• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Pytanie do kobiet: Jak namówić żonę na loda?

Mężczyzna

Metalhorsie

Cichy Podglądacz
Moje poprzednie brały dzidę za każdym razem, nawet były takie, co miały radochę z robienia lodzika do samego końca z połykiem i nie chciały nic w zamian, ale aktualna w ciągu 5 lat w oralny zabawiła się ze mną raz i tyle. Nic na to nie poradzę, zmuszać nie będę...
 
Mężczyzna

WysokiBrunet89

Cichy Podglądacz
Moje poprzednie brały dzidę za każdym razem, nawet były takie, co miały radochę z robienia lodzika do samego końca z połykiem i nie chciały nic w zamian, ale aktualna w ciągu 5 lat w oralny zabawiła się ze mną raz i tyle. Nic na to nie poradzę, zmuszać nie będę...
Ja mojej też nie chcę zmuszać, bo to może przynieść odwrotny skutek, ale chciałbym ją jakoś do tego... nie wiem... zainspirować? Chciałbym po prostu, żeby sama się do tego przekonała i żeby to bardziej wyszło od niej. Pewnie, gdyby była forumowiczką, to byście ją tutaj wszyscy wzięli w obroty i by się jej to pozmieniało (żarcik) ;)
A tak na serio, ma ktoś może jakiś pomysł, by ją "niewinnie" zainspirować do loda? :)
 
Mężczyzna

maniecki

Cichy Podglądacz
" Kompletnie nie wiem z czego to wynika. Jestem wysoki i mówią, że przystojny, uprawiam sport" Co ma to wspolnego z tym czy kobieta zrobi ci loda czy nie?
A słyszałeś o czymś takim jak dbanie o poziom swojej własnej atrakcyjności? No, to masz już odpowiedź. Bycie atrakcyjnym i dbanie o to obiektywnie zwiększy twoje szanse na loda, niż gdy robiłbyś na odwrót.
 
Mężczyzna

pecol

Cichy Podglądacz
A słyszałeś o czymś takim jak dbanie o poziom swojej własnej atrakcyjności? No, to masz już odpowiedź. Bycie atrakcyjnym i dbanie o to obiektywnie zwiększy twoje szanse na loda, niż gdy robiłbyś na odwrót.
Otworzył temat i z marszu palnął co mu palce na klawiaturę naniosły. Facet pisał, że dba o siebie, że lody były i zniknęły, a partnerka powiedziała, że tego nie lubi. To po co mu dajesz takie rady o niczym.
 
Mężczyzna

Sex&Orgasm

Nowicjusz
A słyszałeś o czymś takim jak dbanie o poziom swojej własnej atrakcyjności? No, to masz już odpowiedź. Bycie atrakcyjnym i dbanie o to obiektywnie zwiększy twoje szanse na loda, niż gdy robiłbyś na odwrót.
Ze co ? Jedno z drugim nie ma znaczenia. Mozesz byc przystojny , dobrze wygladac ale byc idiota i co wtedy? Myslisz ze panie beda sie ustawiac do ciebie w kolejce zeby ci loda zrobic?
Jedno z drugim nie ma znaczenia , kobiety nie sa az takimi zwrokowcami jak my i nie musisz miec idealnej sylwetki zeby kobieta miala wieksza ochote na zrobienie tobie loda, oczywiscie wysportowana sylwetka daje dobry obraz ale to nie wytyczna ze nagle kobieta ktora tego rodzaju zabawy nie lubi , bedzie klekac i wkladac sobie twojego pena do buzi.
Tu jest problem gdzie indziej i skoro niby wczesniej mu robila a teraz przestala to musialo cos sie wydarzyc ze odebralo jej na to ochoty, lub wczesniej sie do tego mocno zmuszala, a teraz powiedziala dosc.
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry