• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Pytanie do dziewczyn wzrost

Kobieta

Saanvi

Podrywacz
Niektóre kobiety jednak mają inne podejście, świadomoe wybierając tylko tych powyżej określonego poziomu wzrostu. Ot zwykłe wymagania które ma prawie każdy w stusunku do partnera.
Prawda, dlatego napisałam też, że są różne przypadki. Nie zgodzę się jednak z tezą, że się nie da i że wszystkie kobiety mają tak samo. Da się.
 
Kobieta

justyna77

Cichy Podglądacz
Niektóre kobiety jednak mają inne podejście, świadomoe wybierając tylko tych powyżej określonego poziomu wzrostu. Ot zwykłe wymagania które ma prawie każdy w stusunku do partnera.
Nie neguje że tak właśnie jest. Dla mnie to dziwne szczególnie gdy mówią "tylko powyżej 185" czyli jak ma np. 182 to już nie, mimo że jest we wszystkim innym 10/10? Ot każdego prawo wyboru nie mam z tym problemu, po prostu dziwię się podejściu niektórych kobiet
 
Kobieta

Saanvi

Podrywacz
Nie neguje że tak właśnie jest. Dla mnie to dziwne szczególnie gdy mówią "tylko powyżej 185" czyli jak ma np. 182 to już nie, mimo że jest we wszystkim innym 10/10? Ot każdego prawo wyboru nie mam z tym problemu, po prostu dziwię się podejściu niektórych kobiet
Może ma w domu wysokie szafki, mój ma 182cm, to kupiłam sobie takie schodki :p
 
Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
Faktycznie, w związku ponoc liczy sie dopasowanie, możę to ułatwi życie "niskim" facetom. ąwsze znajdzie sie taka co go sobie dopasuje. User96 uszy do góry
 
Kobieta

Soulmate86

Nowicjusz
Kurwa mać szkoda ,że nikt tego nie rozumie ,że niski wzrost jest problemem u facet mierząc mniej niż 180
Tak jak kobieta ma prawo skreslic Cie z powodu wzrostu (czy innego powodu) , tak facet ma prawo skreslic kobiete z powodu wagi, wielkości cycków czy koloru oczu.
Nie ta, bedzie inna, która Cie "zechce" takiego jakim jestes.
Pozdrowie mojego faceta o wzroście 178 i pare eksow niższych niz te 178. Widac mają coś więcej do zaoferowania niz wzrost, bo na brak powodzenia nie narzekają...
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry