• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Prostytutka to nic złego

Mężczyzna

mateusz12345123

Nowicjusz
Mi tam prostytucja nie przeszkadza, bo to przecież nie moje ciało i nie ja decyduję o tym. Każdy ma swoje ciało i może robić z nim co chce.
Wiadomo, że to szybkie pieniądze. Niektórzy muszą pracować cały miesiąc, aby zarobić tyle samo co prostytutka w jedną noc.
Wiele osób może mieć podobne zdanie jeżeli chodzi o większą ilość minusów związanych z podjęciem takiego zarobkowania.
Jak wspomniała malegrzeszki - setki partnerów, choroby, psychopatów... tego jest wiele, ale patrząc na ilość chętnych osób, którzy chcą zapłacić za takie hmm usługi - to jednak kasa kusi. Ja też nie płaciłem i nie mam zamiaru płacić, jednak znałem pewną dziewczynę (byłem z nią w bliskich relacjach) która zdecydowała się na takie coś. Też lubiła seks i dużo zarabiała, jednak po każdym takim spotkaniu chciała ze mną pogadać i często musiała się komuś wygadać... dlatego ten temat nie jest mi obcy.
Masz rację że to indywidualna sprawa każdego, dla mnie płatny sex jest nie do przyjęcia, lubie sex ale mimo tego że dużo kobiet to robi bo poniękaď korzystając z tego że większość facetów woli szybko zamoczyć no i tak to się kręci. Wolę sex z kobietą która mnie pragnie jako człowieka bo wtedy to ma wartość i sens, np. Szacunek się zdobywa, nie da się go kupić i tak samo jest ze sponsoringiem, żaden hajs nie zmieni tego że taką osobę poprostu można zwyczajnie kupić jak rzecz i to jeszcze używaną.
Ludzie są różni ale mimo tego jak kto się prowadzi schemat życia jest niezmienny i w którymś momencie da o sobie znać tak myślę.
 
Ostatnia edycja:
Mężczyzna

jacek1987

Biegły Uwodziciel
Pytanie do osób, które korzystały z takich usług - czy prostytutka jest rzeczywiście jako "profesjonalistka" bardziej uzdolniona?

Chodzi mi o to, że np. seks oralny z niedoświadczoną dziewczyną jest zazwyczaj słaby. A z prostytutką? Czy jej wprawione usta dają dużo więcej rozkoszy?
 
Mężczyzna

seba77

Erotoman
Pytanie do osób, które korzystały z takich usług - czy prostytutka jest rzeczywiście jako "profesjonalistka" bardziej uzdolniona?

Chodzi mi o to, że np. seks oralny z niedoświadczoną dziewczyną jest zazwyczaj słaby. A z prostytutką? Czy jej wprawione usta dają dużo więcej rozkoszy?
W moim przypadku było tak że kompletnie się nie wysilała. Więc szału nie było. Inne kobiety robiły mi to zdecydowanie lepiej.
Myślę że to zależy na kogo trafisz
 
Mężczyzna

dario_a_z

Erotoman
Pytanie do osób, które korzystały z takich usług - czy prostytutka jest rzeczywiście jako "profesjonalistka" bardziej uzdolniona?

Chodzi mi o to, że np. seks oralny z niedoświadczoną dziewczyną jest zazwyczaj słaby. A z prostytutką? Czy jej wprawione usta dają dużo więcej rozkoszy?

Absolutnie nie. Prostytutka nie musi mieć dobrego warsztatu albo nawet jak ma to może robić to mechanicznie, na odwal, bo jej się nie chce albo klient odpychający więc z musu.
Musisz poczytać recenzje panienek na portalu, o którym wspominam powyżej. Są divy, które są artystkami w swoim fachu :)
 
Mężczyzna

stroiczek

Erotoman
Dlatego zamiast płacić, lepiej poszukać partnerki, która sama będzie chciała dobrze zrobić "loda".
Problem polega na tym, że wraz z wiekiem moje wymagania wobec wyglądu takich kobiet bardzo rosną. A moją, lilipucką jakość znacie. ☹️
 
Mężczyzna

dario_a_z

Erotoman
Jasne, można szukać i szukać.
Często się zdarza, że ktoś ma w związku fajną kobietę, ale w łóżku jest średnio lub nawet dobrze. Ale np. panna nie lubi orala, bo nie i już. A facet lubi jak jego pała znika w kobiecych ustach. I wówczas jest tu wentylek w postaci div. Jasne - można poszukać po klubach itd, ale to raz, że nie daje anonimowości, dwa, że gwarancji na dobry oral brak.
\A tak to poczytasz recenzje, pójdziesz, położysz na stół 100 PLN i panna Ci z kutasa śmigło zrobi i wyjdziesz na miękkich nogach.
Jak trójmiasto to mogę jedną polecić :p
 
Mężczyzna

Uselink

Podrywacz
Szanuję wszelkie kobiety, prostytutki także. Są wentylem, zgadzam się z retnu. Życzę jednak każdej aby robiła to z własnej woli. Bo niestety niektóre są zmuszone siłą lub szantażem.
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Niestety tak!
I ponownie, niestety, są dzięki naszym własnym politykom! Czy to u nas, czy w Europie.
Czasami zadaje sobie pytanie, czy aby na pewno są katolikami...
 
Mężczyzna

stroiczek

Erotoman
Słyszałam ze osoby będące w "potrzebie" płacą za same info do Pań tam pracujących.

"You made my day" tą informacją, bogini Aneto.

Pojawiają się w internecie pogłoski, że polskie prostytutki wybierają sobie klientów. Nie wiem, czy to prawda. Ale same takie pogłoski świadczą o tym, że Słowianie nie są równi Włochom, Holendrom czy murzynom. Są po prostu niżej oceniani, Jak to możliwe, że przedstawiciele tych dumnych narodów upadają aż tak nisko?
 
Kobieta

Aneta cuckold

Biegły Uwodziciel
"You made my day" tą informacją, bogini Aneto.

Pojawiają się w internecie pogłoski, że polskie prostytutki wybierają sobie klientów. Nie wiem, czy to prawda. Ale same takie pogłoski świadczą o tym, że Słowianie nie są równi Włochom, Holendrom czy murzynom. Są po prostu niżej oceniani, Jak to możliwe, że przedstawiciele tych dumnych narodów upadają aż tak nisko?
Prostytucja to zagadnienie globalne, kwestia narodowości schodzi na drugi plan pomijając pewne wyjątki.
Kryterium które jest bardziej widoczne to napewno podział na rasy a zwłaszcza relacje miedzyrasowe.
Generalnie wielu ludzi podnieca to co jest inne, niedostępne, zakazane i owiane mgiełką tajemnicy.
 

KonserwaMan

Cichy Podglądacz
O facetach płacących za seks też mam dość słabe zdanie. Skoro facet nie potrafi zainteresować kobiety czymś więcej niż zawartością portfela, to jest dla mnie zupełnie nieatrakcyjny.

Choroby? Prędzej można je sprawdzić ze stałym partnerem proponując np. wspólne oddawanie krwi. Albo w otwartym układzie wprost poprosić i wyniki badań, zdrowy zrozumie. Zmieniając facetów jak rękawiczki tego nie sprawdzisz.

A jeśli na imprezach "idzie się do łóżka z byle kim", to doradzam tyle nie pić. :D
Niektórzy jednak płacą za seks, bo właśnie lubią płacić i kręci ich traktowanie kobiet przedmiotowo oraz odczuwanie władzy nad nimi. To też dla nich rodzaj luksusu, tak ja np. lubię dobre trunki i wykwintne sery.
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Przeczytaj to co napisalam ze zrozumieniem treści.
Miałam na myśli to ze sama nie byłam prostytutką. Jak widać tylko Ty nie mogłeś tego zrozumieć.
Pozdrawiam.
Znajac Ciebie, lub znając Cie (bo cholera wie kto pisze) z poprzednich porypanych stanowisk, przeczytałem i jestem wielce zaskoczony, ze konik nie dal Ci/Wam dożywotniego bana.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
Arletka JA PROSTYTUTKA Opowiadania erotyczne 0
Arletka Ja prostytutka Opowiadania erotyczne 0
J Pierwszy raz z prostytutka Pierwszy raz 26
T Żona jako prostytutka Fantazje erotyczne 5
seba03 20 lat i nic Pierwszy raz 54

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry