• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Problemy w związku

Kloceq007

Seks Praktykant
Witajcie. Noszę się z zamiarem napisania tego postu od jakiegoś czasu. W sumie to trafiłem tutaj w poszukiwaniu jakiejkolwiek odpowiedzi.
Mianowicie jestem 7 lat po ślubie. Znamy się z Żoną dobrze ponad 10 lat. Od momentu pierwszej ciąży całe nasze życie erotyczne wywróciło się do góry nogami, a było to 4 lata temu. Zupełnie nie potrafię wytłumaczyć sobie dlaczego tak jest?! Rozmawialiśmy milion razy na ten temat i Żona twierdzi, iż jest zmęczona. Naprawdę to rozumiem. Pracuje za granica i jak wracam, robię wszystko by ja odciążyć, mimo to widzę, iż nie jest to łatwa „praca”. Jednak zawsze myślałem sobie, że porządanie i różne pragnienia będą brały sile nade zmęczenie. Jesteśmy młodzi, ledwo po 30, jak nie teraz to kiedy? Przez to wszystko naprawdę nie wiem co robić. W ogóle nie czuje się dla niej atrakcyjny, bardziej jako pomoc w wychowywaniu naszej dwójki dzieci;( staram się jak mogę, kwiaty, komplemeunty, jakiś czas temu kupiłem mega ładny kombinezon koronkowy to założyła go na 5 min. Naprawdę nie wiem co mam zrobić? Jak nam pomoc? Choć wydaje mi się, że tylko ja chciałbym cos z tym zrobić.
 
Kobieta

Rene93

Erotoman
Ehhh... Skoro jest tak jak piszesz... To może warto skończyć tą pogoń za pieniędzmi bo przyjdzie taki czas, że nie będziesz miał do czego wrócić... Sama jestem stażowo w podobnym związku i tak z perspektywy kobiety powiem Ci że im mniej czasu razem tym z dnia na dzień mniejsza więź pomiędzy wami aż w końcu stwierdzicie że w ogóle nie umiecie ze sobą rozmawiać na żaden temat...

- - - Zaktualizowano - - -

A Ty tą bieliznę kupiłeś chyba pod siebie a nie pod nią... Faceci... A może lepiej wykupić jej weekend w spa? Lub zorganizować wypoczynek od dzieci?
 

Kloceq007

Seks Praktykant
Wiele razy zastanawiałem się nad zmianą pracy, jednak mój zawód niestety wiąże się tylko i wyłącznie z pracą poza domem. Musiałbym zacząć wszystko od początku, chcąc zmienić branże. Faktycznie, bieliznę kupiłem trochę pod siebie, jednak wcześniej pytałem czy w ogóle założyłaby cos takiego... a kupiłem ją właśnie z powodu weekendu w spa, na który tak bardzo długo czekaliśmy...wyjazd może i był fajny, ale tam też wydarzyła się sytuacja, której niestety prędko nie zapomnę.
W ogóle wydaje mi się, że mam ogromny problem z poczuciem własnej wartości. Od wielu lat jesteśmy razem, wcześniej nie miałem zbyt wielu partnerek. Byłem i jestem wierny. Mam 30 lat, hormony buzują, chciałbym po prostu aby trochę inaczej to wyglądało.
 
Kobieta

Rene93

Erotoman
Rozumiem... Dobrze by było poznać to co ona myśli... Chcesz czuć się tak samo ważny jak na początku doskonale to rozumiem ona pewnie też tego chcę. Hmmm... Jeśli chcesz pogadać to pomogę ale nie na forum ogólnym.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
P Problemy w związku Związki 79
H Problemy z osiągnięciem erekcji Porady seksualne 6
R Problemy Ogłoszenia 2
M 27 lat i problemy z erekcją Porady seksualne 8
K Problemy z erekcją Porady seksualne 33

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry