• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Pytania związane z orientacją seksualną

Inżynier

Biegły Uwodziciel
Chyba w całej samczej historii, nikt nie miał mokro w gaciach na widok płci pięknej(takie rzeczy się nie zdażają - rozumiem, że to przenośnia). Czy się całują, czy nie to może się najwyzej podobać, ale nic więcej(aż takimi automatami nie jesteśmy esther).

"Izolacja"- biega o to, że niby, homoseksualisty, są na równych prawach w społeczeństwie, ale imprezy itp. osobno. Oczywiści mogą poruszać się we wspólnych sklepach i tramwajach. Ogólnie pedały i lezby tworzą osobną społeczność na jednak ograniczonych prawach. Nad adopcją dzieci chyba nie ma się co rozwodzić, śluby są dyskusyjne(wg mnie raczej nie)itd. Izolacja "kochających" inaczej jest niewidzialna i powinna pozostać, może się nasilić.
 

komornik2

Seks Praktykant
To zaczyna przypominac jak izolacja ludzi rasy czarnej od bialej :?
Osobne lazienki, sztanie, ogolem wszystko.
To mi wyglada jak druga edycja kukluxklan
 

Maverick

Nowicjusz
A jak ja bym zobaczyl dwie lizace sie sliczne laseczki to bym caly wrzal! Widocznie Inzynier cos z toba nie tak ;)
Edeq - jak pisalem dzieciak jestes, masz poglady LPRu wiec ci wspolczuje.
 

Inżynier

Biegły Uwodziciel
Do Maverick'a

Raczej z Tobą coś nie tak.
Czy ktoś jeszcze widząc dwie liżące się laski wrzałby i miałby mokro w majtkach.
 

kasiulla

Biegły Uwodziciel
izolacja- bez sensu. Tak czy siak homoseksualisci są w pewien sposób izolowani od społeczeństwa, które jest okropnie nietolerancyjne, więc co oznacza izolacja, jesli w tej chwili jej nie ma? Zamknięcie wszystkich homoseksualistów świata w jakimś getto?

Oczywiście, głupio by mi było, gdyby zakochała się we mnie lesbijka i nawet rozbierała mnie wzrokiem. Z jednej strony- lekko by mi to sprawiło przyjemnosć, że właśnie ja sie jej podobam, z drugiej strony- wprawiłaby mnie w ogromne zakłopotanie. Przecież równie dobrze jakaś dziewczyna mogłaby sie zakochać w mężczyźnie i rozbierać go wzrokiem i on czułby się zakłopotany i nie chciałby jej uczucia. Jaka to różnica czy facet rozbiera cię wzrokiem czy kobieta?
 

komornik2

Seks Praktykant
Moim zdaniem jak ktos widzi, ze jest rozbierany przez kogos wzrokiem to w jego podswiadomosci widzi siebie z ta osoba kochajaca sie w lozku, Niewiem czy dobrze to zinterpretowalem :)
 

Inżynier

Biegły Uwodziciel
Kasiulla twierdziła wcześniej, że gdyby nie mała faceta to by się może "pokochała" z jakąś dziewczyną, taką fajniusią.

Jest różica pomiędzy tym, czy rozbiera dziewczyna czy chłopak. Jak rozbiera dziewczyna i jestem obstawiony to nie jestem zakłopotany tylko dowartościowany. Jeśli rozbiera mnie dziewczyna i nie jestem zajęty do "do boju". Jeśli rozbiera facet to jedyne o czym się myśli to w ryj.
 

kasiulla

Biegły Uwodziciel
inżynier ;) racja, nie miałabym oporów, gdybym nie kochała mojego chłopaka. Ale to nie oznacza, że jestem lesbijką lub chociażby biseksualistką. Po prostu gdybym była wolna, to chciałabym spróbować także z dziewczyną :)

A w tej chwili wkurzylabym się tak samo, jeśli rozbierałby mnie wzrokiem facet jak i tak smao gdyby to była dziewczyna. Po prostu nie chcę być obiektem to rozbierania wzrokiem :D Ja to w ten sposób rozumiem.
 

Koszałek Opałek

Biegły Uwodziciel
Jeśli rozbiera facet to jedyne o czym się myśli to w ryj.
Hahaha, o ile w ogóle ten facet miałby szansę zacząć Ciebie rozbierać. Orientacja orientacją ale to też człowiek i niby szacunek powinen być mu okazany ale chyba postąpiłbym tak samo jak Ty i pieprznął delikwenta, żeby poznał prawdziwy smak drugiego mężczyzny :D .
 

Edeq

Podrywacz
Maverick napisał:
A jak ja bym zobaczyl dwie lizace sie sliczne laseczki to bym caly wrzal! Widocznie Inzynier cos z toba nie tak ;)
Edeq - jak pisalem dzieciak jestes, masz poglady LPRu wiec ci wspolczuje.
Błazen i tyle z ciebie. Z Poznania jesteś. Paradę gejów mieliście. Może uczestniczyłeś popierając ich ruch gejowski? Jestem pod wrażeniem kibiców Lecha Poznań, że ich rozpierdzielili 8) PLUS ZA AKCJĘ! :wink:

Inżynier napisał:
Raczej z Tobą coś nie tak.
Czy ktoś jeszcze widząc dwie liżące się laski wrzałby i miałby mokro w majtkach.
Ja nie.

kasiulla napisał:
Oczywiście, głupio by mi było, gdyby zakochała się we mnie lesbijka i nawet rozbierała mnie wzrokiem. Z jednej strony- lekko by mi to sprawiło przyjemnosć, że właśnie ja sie jej podobam, z drugiej strony- wprawiłaby mnie w ogromne zakłopotanie.
I wy się dziewczyny dziwicie, że ludzie inaczej reagują na homoseksualne pary facetów i kobiet. To co wyboldowałem (pogrubiłem), to dla mnie zupełna abstrakcja. Gdybym się spodobał jakiemuś facetowi, to byłbym wręcz załamany... :?

Inżynier napisał:
Jeśli rozbiera facet to jedyne o czym się myśli to w ryj.
Popieram.
 

esther

Seks Praktykant
nie ma piekniejszego widoku macho-wyrywam-wszystkie-super-laski-za-10-zeta napiernicza jacemu komus tylko z powodu jego przekonan i milosci do innego czlowieka niz pan macho by sobie zyczyl...
 

Edeq

Podrywacz
Jeszcze jedno mnie zaciekawiło z zablokowanego tematu o banie dla Mavericka:

Maverick napisał:
Poza tym tez jestem prawiczkiem.
Maverick napisał:
Jak zapewne przeczytales na tamtym forum (no bo byles tam przeciez) mam 19 lat.
I pomyśleć, że ta osoba nazwała mnie niedoświadczonym gówniarzem.

Nie mam nic do prawiczków, czy do 19-latków, ale wypraszam sobie nazywanie mnie przez takie osoby właśnie w ten sposób.
 

Inżynier

Biegły Uwodziciel
esther napisał:
nie ma piekniejszego widoku macho-wyrywam-wszystkie-super-laski-za-10-zeta napiernicza jacemu komus tylko z powodu jego przekonan i milosci do innego czlowieka niz pan macho by sobie zyczyl...

Nic nie kapuje - co tu pisze? :?: Coś o macho.
 

Inżynier

Biegły Uwodziciel
esther napisał:
nie ma piekniejszego widoku macho-wyrywam-wszystkie-super-laski-za-10-zeta napiernicza jacemu komus tylko z powodu jego przekonan i milosci do innego czlowieka niz pan macho by sobie zyczyl...
Poważnie esther - co tu pisze. To jest tak agramatyczne, że trudno coś skapować. Czy to nie ty zwracałaś mi uwagę na gramatykę :wink: ?
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry