• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Pytania związane z orientacją seksualną

rose

Biegły Uwodziciel
Koszałek.. czy ty nie odróżniasz człowieka, który wyrządza innemu krzywde od takiego, ktory chce po prostu byc szczesliwy??
 

Koszałek Opałek

Biegły Uwodziciel
A skąd wiecie, czy jak facet uprawia seks ze zwierzęciem lub kobieta, to nie daje i nie odbiera przyjemności?

Homoseksualizm jest tak samo pojebany, jak właśnie wyżej wymienione przykłady 'zboczenia', bo sam de fact jest zboczeniem.
 

rose

Biegły Uwodziciel
Kasiulla. mysle że wogóle nie ma sensu czegokolwiek im tłumaczyć.. zawiązali swoja solidarność plemnikow.. :)
 

Inżynier

Biegły Uwodziciel
Homoseksualizm - choroba czy nie - nie mamy prawa się wtrącać w ich sprawy. Mężczyźni i kobiety reagują odmiennie na to zjawisko, czego dowodem jest powyższy dialog. I w przypadku lezbijek jak i gejów wygląda chyba w większości przypadków tak, że np. kobieta spełnia rolę męskie a ta druga damskie, i na odwrót, u mężczyzn. Chociaż u Springera widziałem taką dewiacje:
Facet jest gejem, przebiera się za kobietę miał i chłopaka(takiego samego)i dziewczynę lezbijkę. Jedna lezba i dwóch będących za razem gejami i lezbijkami - szczyt.
Wg mnie jest tak, że geje bardziej się "kochają"(chora "miłość")cieleśnie, a lezbijki bardziej "sercami". Glatego faceci reagują tak, a dziewczyny tak.
Ja z mojej strony uwielbiam wymyślać przedziwne nazwy na homoseksualistów np. krowozbók, spedalona dziwka... itp. Mnie jak i Edeq'owi i Koszałkowi się ta nie podoba. Chociaż nie zgodzę się z potrzebą leczenia, byleby się to nierozprzestrzeniało, bo jak by się coraz bardziej rozprzestrzeniało to kapa. W końcu faceci się dobrze rozumieją i kobiety sie dobrze rozumieją, no i co by z tego wynikło? Same homoseksualisty? Gej też człowiek, ale lepiej, żeby się do mnie nie zbliżał(dla własnego dobra).
 

kasiulla

Biegły Uwodziciel
same "homoseksualisty" :lol:

Przeciw homoseksualizmowi nie mam kompletnie nic. Ale mam naprawdę wiele przeciwko adopcji dzieci przez homoseksualistów! Na to, oj, nigdy się nie zgodzę.
 

komornik2

Seks Praktykant
Prosty przyklad:

1. na codzien w szkolach etc... widac przyjaciolki idace trzymajace sie za rece, to u nas codziennosc taki widok.

2. Teraz druga opcja, dwoje qmpli, jakis tam ewentualnie przyjaciele idacy za rece :shock: odrazu mowi sie tu o tym ze to napewno geje. U kobiet/dziewczyn to oznaka bliskosci przyjazni.

Jak widac dlatego kombiety bardziej akceptuja homoseksualizm niz faceci, ktorzy na slowo homo... maja przed oczami tych 2 facetow, gdzie skojarzenia ida, ze najprawdopodobniej tych 2 qmpli sie za przeproszeniem... posuwa w odbyt
 

Edeq

Podrywacz
kasiulla napisał:
Przeciw homoseksualizmowi nie mam kompletnie nic. Ale mam naprawdę wiele przeciwko adopcji dzieci przez homoseksualistów! Na to, oj, nigdy się nie zgodzę.
A przeciwko zalegalizowanym związkom homoseksualnym?

Inżynier napisał:
Chociaż nie zgodzę się z potrzebą leczenia
Jeśli przyznajesz, że to choroba, to chorobę się leczy.

Komornik: brawo za przykład ;)
 

Maverick

Nowicjusz
Wydaje mi sie ze moze, choc nie do konca jestem tego pewien. Ludzie po prostu maja skonnosci ku pewnym rzeczom i z czasem je odkrywaja. Czyli naprawde gejami byli od poczatku ale formalnie od jakiegos czasu. Mysle ze rozumiesz :)
 

Inżynier

Biegły Uwodziciel
Wg mnie nie jest to choroba, lecz raczej ciężka przypadłość. Leczenie na siłe jest oczywiście absurdalne i niezgodne z jaką kolwiek zdrową etyką. Jeśli przyjdzie facet do lekarza i powie: "nie chce być już pedałem" to dobra. Ale w innych przypadkach musi się skończyć na "izolacji".
 

Edeq

Podrywacz
komornik2 napisał:
Izolacji od czego?
Od ludzi zdrowych.
Patrzę żadko na ten jebnięty progeram, ale wczoraj w "Barze" na Polsacie ten pedał przyznał się, że podoba mu się jeden z uczestników. Będąc na miejscu tego, który się podoba temu pedałowi powiedziałbym "albo ja albo on w tym programie". Mieszkać w jednym pokoju z pedałem, któremu się jeszcze podobasz? Przejebane...
 

komornik2

Seks Praktykant
Wojewodzki wedlug mnie to smiszny program, takie tam texty leca :p .
Bar to dla mnie syf , gorsze od tych talk show typu big brother na ktory nawet ja czasami patrzalem, bo wkoncu to byl pierwszy tego typu program w polsce :D
 

Maverick

Nowicjusz
Edeq wiesz co, dzieciak jestes. A poglady masz jeszcze gorsze. Co Ty moze muslisz ze jak kto pedal to od razu zuci sie na faceta ktory mu sie podoba?
Wiec zakladam ze jestes hetero i podoba ci sie jakas dziewczyna. Zucisz sie na nia? NIE!

I o jakiej izolacji znow mowicie? To bez sensu!
 

esther

Seks Praktykant
eh tam
gadaja tak na homosexualistow
ale jestem pewna ze na widok dwoch calujacych sie sexownych lasek w portkach mieliby naprawde mokro

zenada i nietolerancja

wstyd...
 

Edeq

Podrywacz
Maverick napisał:
Edeq wiesz co, dzieciak jestes.
Mało wiesz...

Maverick napisał:
A poglady masz jeszcze gorsze.
A dla mnie ty masz "gorsze".
I co teraz?

Maverick napisał:
Co Ty moze muslisz ze jak kto pedal to od razu zuci sie na faceta ktory mu sie podoba?
Doświadczenie?

Maverick napisał:
Wiec zakladam ze jestes hetero i podoba ci sie jakas dziewczyna. Zucisz sie na nia? NIE!
Ale będę się jej przyglądał (gdybym był samotny), a nie życzę sobie, żeby mnie wzrokiem rozbierał jakiś pedał.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry