• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Pytanie do kobiet: Jak namówić żonę na loda?

Mężczyzna

Mouthshot

Podrywacz
Mezczyzna ktory przestaje dbac o kobiete staje sie bezwartosciowy, bezuzyteczny i zbedny dla kobiety w jej zyciu.
To jak skomentujesz fakt, że autor wątku robi nadal minetę swojej żonie mimo, że ta przestała jego ssać?
Wie że już jesteś jej i nic nie musi więcej robić. Ja też na początku związku robiłam wszystko dla mojego faceta, teraz to się trochę zmieniło
Jak to jest być jedzą, która przestała dbać o swojego mężczyznę? Na pewno świetnie się z tym czujesz.
 
Kobieta

PaniMargaret

Podrywacz
To jak skomentujesz fakt, że autor wątku robi nadal minetę swojej żonie mimo, że ta przestała jego ssać?

Jak to jest być jedzą, która przestała dbać o swojego mężczyznę? Na pewno świetnie się z tym czujesz.
Skąd wieś że przestałam? Co ty pieprzysz gościu ? Widać że jesteś albo upośledzony albo nigdy nie byłeś w związku
 
Kobieta

PaniMargaret

Podrywacz
To jak skomentujesz fakt, że autor wątku robi nadal minetę swojej żonie mimo, że ta przestała jego ssać?

Jak to jest być jedzą, która przestała dbać o swojego mężczyznę? Na pewno świetnie się z tym czujesz.
Opowiedz nam jak to jest udawać na forum samca alfa a w rzeczywistości umawiać się z chłopcami na obciąganko ? Taki kozak a po same jaja bierze 😂😂😂
 
Mężczyzna

Mouthshot

Podrywacz
Skąd wieś że przestałam? Co ty pieprzysz gościu ? Widać że jesteś albo upośledzony albo nigdy nie byłeś w związku
No, przecież sama napisałaś:
Ja też na początku związku robiłam wszystko dla mojego faceta, teraz to się trochę zmieniło
Z tego wniosek nasuwa się jeden: nie dbasz o swojego faceta jak na początku.
Opowiedz nam jak to jest udawać na forum samca alfa a w rzeczywistości umawiać się z chłopcami na obciąganko?
Ja nie muszę czegokolwiek udawać i to jest piękne. Samiec-Alfa to nie tylko pierdolnych rozmiarów Schwarzenegger, ale także mniejszych rozmiarów i z równie silną osobowością osobnicy - w tym ja.

Kurewsko mnie boli już sama myśl o byciu zniewieściałą pizdą pod cudzym butem, których tutaj jest od groma. Więc w życiu nie pozwoliłbym sobie na taki obrót sytuacji, a w rzeczywistości nie umawiam się z kimkolwiek, bo już nie muszę.
Skoro ona nie chce to nie będzie tego robić i koniec
Bo jest zwykłą szmatą, która nie zasługuje na to, by jakikolwiek facet przy niej był, skoro ta nie potrafi o niego dbać.
 
Mężczyzna

WysokiBrunet89

Cichy Podglądacz
Bo jest zwykłą szmatą, która nie zasługuje na to, by jakikolwiek facet przy niej był, skoro ta nie potrafi o niego dbać
@Mouthshot Kolego, dziękuję, że wstawiłeś się za mną w odniesieniu do moich problemów, z którymi się borykam, ale w tym momencie przegiąłeś i to za ostro. Cokolwiek by się nie działo, nigdy nie pozwolę na to, by pisać w ten sposób o mojej żonie :mad:
Owszem, brakuje mi tego, o czym napisałem i nie ukrywam tego, dlatego założyłem ten wątek, ale mimo to, moja żona jest dla mnie bardzo ważna. Jest mi z tym źle, że zrobi mi loda "od święta", ale też nie zamierzam jej do tego przymuszać, bo wydaje mi się, że to będzie kontrskuteczne. Mam wrażenie, że jeśli ona nie będzie wyczuwała presji z mojej strony, to z czasem ją samą może najść ochota, żeby mi zrobić dobrze. Ludzie się zmieniają i czasami po prostu trzeba przejść przez pewien etap w życiu - tak myślę. Czy przestanę jej robić minetę? Oczywiście, że nie, bo pokazałbym w ten sposób postawę roszczeniową typu "coś za coś", a przecież oboje nie jesteśmy dziećmi. Jeśli mineta i facesitting jej sprawia przyjemność, to nadal będę to robił, a w kwestii loda postaram się wykazać cierpliwością i pewnie zasięgnę gdzieś jeszcze jakichś porad. Bardzo dziękuję wszystkim za zaangażowanie w moim wątku, bo jesteście naprawdę świetni i bardzo pomocni! :)
Nie mniej, jednak, @Mouthshot , nie życzę sobie takich komentarzy w kierunku mojej żony, ponieważ, pomijając kwestię braku loda, jest naprawdę świetną dziewczyną.
 
Mężczyzna

Mouthshot

Podrywacz
Nie mniej, jednak nie życzę sobie takich komentarzy w kierunku mojej żony, ponieważ, pomijając kwestię braku loda, jest naprawdę świetną dziewczyną.
Szczerze: jeśli Twój jedyny problem to brak fellatio to niepotrzebnie zakładałeś tu temat, bo zmarnowałeś tylko czas. Czas, który mogłeś przeznaczyć na rozmowę z nią lub udanie się do seksuologa czy zwyczajny skok w bok. Jakkolwiek.
Czy przestanę jej robić minetę? Oczywiście, że nie, bo pokazałbym w ten sposób postawę roszczeniową typu "coś za coś", a przecież oboje nie jesteśmy dziećmi.
No i sam działasz na swoją szkodę, ale to już Twój wybór. Całe partnerstwo to jeden wielki układ "coś za coś", bo gdyby było inaczej to nie byłoby tylu rozwodów. Każdy chce dostawać ale i każdy musi dawać, bo nic za friko, a jak ktoś daje się frajerzyć to już jego problem.

Mówisz, że nie jesteście dziećmi, ale tak się zachowujecie: twoja żona kapryśna, a ty uległy. Mimo wszystko powodzenia.
 
Kobieta

Kataryna

Nowicjusz
Cześć! Mam pytanie tylko do kobiet. Zależy mi na poznaniu konkretnie waszego punktu widzenia, drogie Panie, ponieważ mam pewien problem. Gdy poznałem moją żonę kilka lat temu, nie było w ogóle problemu z robieniem loda. Moja (jeszcze wtedy) partnerka obciągała mi stosunkowo często. Potem po ślubie, zauważyłem, że robi to coraz rzadziej i rzadziej, aż w końcu, szczególnie, po urodzeniu dziecka, po prostu przestała to robić. Może od tamtego czasu zaskoczyła mnie lodem dwukrotnie i to jest wszystko. Kompletnie nie wiem z czego to wynika. Jestem wysoki i mówią, że przystojny, uprawiam sport i ogólnie dbam o siebie. Sam uwielbiam robić żonie minetkę, a ona też ją uwielbia i często przy niej dochodzi. Ostatnio uskutecznialiśmy facesitting i była z tego powodu wniebowzięta, a jednak w drugą stronę tak to już nie działa. Drogie Panie, jak czytam wasze komentarze, że lubicie obciągać swoim partnerom, to aż się naprawdę miło robi. Czy możecie mi napisać, co mogę zaradzić w mojej sytuacji? Jak każdy facet, uwielbiam jak mi kobieta obciąga i najzwyczajniej w świecie brakuje mi tego. Kiedyś spytałem żonę co jest powodem i widziałem, że nie chce powiedzieć wprost. Natomiast, raz mi skrycie odpowiedziała, że tego nie lubi. Oczywiście nie chcę jej do niczego zmuszać, ale też mam swoje potrzeby i chciałbym, Drogie Panie, żebyście mi z własnego, kobiecego doświadczenia doradziły jak mogę spróbować zmienić jej optykę i jakoś ją do tego przekonać. Będę naprawdę bardzo wdzięczny. Pozdrawiam.
Może powinieneś krytycznie spojrzeć na siebie, na to jak wygląda twój penis.
 
Kobieta

RoseGold

Podrywacz
Pewien użytkownik jak i użytkowniczka na SF robią ferment, są butni, chamscy, gburowaci. Administrator powinien ich wywalić i pousuwać konta. Nie mają w sobie spokoju, prostolijności, POKORY I SZACUNKU DO INNYCH JAK I DO SIEBIE.

Świadomi użytkownicy wiedzą doskonale o których kontach- trollach mowa.
 
Mężczyzna

Mouthshot

Podrywacz
Pewien użytkownik jak i użytkowniczka na SF robią ferment, są butni, chamscy, gburowaci. Nie mają w sobie spokoju, prostolijności, POKORY I SZACUNKU DO INNYCH JAK I DO SIEBIE.
Szacunku nie mają te cioty, które oddają swoje kobiety innym i traktują jak dziwki tym samym, a jeszcze się tym chwalą. Ja mam szacunek do siebie i tych, którzy na to zasługują.
 
Mężczyzna

Ciekawy doświadczeń

Nowicjusz
Pewien użytkownik jak i użytkowniczka na SF robią ferment, są butni, chamscy, gburowaci. Administrator powinien ich wywalić i pousuwać konta. Nie mają w sobie spokoju, prostolijności, POKORY I SZACUNKU DO INNYCH JAK I DO SIEBIE.

Świadomi użytkownicy wiedzą doskonale o których kontach- trollach mowa.
Bo moderacja śpi albo w ogóle jej nie ma, a takie szkodniki tylko psują atmosferę.
 
Kobieta

WhitePinkRed 2

Cichy Podglądacz
Kiedyś spytałem żonę co jest powodem i widziałem, że nie chce powiedzieć wprost. Natomiast, raz mi skrycie odpowiedziała, że tego nie lubi.
Coś mi tu „śmierdzi”. Tak jakby nie chciała Ci powiedzieć dlaczego za pierwszym razem, a za drugim taka wymówka.
Rozmowa, rozmowa, rozmowa.
Jak kiedyś robiła dość często, to może np. brakuje jej urozmaicenia w seksie, itd. Zmieniacie pozycje?
Umawiacie się na randki? Macie możliwość uprawiania seksu nie tylko wieczorem, wykończeni, przy zgaszonym świetle? Tam chyba gdzieś napisałeś, że jest dziecko, więc może hormony i ona sama o tym nie wie.
Nie musisz odpowiadać na te pytania na forum, ale sam sobie przemyśl czy można coś poprawić może. Powodzenia 👍🏻
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry