• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Problemy w związku

pijus

Cichy Podglądacz
Witam niestety po 6 dniach trzeźwości znów się zaczeło było super odbyliśmy rozmowy powiedziała że się zmieni itp itd byliśmy z dzieciakami na wycieczce ,że pójdzie na odwyk niestety wczoraj znów się zaczęło jak wróciłem z taxi ok 16 to jej nie było wróciła ok 22 nawalona jak świnia .
 
Mężczyzna

Szar

Podrywacz
Byłeś w ogóle w poradni leczenia uzależnień jak doradzałem Ci razem z kazuya?
Czy chcesz się tylko poużalać nad sobą anonimowo w internecie?
Wybór należy do Ciebie. Powtarzając w kółko ten sam schemat nic nie wskórasz. Pomyśl o dzieciach, bo to one w tym wszystkim najbardziej cierpią i ta cała sytuacja może zaważyć o ich przyszłym życiu.
 

Kemot

Nowicjusz
Tylko i wyłącznie odwyk, mam 3 kolegów którzy częściej byli pijani niż trzezwi, jeden nie pije już 14 lat, dwaj pozostali ok 7, takie kilkudniowe przerwy są próba udowodnienia że nie ma problemu, że pije bo... I tu tysiąc powodob byle się wybielic
 
Mężczyzna

kazuya

Podrywacz
Tylko że mało kto wie jak wygląda odwyk. I wszystkim się wydaje że na odwyku odbywa się magiczne "leczenie" chorych. Tak samo twierdzą zresztą specjaliści, że odwyk=leczenie. Ale oni pracują na tych odwykach więc muszą tak mówić. A prawda jest taka że te odwyki nie mają wiele wspólnego z żadnym leczeniem. Są tylko przymusową przerwą w piciu, dłuższą niż kilka dni. Chociaż wcale nie muszą być bo na niektórych odwykach da się napić.
 

Kemot

Nowicjusz
Dwóch z moich znajomych było na oddziale zamkniętym, trzeci dał radę korzystając z pomocy psychologicznej, zauważyłem że każdy z nich ma nowe,, hobby ''
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Ale pijus o tym nie ma pojęcia, bo w sumie wystarczy odpowiednio zainwestować "kilka groszy" i kłopot będzie z głowy.
 

pijus

Cichy Podglądacz
Faktycznie macie racje zaczynam wątpić we wszystko dziecią zapewniam ile moge szkoda tylko że muszą patrzeć na nawaloną matkę.
Byłem z nimi 3 dni u znajomych po powrocie odstawiłem do teściowej w domu syf smród bo jaśnie pani waliła wódkę ile wlezie, wszak żadnej kontroli nie było . Ja już mam dość szukam czegoś na wynajem rznie się za kasę albo za wódkę to jej sprawa. Ciekawi mnie z iloma się rżnęła bo w pokoju znalazłem 4 zużyte gumki.
 
Kobieta

mrumru

Erotoman
Faktycznie macie racje zaczynam wątpić we wszystko dziecią zapewniam ile moge szkoda tylko że muszą patrzeć na nawaloną matkę.
Byłem z nimi 3 dni u znajomych po powrocie odstawiłem do teściowej w domu syf smród bo jaśnie pani waliła wódkę ile wlezie, wszak żadnej kontroli nie było . Ja już mam dość szukam czegoś na wynajem rznie się za kasę albo za wódkę to jej sprawa. Ciekawi mnie z iloma się rżnęła bo w pokoju znalazłem 4 zużyte gumki.
Mnie się już nawet komentować nie chce
. Siostra właśnie "stara się" dostać na czwarte leczenie. 🙄
 

pijus

Cichy Podglądacz
Witam po 11 dniach nie picia znów się zaczęło pije już prawie tydzień z dnia na dzień coraz więcej .
Wczoraj wróciłem z dzieciakami do domu a ta się najebana rznie u dzieci w pokoju z jakimś typem a w zasadzie to on ją bo ta nieprzytomna.
odwiozłem do tesciowej dzieciaki. Dzisiaj jak wróciłem to jej nie ma do tej pory. więc na razie troche spkoju.
Ok wygadałem się i jest mi lepiej.
 

pijus

Cichy Podglądacz
Witam sam już nie wiem czy pisac skoro i tak mi nikt nie wierzy ,od 6 dni żona nie pije i jest super powiedziała że sie zmieni i że wie jaką krzywde nam wyrządziła zwłaszcza dzieciom . Oczywiście nie raz już to słyszałem zapytała czy ją za to zostawię za picie i zdrady no może zdrady to za delikatne słowo . Dostała ostatnią szansę głownie za namową dzieci. Ale sam nie wiem czy tu pisać i tak nikt mi nie wierzy i tak każdy myśli ze to są moje wymysły . Ale tylko tu mogę się wygadać. Niestety wiem też ,że wróciła do prostytucji i przez to się rozpiła. Dzięki za wsparcie rady itp czy tu jeszcze będe pisał nie wiem czas pokaże . Walczcie o swoje drugie połówki ja mam nadzieję ,że w koncu będzie dobrze.
 

Kloceq007

Seks Praktykant
Tak btw, wydaje mi się, że zupełnie pomyliłeś fora. Rozumiem, że pojawia się temat seksu, ale w innym wymiarze. Nawet ta zmyślona historia pokazuje, że tylko prawdziwa ciota pozwoliłaby, aby dzieci to oglądały. Wybacz.
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry