• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Pytanie do kobiet: Jak namówić żonę na loda?

Kobieta

sweetwitch.

Nowicjusz
"Szczerze: jeśli Twój jedyny problem to brak fellatio to niepotrzebnie zakładałeś tu temat, bo zmarnowałeś tylko czas. Czas, który mogłeś przeznaczyć na rozmowę z nią lub udanie się do seksuologa czy zwyczajny skok w bok. Jakkolwiek..."
Gość piętnuję cuckoldów a sam pisze żeby facet dał do ssania obcej babie fiuta chociaż ma żonę. Hit xD!
 
Kobieta

sweetwitch.

Nowicjusz
Pewien użytkownik jak i użytkowniczka na SF robią ferment, są butni, chamscy, gburowaci. Administrator powinien ich wywalić i pousuwać konta. Nie mają w sobie spokoju, prostolijności, POKORY I SZACUNKU DO INNYCH JAK I DO SIEBIE.

Świadomi użytkownicy wiedzą doskonale o których kontach- trollach mowa.
Trollem to jesteś Ty. Kiedyś grzecznie zapytałam na ogóle czemu lajkujesz wpisy bo pisałaś że idziesz. Lubiłam z Tobą pisać a ty jak zimna P0lka zesrałaś się do mnie. Pisałaś z pretensjami że jak śmie Ciebie o to pytać 😂 I że jestem pewna siebie jak Hiszpanka bo one szybko nawiązują kontakty społeczne. I to uważasz za normalne? Weź się ogarnij, kobieto.
 
Mężczyzna

Mouthshot

Podrywacz
Gość piętnuję cuckoldów a sam pisze żeby facet dał do ssania obcej babie fiuta chociaż ma żonę. Hit xD!
Zalecam nauczenia się czytania ze zrozumieniem.

Skok w bok to była jedna z wymienionych przeze mnie opcji, a nie jedyna (na którą autor mógł poświęcić czas zamiast żalić się w Internecie).

Zresztą Tobie nic pomoże, bo Ty widzisz tylko to, co chcesz i właśnie to udowodniłaś.
 
Kobieta

natalie20

Cichy Podglądacz
Jeśli twoja żona nie lubi robić loda a do tego nie za bardzo lubi o tym rozmawiać to trochę patowa sytuacja. Ciężko dawać dobre rady, bo rozmowa nie zawsze jest taka łatwa, ale czasami zaangażowanie osób trzecich mogłoby pomóc zmienić jej perspektywę, np. wspólna wizyta u seksuologa dla par :)
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry