• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Pytanie do facetów

Mężczyzna

Banisteriopsis2

Erotoman
Facet z dnia na dzień traci ochotę. A ja szukam prawdziwej przyczyny.
Czy facet zaczął ostatnio brać jakieś nowe leki, których przedtem nie brał? Czasem to potrafi mieć wpływ na libido.
Problemy ze snem, depresja, też.
Problemy hormonalne - również.
Może niech się przebada, czy wszystko z nim w porządku?
Zakładając, że nie ma to związku z Tobą ani z jego wiernością wobec Ciebie, problemy ze zdrowiem, fizycznym lub psychicznym, wydają się być tu decydujące.
 
Kobieta

yakamoz

Nowicjusz
Po sprzeczce z partnerką.
Gdy czuję się zawiedziony lub smutny.
Gdy jestem wkręcony w projekt.
Wracając wypompowany z siłowni.
Gdy jest chwila relaksu tylko dla mnie.
W trakcie seksu, gdy partnerka jest zbyt roszczeniowa lub zbyt pasywna.
Wyczerpujące argumenty. Ostatni bardzo ciekawy. Czwarty rozważam jako poskromienie mojego libido - faktycznie aż tak działa?
 
Kobieta

yakamoz

Nowicjusz
Czy facet zaczął ostatnio brać jakieś nowe leki, których przedtem nie brał? Czasem to potrafi mieć wpływ na libido.
Problemy ze snem, depresja, też.
Problemy hormonalne - również.
Może niech się przebada, czy wszystko z nim w porządku?
Zakładając, że nie ma to związku z Tobą ani z jego wiernością wobec Ciebie, problemy ze zdrowiem, fizycznym lub psychicznym, wydają się być tu decydujące.
W grę wchodzi duża trauma, zmęczenie, niewysypianie się. Depresji nie ma dzięki leczeniu u psychologa ale są leki od psychiatry. Tylko te leki były dużo wcześniej zanim zaczęliśmy że sobą sypać.
 
Kobieta

yakamoz

Nowicjusz
Spytałaś się męża dlaczego tak się dzieje?
Odpowiada, że to zmęczenie i brak snu. A że co jakiś czas wracam do tematu to dołożył jeszcze presję z mojej strony 😔
Fakt, ma prawo być wyczerpany ale odrzuca moją bliskość a znajduje czas na spotkania koleżeńskie. Motywuje to tym, że czuje taką potrzebę. No to mi się od razu włącza, że ze mną nie potrzebuje 😔
I pyta co będzie z naszym związkiem jeśli okaże się impotentem. A przecież nie jest.
I wraca do starych rozmów kiedy twierdził, że jest marnym kochankiem. A przecież nie raz udowodnił mi, że tak nie jest 😉
 
Mężczyzna

sajjanin86

Instruktor seksu
Nie zastanawiałaś się na tym, że on czuje przeogromną presję? Przechodzi jakaś fazę, ale nie jestem wstanie stwierdzić jaką bo go nie znam. Myślę, że on czuje się jakby był przyciśnięty do ściany.
 
Kobieta

yakamoz

Nowicjusz
Nie zastanawiałaś się na tym, że on czuje przeogromną presję? Przechodzi jakaś fazę, ale nie jestem wstanie stwierdzić jaką bo go nie znam. Myślę, że on czuje się jakby był przyciśnięty do ściany.
Oczywiście, że zastanawiałam. O tym też rozmawiamy. Ale bez próby podjęcia tematu nie znajdziemy źródła problemu.
 
Mężczyzna

sajjanin86

Instruktor seksu
Napisze coś, co może być dziwne ale ,,jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze,, może w tym tkwi problem?
 
Mężczyzna

jakub915

Cichy Podglądacz
Wyczerpujące argumenty. Ostatni bardzo ciekawy. Czwarty rozważam jako poskromienie mojego libido - faktycznie aż tak działa?
W przypadku ostatniego uważam, że aby w łóżku było przyjemnie, oboje potrzebujemy się postarać.
Albo razem się staramy, albo umawiamy się, że raz jest jej, a raz po mojemu.
Gdy kobieta przychodzi i życzy sobie, żeby się nią zająć, a sama leży jak wymagająca pani to nic w tym nie ma ani seksownego, ani przyjemnego.

W kwestii siłowni, dobry trójbój wykańcza człowieka. Nie tyle czuję się zmęczony/śpiący co wypompowany z sił - polecam :)
 
Mężczyzna

random1552

Cichy Podglądacz
Moja kobieta ma tak że jak za bardzo się staram w tych tematach to odbiera to jako coraz większa presja i coraz bardziej ją to w jakiś sposób odtrąca. Jak narazie sam się z tym nie uporałem bo z jednej strony mam się nie starać a z drugiej starać... Być może podobna sytuacja
 
Mężczyzna

bigboy666

Biegły Uwodziciel
Rzadko. Gdy się dobrze czuje, to libido jest. Ale on ma przewlekle problemy, to trudno go będzie zmusić. Można spróbować różnych urozmaiceń, ale nie ma żadnej pewności.
 
Mężczyzna

Smutny39Pń

Cichy Podglądacz
Niestety mi się zawszę , z kobietą co byłem 17 lat zawsze potrafiła rozwalić klimat w taki sposób ze sobie oglądała film i leżała jak kłoda, ciągle ją coś bolało, niedobrze jej było itp. A przez 17 lat ani razu mnie nie zaciągnęła na sex tylko ja cały czas inicjowałem po takim czasie ode chciało się i teraz człowiek jest samotny ^^
 
Mężczyzna

Piotr_40

Podrywacz
W grę wchodzi duża trauma, zmęczenie, niewysypianie się. Depresji nie ma dzięki leczeniu u psychologa ale są leki od psychiatry. Tylko te leki były dużo wcześniej zanim zaczęliśmy że sobą sypać.
Szczerze?
Obstawiam traumę. Ale to moje zdanie z przeżyć osobistych moich i bliskich mi osob
 
Mężczyzna

Banisteriopsis2

Erotoman
W grę wchodzi duża trauma, zmęczenie, niewysypianie się.
Niewysypianie się powoduje m.in. spadek poziomu testosteronu. Czego skutkiem jest nie tylko spadek libido, ale i inne problemy zdrowotne, niekoniecznie od razu tak widoczne.
Czy partner suplementuje melatoninę? Pomaga mu to?
Mnie na bezsenność na pewien czas pomogły łysiczki (grzyby psylocybinowe). Które zresztą potrafią sprawdzić się też na depresję i traumę. Choć w Polsce nie jest to za bardzo legalne.
ma prawo być wyczerpany ale odrzuca moją bliskość a znajduje czas na spotkania koleżeńskie. Motywuje to tym, że czuje taką potrzebę. No to mi się od razu włącza, że ze mną nie potrzebuje 😔
Czyli tutaj zasadna byłaby terapia dla par. Was obojga.
Nie najlepiej to świadczy o Waszej więzi uczuciowej, skoro on twierdzi, że z Tobą nie potrzebuje bliskości, a z kolegami już szuka kontaktu.
No chyba że jest coś, o czym on Ci nie mówi, i nie jest z Tobą całkiem szczery.
 
Kobieta

Frytka69

Seks Praktykant
Gdzie lubicie kończyć?W sensie gdzie was najbardziej podnieca i czy przeszkadza wam jak dziewczyna lubi czy bawi się spermą?
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry