• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Pytania związane z orientacją seksualną

niesmialy

Cichy Podglądacz
mam kikla pytan dotyczacych orientcji seks. moze bedziecie byc źli ze pisze akurat wtym dziale ale moje pytania dotycza wlasnie przemian w okresie dojrzewania. a wiec jestem ciekaw czy bi sexualistą lub gejem/les mozna stac sie po jakims czasie bycia hetero ?? chodzi mi o to czy np. w wyniku jakis przezyc czy doswiadczen normalny chłopak moze stac sie pederastom lub dziewczyna lesbijka??
 

kasiulla

Biegły Uwodziciel
no pewnie, tyle wydarzeń może sprawić że zmienisz swoją orientację sexualną. W szczegołności w wieku dziecięcym.A w wieku dojrzewania- eksperymentuje się, szuka nowych doświadczeń i to jest normalne. Nie trzeba sie wtedy obawiać: "O jezu, śnią mi sie chłopcy i się z nimi całuję.. Aaa.. i Mam na nich ochotę"-= to jest całkowicie normalne. Potem sie zdecydujesz na dobre.

Ja sama w wieku dojrzewania miałam ochotę na dziewczyny, a jestem hetero i mam ukochanego chłopaka, z którym jestem już długo. Chociaż czasem mi śmignie taka mysl, żeby poeksperymentować z dziewczyną- ale jeśli już keidyś tam w dalekiej przyszłości :wink: to tylko trójkącik a nie we dwie :D
 

Edeq

Podrywacz
kasiulla napisał:
to jest całkowicie normalne. Potem sie zdecydujesz na dobre.
Normalne???????? Dobre??????????? :shock:
Homoseksualizm to choroba, którą należy leczyć, a nie twierdzić, że to normalne i dobre... :twisted:
 

rose

Biegły Uwodziciel
homoseksualizm nie jest chorobą tylko orientacją :evil: dobre w sensie WŁAŚCIWE dla danego człowieka.. a właściwe będzie to co jest w stanie uszczęśliwić .. i jezeli ktoś kocha osobe tej samej płci.. to niech sobie kocha.. i nikt nie powinien sie wpieprzać w czyjes zycie osobiste jak i wyznaczac granice "normalnosci".. to co dla jednego jest naturalne.. dla drugiego moze byc niedopuszczalne
 

kasiulla

Biegły Uwodziciel
moim zdaniem kocha sie człowieka, jego duszę, a nie płeć.

Mogłabym zakochać sie w kobiecie gdybym nie kochała mojego chłopaka.

I to stanowczo nie jest choroba- zajrzyj na spis chorób WHO i nie znajdziesz tam homoseksualizmu. Czasami można nawet stać się z powrotem hetero- jeśli homoseksualizm jest nabyty w drodze nieprzyjemnych doświadczeń. Czytałam pewną ksiażkę o tym ;)
 

Edeq

Podrywacz
A ja nadal twierdzę, że to choroba. To jest wbrew naturze, po to mamy narządy płciowe pasujące do osobnika drugiej płci, aby łączyć się w ten sposób w pary. Jeśli ktoś inaczej czuje, to znaczy, że jest CHORY i trzeba go leczyć. Pewnie naraziłem się teraz wielu forumowiczom, ale takie jest moje zdanie i już. Tak samo jak z seksem analnym - nie do tego służy dupa za przeproszeniem. Pewne rzeczy/organy/osoby mają swoje funkcje zgodne z przeznaczeniem. Wykorzystywanie ich do czegoś innego jest NIEPRAWIDŁOWE, nielogicze i... złe. To tak, jakby nie wiem... ktoś zmywał naczynia kaloryferem.
 

Komornik

Cichy Podglądacz
Najczesciej z dana orientacja ludzie sie juz rodza, zaznaczam Najczesciej poniewaz niektorzy po wielu zalamkach zyciowych wola zmienic orientacje
 

kasiulla

Biegły Uwodziciel
nie ma czegoś takiego jak 'wolą'- przecież to się samo dzieje.. To się w nich zmienia, oni na to wpływu nie mają.

Moim zdaniem WHO jest mądrzejsze od Ciebie Edeq ;) i dobrze zrobiło nie wpisując homoseksualizmu na światową listę chorób i dawno go z niej wykreślając.

Ale owszem, każdy może mieć swoje zdanie.

Edeq, a jakbyś zobaczył dwie zakochane w sobie dziewczyny czy chłopaków, to co byś zrobił?

Poza tym.. Mimo tego, ze uważam że homoseksualizm jest normalny, to jest tak tępiony u nas w społeczeństwie, że kojarzy mi sie jedynie z seksem a nie miłością. Niestety, bo wiem, że istnieje takze miłość. Ale widzę tylko młodziutkie lesbijki, a już starych kochających siebie lesbijek czy gejów nie widziałam. Ale to wina stereotypów i społeczeństwa. Ot, tyle....
 

Edeq

Podrywacz
kasiulla napisał:
nie porównuj ludzkich uczuć i skomplikowanej natury do kaloryferów..
Nie ma miłości partnerskiej między ludźmi tej samej płci. To wyuzdane, wyimaginowane odczucie w chorej głowie.

kasiulla napisał:
Moim zdaniem WHO jest mądrzejsze od Ciebie Edeq ;) i dobrze zrobiło nie wpisując homoseksualizmu na światową listę chorób i dawno go z niej wykreślając.
Sram na to ;) Jeśli na świecie odbywają się procesy sądowe, w których klient McDonalda oskrża tą restaurację, że zgrubł przez sprzedawane tam hot-dogi, to już nic nie zdziwi mnie na tym świecie :lol:

kasiulla napisał:
Ale owszem, każdy może mieć swoje zdanie.
Otóż to :)

kasiulla napisał:
Edeq, a jakbyś zobaczył dwie zakochane w sobie dziewczyny czy chłopaków, to co byś zrobił?
Odwrócił bym się na pięcie i poszedł w drugą stronę. Gdybym z kolei był upoważniony, to skierowałbym ich na leczenie.

Po raz drugi w przeciągu kilku minut muszę to napisać: jebać tolerancję ;)
 

kasiulla

Biegły Uwodziciel
szczerze mówiąc- przeraża mnie taki sposób myślenia oraz fakt, że tak właśnie mysli większość naszego społeczeństwa :(
 

rose

Biegły Uwodziciel
o mój Boże :shock: :shock: :shock: skąd bierze sie takie prymitywne myślenie w naszym społeczeństwie, fakycznie.. każdy ma prawo do własnego zdania ale próba bycia mądrzejszym od lekarzy.. seksuologów i innych jest śmieszna i troche niezrozumiała :roll:
 

Inżynier

Biegły Uwodziciel
Wg. mnie homoseksualizm - błąd w głowie geja czy lezbijki. Choroba? - trudno powiedzieć. Niech robią co chcą byle by mnie nie podrywali. Ale normalne to to nie jest i na pewno nie powinno sie rozprzestrzeniać. Ja tak jak Edeq krzywo na to patrzę. Wolę dziewczyny.
 

Koszałek Opałek

Biegły Uwodziciel
Łatwo można zauważyć, że dziewczyny trochę "lżej" podchodzą do sprawy homoseksualizmu niż mężczyźni. Czemu? Może temu, że homoseksualizm u kobiet jest mniej hmm... szkodliwy (albo to się liżą, albo się zadowalają czymś sztucznym :p ) natomiast u faceta kontakt płciowy pzrebiega między narządem płciowym jednego osobnika a odbytem drugiego. Dla nas, facetów (przynajmniej większości) jest to coś, jakby to powiedzieć, obrzydliwego i dlatego nie tolerujemy homoseksualizmu.

Popieram zdanie Edqa - homoseksualizm jest chorobą, umysłową - zdrowy, normalnie myślący człowiek szuka partnera seksualnego wśród przedstawicieli przeciwnej płci.
 

rose

Biegły Uwodziciel
homoseksualizm to nie tylko seks.. to też miłość.. moze jestem dziwna ale nie potrafie potępiać człowieka tylko i wyłączenie za orientację
 

Edeq

Podrywacz
Dzięki Inżynier i Koszałek. Tak jakoś przypuszczałem, że mnie poprzecie ;)

Co do miłości, o której wspomniała rose, to... Miłość między osobami tej samej płci może być, ale nie partnerska. Co najwyżej ojcowsko-synowska, czy między braćmi ;) Ja to widzę tak, że dla homoseksualisty miłość to jest taka nasza przyjaźń. Zakumpluje się bardzo z jakimś kolesiem i jako, że podniecają go seksualnie faceci, to myśli, że się zakochał, bo ma na niego "chrapkę".
 

kasiulla

Biegły Uwodziciel
edeq a skąd o tym tak dobrze wiesz? Znasz wszystkich ludzi na świecie, ich naturę, ich poglądy, ich uczucia?? Nie.
Nie lepiej założyć, że każdy ma prawo do miłości? Obojętnie, kto jest obiektem jego uczuć?

Homoseksualista jest 'inny' ale tylko pod względem orientacji sexualnej. Ma takie samo prawo do miłości, jak i ty.
 

Koszałek Opałek

Biegły Uwodziciel
Hm - w takim razie, skoro każdy ma prawo do miłości, będziesz tak samo bronić zoofili, dendrofili i nekrofili?

Oni też są inni "tylko" pod względem orientacji seksualnej.
 

kasiulla

Biegły Uwodziciel
homoseksualiści nikomu nie robią krzywdy. A ci zoo-, pedo-, dendro- itd. są zboczeńcami i trzeba już ich leczyć, bo robią krzywdę zwierzętom, dzieciom, drzewom itp.. Dwoje homoseksualistów nie robi sobie krzywdy, wręcz przeciwnie.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry