• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Pytanie do facetów

Kobieta

yakamoz

Nowicjusz
Moja kobieta ma tak że jak za bardzo się staram w tych tematach to odbiera to jako coraz większa presja i coraz bardziej ją to w jakiś sposób odtrąca. Jak narazie sam się z tym nie uporałem bo z jednej strony mam się nie starać a z drugiej starać... Być może podobna sytuacja
Chyba wiem o czym piszesz. Może ma tak jak ja?
Np rozmawiam z facetem o tym, że wolę minetkę niż stosunek. I on przy najbliższej okazji wybiera minetkę mimo, że cała sytuacja rozgrywa się w kierunku stosunku. I teraz tak, on się poświęca, ja to widzę i jestem rozczarowana... i tak jego starania idą na marne.
Rozmowa to jedno a aktualne potrzeby to drugie. Ma być naturalnie. Dla mnie seks ma być zaskoczeniem. Zawsze. Ma być gonitwa za króliczkiem.
 
Mężczyzna

Banisteriopsis2

Erotoman
Gdzie lubicie kończyć?
Tam, gdzie kobieta chce.
Kobieta może chwytać za penisa i sama kierować tryśnięciami.
Mogą być cycusie, może być brzuszek, może być pupa albo uda itd.
Nie robi mi to zbytniej różnicy.
Ważne, żeby kobieta to lubiła i była zadowolona.
Podniecający jest widok napalonej kobiety.

W ogóle to taki temat jest w osobnym miejscu.
i czy przeszkadza wam jak dziewczyna lubi czy bawi się spermą?
Skąd - wręcz przeciwnie. Lubię, jak kobieta się nią bawi.
A także gdy bawi się moimi miejscami intymnymi.

@yakamoz
Np rozmawiam z facetem o tym, że wolę minetkę niż stosunek. I on przy najbliższej okazji wybiera minetkę mimo, że cała sytuacja rozgrywa się w kierunku stosunku. I teraz tak, on się poświęca, ja to widzę i jestem rozczarowana... i tak jego starania idą na marne.
Czyli potrzebna Wam jest lepsza komunikacja i wyraźniejsze, bardziej jednoznaczne komunikowanie przez Ciebie własnych potrzeb i ochoty w danej chwili.
 
Mężczyzna

Wroclove69

Cichy Podglądacz
Gdzie lubicie kończyć?W sensie gdzie was najbardziej podnieca i czy przeszkadza wam jak dziewczyna lubi czy bawi się spermą?
Ja lubię się spuszczać w buzi , na twarzy, na cycuszkach , na brzuszku, w cipce i w dupci , ale w cipce bardziej , na nóżki, stópki.
A najbardziej mnie podnieca jak spuszczam się w cipkę pełna spermy, wybuchną przez innego. . W takiej sytuacji, jeżeli dupcia też jest wyruchana i zalana , to wtedy bardziej wolę w dupcię gdzie sperma innego faceta służy jako nawilżenie.

A co do zabaw to ...chyba przeszkadza mi jak dziewczyna nie bawi się spermą. Podnieca mnie :creampie --> creampie eating --> cumswap...
 
Mężczyzna

cuckoldmaniac

Cichy Podglądacz
Po sprzeczce z partnerką.
Gdy czuję się zawiedziony lub smutny.
Gdy jestem wkręcony w projekt.
Wracając wypompowany z siłowni.
Gdy jest chwila relaksu tylko dla mnie.
W trakcie seksu, gdy partnerka jest zbyt roszczeniowa lub zbyt pasywna.
Oj to mam odwrotnie, ja po treningu z silowni uwielbiam seks, mam mega poped wtedy
 
Mężczyzna

riczi1973

Seks Praktykant
Ja też jak wracam z Fitness to jestem napompowany energią i często pytanie sobie zadaję chyba za krótko ćwiczyłem ale wieczorem czekają przyjemność
 
Mężczyzna

Cipeczka12

Podrywacz
Kiedy Jestem;
-NaJedzony (Pełny)
-Brudny
-ZaMyślony
-PodEksCytowany

Chyba Logiczne Nie ? 🤨Po Chuj Takie Pytanie W Ogóle ? 💁‍♂Z Nudów ? Czy By Trzymać Forum Aktywne 😏
 
Mężczyzna

Emanuel

Nowicjusz
Facet z dnia na dzień traci ochotę. A ja szukam prawdziwej przyczyny.
Odpuść mu na kilka dni w takim razie, niech trochę pomyśli o Tobie, pomazy, pofantazjuje, rób jakieś suptelne ruchy i oznaki, nie wszystko. Na raz na tacy (choć to cudowne) czasami tak bywa, czasami facet też potrzebuję. Chwili przestrzeni, ale napewno seksapil i budowanie seksownego napiecia nie przeszkodzi
 
Mężczyzna

Emanuel

Nowicjusz
W grę wchodzi duża trauma, zmęczenie, niewysypianie się. Depresji nie ma dzięki leczeniu u psychologa ale są leki od psychiatry. Tylko te leki były dużo wcześniej zanim zaczęliśmy że sobą sypać.
Wiele może być na głowie, a i te leki mogą odebrać co nieco, nie naciskaj, bądź obok, pytaj dbaj, seks to nie wszystko, a z chwilą wróci, wyczujesz, w razie co pisz priv, chętnie doradze
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry