanie odbytu. Co o tym sądzicie?

Mężczyzna

Sebersik

Cichy Podglądacz
Ktoś może powinien opowiedzieć koledze o bakteriach i pasożytach🙈 owsiki to bardzo ciekawe zwierzęta 🤩😂
Zdrowa osoba nie ma owsików. Poza tym, jeśli osoba generalnie jest zdrowa, to nie ma żadnego zagrożenia, a dla osoby o zapędach koprofilskich jest to duża większa frajda :) Wiele osób tak robi i nie dość, że żyje i jest zdrowa, to to jest super zabawa 😎
 
Mężczyzna

cd.Eve

Erotoman
Zdrowa osoba nie ma owsików. Poza tym, jeśli osoba generalnie jest zdrowa, to nie ma żadnego zagrożenia, a dla osoby o zapędach koprofilskich jest to duża większa frajda :) Wiele osób tak robi i nie dość, że żyje i jest zdrowa, to to jest super zabawa 😎
Lizanie brudnej i śmierdzącej dupy - frajda jak cholera 🤣🤮🤧
 
Kobieta

WhitePinkRed

Biegły Uwodziciel
Zdrowa osoba nie ma owsików. Poza tym, jeśli osoba generalnie jest zdrowa, to nie ma żadnego zagrożenia, a dla osoby o zapędach koprofilskich jest to duża większa frajda :) Wiele osób tak robi i nie dość, że żyje i jest zdrowa, to to jest super zabawa 😎
Naprawdę, jak kto lubi. Dla mnie to nie wyobrażalne, bo ja mam trochę bzika w drugą stronę - zawsze muszę być czysta. Już i tak wystarczająco płynów przyjmuje się „na klatę”😄Ale „wolność Tomku w swoim domku”😜
 
Mężczyzna

FreeYourMind

Cichy Podglądacz
Ja osobiście bardzo lubię rimming. Z byłą partnerką próbowałem w obie strony i nie ukrywam ale bardzo mnie to podniecało. Ja jestem na tak :)
 
Mężczyzna

darko_xd5932

Cichy Podglądacz
Generalnie, to lubię pupy dziewczyn, lubię oglądać zdjęcia, jak panie siedzą na ubikacji:
tumblr_obhy6hco2y1soml2xo1_540.jpg
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
P Rimming, czyli moja pasja! Ogłoszenia 1
W Rimming Fetysze i perwersje 3
L Dziewczyny lubicie Rimming Seks 0
E Minetka i rimming - warminsko-mazurskie Ogłoszenia 0
dessi1979 Rimming. Uwielbiam. Seks 0

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry