• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Pytanie do dziewczyn wzrost

Mężczyzna

user96

Cichy Podglądacz
Ja widzę ,że nie umiem się ustosunkować do kobiet niestety.Ostatnio nie pomogłem kobiecie młodej z dzieckiem wnieść do tramwaju.Zignorowałem ją i tyle .
 
Mężczyzna

Szar

Podrywacz
@user96 Zamiast skupiać się na kobietach, to lepiej zainteresuj się własnym rozwojem. Panie zapewne nie widzą w Tobie nikogo interesującego i dlatego Cię spławiają.

Z tym poczuciem bezpieczeństwa przy mężczyźnie coś jest. Mój dziadek miał tylko coś koło 160cm, ale kiedy moja babcia zobaczyła jak się rozprawia z o głowę wyższym byczkiem, to tak bardzo jej to zaimponowało, że istnieję między innymi z tego właśnie powodu 😅 . I nie przeszkadzało jej to, że jest sporo wyższa od niego.
 
Mężczyzna

user96

Cichy Podglądacz
@user96 Zamiast skupiać się na kobietach, to lepiej zainteresuj się własnym rozwojem. Panie zapewne nie widzą w Tobie nikogo interesującego i dlatego Cię spławiają.

Z tym poczuciem bezpieczeństwa przy mężczyźnie coś jest. Mój dziadek miał tylko coś koło 160cm, ale kiedy moja babcia zobaczyła jak się rozprawia z o głowę wyższym byczkiem, to tak bardzo jej to zaimponowało, że istnieję między innymi z tego właśnie powodu 😅 . I nie przeszkadzało jej to, że jest sporo wyższa od niego.
A w tej bajce były krasnoludki z Tolkiena władcy pierścieni jak pokonywali orków z Gundabadu broniąc Ereboru.😂😂😂
 
Mężczyzna

Cerci

Cichy Podglądacz
A w tej bajce były krasnoludki z Tolkiena władcy pierścieni jak pokonywali orków z Gundabadu broniąc Ereboru.😂😂😂
@user96 Zamiast skupiać się na kobietach, to lepiej zainteresuj się własnym rozwojem. Panie zapewne nie widzą w Tobie nikogo interesującego i dlatego Cię spławiają.

Z tym poczuciem bezpieczeństwa przy mężczyźnie coś jest. Mój dziadek miał tylko coś koło 160cm, ale kiedy moja babcia zobaczyła jak się rozprawia z o głowę wyższym byczkiem, to tak bardzo jej to zaimponowało, że istnieję między innymi z tego właśnie powodu 😅 . I nie przeszkadzało jej to, że jest sporo wyższa od niego.
 
Mężczyzna

user96

Cichy Podglądacz
Kurwa mać szkoda ,że nikt tego nie rozumie ,że niski wzrost jest problemem u facet mierząc mniej niż 180
 
Mężczyzna

Szar

Podrywacz
A w tej bajce były krasnoludki z Tolkiena władcy pierścieni jak pokonywali orków z Gundabadu broniąc Ereboru.😂😂😂
Życie pisze najlepsze scenariusze, nie potrzeba do tego wyobraźni. Mój dziadek to był po prostu chuligan, wychowywał się podczas wojny w skrajnej nędzy i o wszystko musiał walczyć od najmłodszych lat, w tym nawet o jedzenie. Gdyby nie umiał walczyć o swoje i bronić się, to by po prostu zginął. Dla takich jak Ty to jest zapewne niewyobrażalne, bo dorastałeś w spokojnych czasach, masz co jeść, gdzie spać, niczego Ci materialnie nie brakuje. Mimo to widzisz u siebie wyłącznie ograniczenia, potrafisz tylko użalać się nad sobą i swoim wzrostem - w sumie to niezwykle żałosne, ale przecież sam sobie to robisz. Żyj dalej z poczuciem pokrzywdzenia przez los, jaki to jesteś biedny mierząc 177cm, a na pewno kogoś znajdziesz . To jest dopiero fantastyka - winę, za niepowodzenia w kontaktach z kobietami, zrzucać na karb swojego wzrostu.
Kurwa mać szkoda ,że nikt tego nie rozumie ,że niski wzrost jest problemem u facet mierząc mniej niż 180
Po tym co piszesz na forum, to jedyne co Ci można polecić to porządna terapia, bo problem jest, ale w Twojej głowie. To jednak Twój wybór co zrobisz ze swoim życiem, tutaj nikt nie będzie Cię głaskał po główce, a jak widać bardzo na to liczysz. Również żadna zdrowa na umyśle kobieta nie będzie chciała mieć nic do czynienia z użalającym się nad sobą facetem.
 
Kobieta

justyna77

Cichy Podglądacz
Kurwa mać szkoda ,że nikt tego nie rozumie ,że niski wzrost jest problemem u facet mierząc mniej niż 180
wg mnie to nie jest problem i wzrost mężczyzn jest u Kobiet w mojej ocenie totalnie przeceniany. Jakby to serio miało jakieś znacznie czy ma 182 180 czy 178, liczy się tak wiele innych "cech" że ta jest jedną z nich tylko
 
Kobieta

justyna77

Cichy Podglądacz
justyna77 Twoje zdanie jest budujące. Jednakże analiza wypowiedzi wielu kobiet na SF wskazuje iż jest to istotna "wada" u faceta.
Może mają inne preferencje tego nie wiem. W mojej ocenie to jakiś absurd by "wykłócać" się o kilka procent w całości wzrostu jaki ma mężczyzna. Wolę kilka cm niższego ale gdy odpowiada mi całą reszta niż wyższego gdy wiele rzeczy się nie zgadza
 
Mężczyzna

Mazan

Nowicjusz
Może mają inne preferencje tego nie wiem. W mojej ocenie to jakiś absurd by "wykłócać" się o kilka procent w całości wzrostu jaki ma mężczyzna. Wolę kilka cm niższego ale gdy odpowiada mi całą reszta niż wyższego gdy wiele rzeczy się nie zgadza
Niektóre kobiety jednak mają inne podejście, świadomoe wybierając tylko tych powyżej określonego poziomu wzrostu. Ot zwykłe wymagania które ma prawie każdy w stusunku do partnera.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry