• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Pytanie...?

Kobieta

tessa

Seks Praktykant
Hej, mam do was pytanie. Jestem kobietą metrykalnie dojrzałą, wymiary 159/67, biust 34j. Od zawsze gustuję w młodszych mężczyznach. Czy wśród was są tacy, którzy związaliby się na poważnie (małżeństwo), tzn na całe życie z kobietą starszą o kilkanaście lat?
 

Kogucik69

Podrywacz
Nie widzę w tym żadnego problemu. Jeżeli między dwoma osobami powstaje uczucie, poważne uczucie, to co to jest te kilkanaście lat?
 
Mężczyzna

Joshua33

Nowicjusz
Oczywiście że tak, jeśli zaiskrzy to wiek nie jest przeszkodą. Mnie nawet osobiście kręcą starsze kobiety. Jeśli miał bym wybrać 50 czy 18, to zdecydowanie 50 😀
 
Mężczyzna

elomelo1

Cichy Podglądacz
Jeżeli w grę wchodzi kilkanaście lat to na poważnie osobiście bym się nie pisał (chociaż nie powiem - niezobowiązującej relacji z MILFem chętnie bym spróbował bo nigdy nie miałem :p). Dla mnie max różnica w przewadze u kobiety to 5 lat. Później jakkolwiek młodo kobieta się nie czuje zaczyna być odczuwalna różnica pokolenia, co buduje jakiś taki dystans.
Chociaż osobiście znam parę z różnicą 12-13 lat - poznali się jak on był jeszcze przed 30, a jej juz 4 dychy wskoczyły :) Są po ślubie, dogadują się. Więc wszystko jest możliwe.
 
Kobieta

tessa

Seks Praktykant
Do 50tki mi jeszcze wiele brakuje. Poza tym ubieram się jak typowa 20stka. Bardziej chodziło mi o sytuację, czy młody mężczyzna może pokochać kobietę starszą od niego, załóżmy o te 15 lat, bez myśli o zakładaniu rodziny, bez przejmowania się opiniami innych osób. Czy taka kobieta będzie dla niego tak samo atrakcyjna jak rówiesniczka i "wystarczy" mu na resztę życia. O jego dojrzałość psychiczną, już całkowicie ukształtowaną na tym etapie jego życia.
Bo nie ukrywam, ta powszechna opinia o milfach i młodszych facetach wskazuje na to, że to najczęściej układy wiadomo jakie.
 
Mężczyzna

Nurek

Cichy Podglądacz
Mi się wydaje że to zależy od tego czy kobieta chce mieć dzieci czy nie. Bo jak chce a chłopak nie będzie gotowy to się nie zwiąże gdy będzie chciał szaleć- stracona młodość
 
Mężczyzna

Joshua33

Nowicjusz
Pewnie ze zależy to od wielu aspektów, ale znam pary które pomimo różnicy lat żyją/żyły szczęśliwie. Dawniej miałem sąsiadów, ona w szkole była jego nauczycielką, różnica wieku 18 lat. Żyli z tego co pamiętam bardzo szczęśliwie. Jeszcze bliżej szukać to mój brat ma żonę o 10 lat starszą. Mają dzieci i też żyją po prostu normalnie. Tak że na pewno idzie, ale wiele oczywiście zależy od człowieka. Mi też dużo brakuje do 50 😀 ale gdybym miał okazję, chętnie bym skorzystał 🤣
 
Kobieta

tessa

Seks Praktykant
Tu nie chodzi o "korzystanie", ani o "okazję". Jest mnóstwo kobiet po 30, 40 roku życia inteligentnych, w miarę ładnych, wartościowych, które oczekują zaangażowania i uczucia, od każdego faceta, czy to młodszego czy starszego. I ostatnie, na co czekają w życiu to przelotne znajomości z dużo młodszymi facetami.
 
Mężczyzna

elomelo1

Cichy Podglądacz
Tu nie chodzi o "korzystanie", ani o "okazję". Jest mnóstwo kobiet po 30, 40 roku życia inteligentnych, w miarę ładnych, wartościowych, które oczekują zaangażowania i uczucia, od każdego faceta, czy to młodszego czy starszego. I ostatnie, na co czekają w życiu to przelotne znajomości z dużo młodszymi facetami.
Większość facetów oczekuje partnerki w zbliżonym wieku lub młodszej. Większość kobiet oczekuje partnera w zbliżonym wieku lub starszego. Jakieś duże odstępstwa czy w przypadku kobiet czy facetów są niszą mimo wszystko jeżeli mówimy w kontekście relacji branych na poważnie, a nie przelotnych romansów.
 
Mężczyzna

Joshua33

Nowicjusz
Wiem o co chodzi, zrozumiałem Twoje pytanie. Może słowo skorzystał nie jest właściwe, spróbował będzie lepsze.
 
Kobieta

tessa

Seks Praktykant
Próbować to dla mnie też nietrafione określenie. Kojarzy mi się z okresem próbnym, sprawdzasz wszystko i potem oceniasz, czy warto ten towar kupić czy nie. Jeśli nie jesteś do końca przekonany czy to kobieta dla ciebie, to może lepiej ją poznać, zanim wejdzie się w jakiekolwiek relacje we dwoje.
 
Mężczyzna

Joshua33

Nowicjusz
Nie spotkałem jeszcze kobiety, której byłbym pewny po jakieś krótkiej relacji. Bo rozumiem że chodzi Ci o to że spotyka się kobieta z facetem i koniec, niech się dzieje co chce? Nie ma odwrotu?
 
Kobieta

AgaAgnieszka

Dominujący
Tak na prawdę to problem w dojrzałości mężczyzny, czy ujmijmy to: w szaleństwie kobiety, cyfry mają tu średnie znaczenie, kwestia jak i czy się dogadują. Związek mimo wszystko jest możliwy o ile mają wspólny cel i jest tak iskra.
I tak, taki związek jest jak najbardziej możliwy i spotyka się mimo wszystko związki z dużą różnicą wieku.
 
Mężczyzna

Joshua33

Nowicjusz
Tak na prawdę to problem w dojrzałości mężczyzny, czy ujmijmy to: w szaleństwie kobiety, cyfry mają tu średnie znaczenie, kwestia jak i czy się dogadują. Związek mimo wszystko jest możliwy o ile mają wspólny cel i jest tak iskra.
Dobry wieczór Pani Agnieszko 😀 no dokładnie tak jak piszesz, tylko żeby stwierdzić czy się dwie osoby dogadują to trzeba się trochę popróbować. Z oczu nie wyczytasz 😀
 
Kobieta

AgaAgnieszka

Dominujący
Dobry wieczór Pani Agnieszko 😀 no dokładnie tak jak piszesz, tylko żeby stwierdzić czy się dwie osoby dogadują to trzeba się trochę popróbować. Z oczu nie wyczytasz 😀
Hejka :)
Po wyglądzie czy chwili "szaleństwa" nie dowiesz się czy da się wytrzymać z drugą osobą. Nawet jak ma najpiękniejsze oczy.
 
Kobieta

tessa

Seks Praktykant
Pewności nie masz nigdy, czy to chodzi o osobę, czy sytuację, życie to ogólnie jedno wielkie ryzyko. Ale można je minimalizować. Np jeśli mężczyzna w stosunku do mnie przejawia chwilami chamskie zachowanie, a chwilami potrafi być miły (dodajmy, że jest przystojny i inteligentny), to skreśla go to od razu, bo szkoda mi życia na psychopatów. Ale jest mnóstwo kobiet, które są z takimi w związkach.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry