• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Pytanie...?

Kobieta

tessa

Seks Praktykant
Najchętniej nie funkcjonowałabym w żadnym społeczeństwie, mam liche zdanie o ludziach, większość nie jest warta sekundy uwagi. Praca zmusza mnie do kontaktu z tymi ułomnymi jednostkami.
 
Kobieta

tessa

Seks Praktykant
No ale przecież nie jesteś z pewnością człowiekiem pozbawionym wad. Może warto popatrzeć na innych z większą wyrozumiałością i nieco wyluzować?
Nie cierpię jak się używa sformułowań typu: weź wyluzuj. Najczęściej tak się bronią ludzie, którzy nie mają do zaoferowania nic ciekawego.
 
Mężczyzna

Image

Erotoman
Ty nie masz szukać ty masz prowadzić!!
A, w tym sensie, hehe :) Nie wydaje mi się, żeby to było naszej koleżance w jakikolwiek sposób potrzebne, poza tym ma swój pogląd na wszystko i nie wygląda na osobę, którą do czegokolwiek można przekonać. Pytałem bardziej po to, by poznać ten specyficzny punkt widzenia :)
 
C

col. Greg

Guest
A, w tym sensie, hehe :) Nie wydaje mi się, żeby to było naszej koleżance w jakikolwiek sposób potrzebne, poza tym ma swój pogląd na wszystko i nie wygląda na osobę, którą do czegokolwiek można przekonać. Pytałem bardziej po to, by poznać ten specyficzny punkt widzenia :)
cwaniak:)
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry