• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Pytania związane z orientacją seksualną

Justyna

Podrywacz
Kunia, to ciebie mi żal, jesteś zamkniętą osobą, która nie rozumie, że kwestie płciowe nie są takie oczywiste, jak mogłoby się to wydawać. Owszem, niegdyś kamieniowano homoseksualistów, ale poza tym kiedyś robiono różne rzeczy, których dziś nikt by nie zrobił: palono na stosach "czarownice", uśmiercano niepełnosprawne noworodki czy palono ludzi w piecach krematoryjnych... Zresztą stosunek do homoseksualistów zmieniał się na przestrzeni dziejów - np. w starożytnej Grecji i Sparcie homoseksualizm wśród mężczyzn był bardzo powszechny i psychologicznie wytłumaczalny - mężczyznom pozwalano na homoseksualizm, ponieważ dzięki temu armia była bardziej solidarna - istnieją źródła na potwierdzenie tej tezy. Polecam poczytać sobie o gender studies i poszerzyć swoją wiedzę z zakresu antropologii kulturowej, może dzięki temu staniesz się osobą bardziej tolerancyjną i porzucisz pomysł o kamieniowaniu ludzi tylko dlatego, że się od Ciebie różnią.
 
Z

Zuzka_n

Guest
Czy fascynacja przyjaciółką może świadczyć, że mam inną orientację ?
 

kochająca

Cichy Podglądacz
Ostre słowa na forum :) Niestety Kunia ja też się z Tobą nie mogę zgodzić. To bardzo zacofany sposób myślenia. Poza tym naukowo jest udowodnione że każda kobieta przynajmniej 5 razy podczas swojego życia miała myśl z inna kobietą czy też świadome czy też we śnie. Jeśli nazywasz takie osoby - osobnikami, czyli też równie dobrze można powiedzieć zwierzęta, co powiesz o hienach? To zwierzę ma bardzo ciekawą historię płciową ;-)
 
Z

Zuzka_n

Guest
sorki, ale lubię proste odpowiedzi na proste pytania, co do tego mają hieny ?
 
Z

Zuzka_n

Guest
masz rację
fascynacja dziewczyną nie musi oznaczać nic poważnego, działa to chyba na tej samej zasadzie co fascynacja książką czy Justinem Biberem :)
 
Z

Zuzka_n

Guest
myślę cały czas, tylko zastanawiam się gdzie jest granica fascynacji, zauroczenia a już jej przekroczenie ...
 

kochająca

Cichy Podglądacz
Moim zdaniem nie ma takiej granic. Przeczytałam uważnie Twojego bloga. Post: Z opaską na oczach, ciekawie opisuję przygodę z Adamem i Asią (jeśli nie mylę imion). Dlaczego nie spróbować w realnym świecie?
 

Halszka

Cichy Podglądacz
:p Pozdrawiam Was - Już od 17 roku życia jestem lesbijką i zapewniam was że jestem normalna nie rzucam się na kobiety nie tępię mężczyzn mam wielu dobrych kumpli zwłaszcza w pracy itp, itd Ale uwierzcie mi Kobieta od wrażliwego i delikatnego i czułego mężczyzny różni się tylko jednym...:p .......;) Zmysłowym i pełnym Subtelnej Cierpliwości Dotykiem...
Ps. To jest moja prywatna opinia i nie mam zamiaru deprecjonować Mężczyzn - byłam tylko w jednym związku przez 2 lata - nie mam doświadczenia... :eek: Pozdrawiam Cię Zuzko i Ciebie kochająca - jest taka granica przebiega przez głowę i można ja zauważyć w oczach...
Polecam Wszystkim na You Tubie - filmik pt. Marlene & Rebecca... - One Year...;)
 
Ostatnia edycja:
Kobieta

JeanGrey

Podrywacz
Kiedyś ktoś mi tłumaczył że człowiek rodzi się naturalnie biseksualny, dopiero środowisko które go wychowuje, w którąs konkretną stronę go prowadzi. Lub trafia na takie otwarte, które daje mu możliwość spróbowania i podjęcia własnych decyzji. @kasiulla bo robią coś co oboje akceptują. O to jest podstawa partnerstwa. To jest najważniejsze, zgoda obojga partnerów. Czego w wielu związkach hetero nie ma. Bo taki super heretycki bohater czuje się panem świata i w dupie ma innych. Ile się czyta o typowych rodzinach hetero które tak naprawdę są patologią. Pan władca pije, żonę leje kiedy może, czasem i dziecku się dostanie. Ile skatowanych dzieci trafia do szpitali. Jeszcze nie było przypadku żeby to w homoseksualnej rodzinie się trafiło. Ale ten zwyrodnialec i tak ma czelność uważać się za lepszego i pogardzac innymi. I od razu mówię, że nie wrzucam wszystkich do jednego worka. Ale z ludzi których przez całe życie poznałam. To właśnie te największe homofoby okazały się zwyrodnialcami. Człowieka ocenia się po tym jaki jest, co robi dla innych, jak żyje. A nie po tym , z kim wieczorem kładzie się do łóżka. Jeśli kogoś poznaje jako człowieka anioła który tylko szuka okazji by komuś pomóc... To mam gdzieś czy bzyka wieczorem faceta, kobietę a może codziennie w zbiorowej orgii bierze udział. Robi to z ludźmi którzy wyrażają na to zgodę i też tego chcą. Czego często nie można powiedzieć o facecie który uważa że zona ma obowiązek spełniać jego zachcianki seksualne. I bierze sobie to siłą, przy okazji dając jej parę pięści pod zebra.
 
Kobieta

JeanGrey

Podrywacz
Hm - w takim razie, skoro każdy ma prawo do miłości, będziesz tak samo bronić zoofili, dendrofili i nekrofili?

Oni też są inni "tylko" pod względem orientacji seksualnej.
Seks za zgodą obu dorosłych świadomych partnerów jest wg prawa dozwolony. A nie jest tak w przypadkach które zostały przez Ciebie podane, nie widzisz różnicy? Seks dwóch dorosłych osób a wykorzystywanie kogoś kto nie jest w stanie się sprzeciwić. Więc nie rzucajcie hasłami, ze skoro homoseksualiści mogą to i pozostałym też ktoś pozwoli.
 
Mężczyzna

Adam anonim

Nowicjusz
homoseksualiści nikomu nie robią krzywdy. A ci zoo-, pedo-, dendro- itd. są zboczeńcami i trzeba już ich leczyć, bo robią krzywdę zwierzętom, dzieciom, drzewom itp.. Dwoje homoseksualistów nie robi sobie krzywdy, wręcz przeciwnie.
Dokładnie ja uprawiam sex z kuzynką i co z tego???? jesteśmy dorośli i nam to odpowiada
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry