• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Problemy w związku

pijus

Cichy Podglądacz
Witam nie wiedziałem gdzie napisać więc pisze tutaj mam na imię Wojtek mam 34 lata moja żona 31 problem w naszym związku to alkohol.
Odkąd się poznaliśmy zawsze lubieliśmy imprezy balangi itd jesteśmy po ślubie 11 lat problem w tym ,że moja zona do tej pory nie przestała imprezować był okres ,że byliśmy totalnie bez kasy i wtedy się najbardziej zaczęło moja żona lubiąca ostrą zabawę ja zresztą też powiedziała ,że zacznie dawać za kasę ,mamy córkę 8 lat i syna 5 wiec kasa była nam naprawdę potrzebna i tak przez klika lat się sprzedawaładla mnie w tedy to było bez znaczenia ,niestety im dłużej w tym tkwiła tym było gorzej od ok 4 lat nie pamiętam jej trzeźwej .
Wraca do domu kompletnie pijana , pije ile wlezie sika pod siebie bo już tego nie kontroluje kilka dni temu wyszła o 11 rano wystrojona jak dziwka zresztą nią była wróciła po 2 dniach cała ubrudzona obrzygana obsikana i nic by mnie nie dobiło gdyby nie fakt że siadła na kanapie po czym wyjęła 2setkę wypiła prawie duszkiem zapaliła papierosa i ją odcieło po ok 20 min zaczęła sikać pod siebie miałem dość ostatkiem sił wyprowadziłem ją z mieszkania całą obsikaną i obrzyganą lecz po ok 2 godzinach zrobiło mi się jej żal wtargałem do domu rano wstała z pretensjami że jej nie rozebrałem. Oczywiście takich historii jest mnóstwo . Nie mam już siły nic nie dociera do niej ,że ma dzieci itd Najważniejsze tylko żeby się wystroić i nachlać.
Na koniec jedna z historii jakieś 2 tyg temu wstała rano ok 10 oczywiście na kacu poszła się umyć wyszła posiedziała ze mną może pół godziny po czym poszła się ubrać legginsy szpilki dekold mocny makijaż mówi mi że idzie do sklepu więc pytam czy aż tak do sklepu trzeba się stroić uśmiechnęła się tylko pod nosem powiedziała że jak wróci to idzie z dziećmi na plac zabaw a potem się mną zajmie, oczywiście wróciła ok 19 tak nawalona że chyba nie wiedziała jak ma na imię poszła spać nawet butów nie zdjęła oczywiście po chwili znowu ta sama akcja patrzę a z pod jej tyłka leci śmierdzący przepity mocz co robić kocham ją ale jest coraz gorzej. Lepszych chwil jest mało wszystko się kończy tak samo wiadomo dzieci u jej matki a my a to kino a to jakiś wypad ale zawsze tak samo nawet w kinie potrafiła się nachlać ,impreza wiadomo ja 3 piwa czasem drink tą ledwo do domu zanoszę.
Pomóżcie wiem że lepiej by ją było zostawić ale ją kocham a jak zostanie sama to już w ogóle się przestanie kontrolować oczywiście są momenty ,że nie pije np kilka dni ale jest ich coraz mniej.
 
Kobieta

Rene93

Erotoman
Musi pójść na leczenie . Zgłoś ją na przymusowe do AA terapia i koniec. Ja innego wyjścia nie widzę. W końcu się zachleje i nie wstanie udusi się własnymi wymiocinami
 
Mężczyzna

sajjanin86

Instruktor seksu
w moim oczach ona już jest stracona i będzie piła alkohol aż siądzie i wtedy będzie problem pijus, nie będę ci współczuł ale osobiście mam cholerne złe zdanie o alkoholikach. Żyłem z alkoholikiem, który robił takie cyrki że przy twojej żonie to pikuś. Wiem co mówię, to już jest choroba i ciesz się, że ktoś was ,,nie sprzedał,, opiece społecznej bo twoje dzieci widywałbyś za oknem domu dziecka. Pewnie i tak jej nie zostawisz, nie weźmiesz rozwodu bo mimo, że ona jest chora to nie ty będziesz opiekował się dziećmi. Pewnie i tak macie kredyt, który trzyma was do usranej śmierci więc... jak chcesz od nas porady, skoro nikt z nas nie wszedł do takiego bagna...
 
Kobieta

mrumru

Erotoman
Musi pójść na leczenie . Zgłoś ją na przymusowe do AA terapia i koniec. Ja innego wyjścia nie widzę. W końcu się zachleje i nie wstanie udusi się własnymi wymiocinami
Musi iść, ale... Jeśli nie chce się leczyć, wróci do nałogu. Mam "siostrę" po 3 leczeniach. Pierwsze leczenie 15 lat temu. Owszem, trzymała się długo. Ostatnie dwa to zeszły rok. Popijała wcześniej, ale ostatnie 3 lata ( tak podejrzewam te 3 lata, bo ograniczam z nią kontakt do miniumum) to popłynęła, mając wszystko w doopie. Sąd przyznał mi opiekę nad jej ośmioletnią córką, jako rodzina zastępcza ( jest u mnie od 1.5 roku). Jak takiej osobie dobrze po alko, to mimo leczenia i tak będzie piła. Czy leczenie będzie trwało 3 miesiące czy pół roku. No i towarzystwo. Tu trzeba całkowicie zmienić otoczenie.
 

pijus

Cichy Podglądacz
Witam ponownie chyba to chęć wygadania na pewno będą się pojawiały historie co bym się mógł wygadać właśnie wróciła jaśnie Pani a w zasadzie się wtoczyła oczywiście miniówka szpilki dekolt i makijaż się dało rano zrobić szkoda ,że już nic więcej siedzi obok mnie jakieś półtora metra pali fajkę popijając tradycyjnie 2setkę bo przecież mało wychlała dzisiaj bełkota coś pod nosem dzieci wygoniłem do pokoju . na pytanie gdzie była przez 7 godzin wybełkotała ,że u koleżanki pierdo...c się pewnie z kim popadnie . Kur..a mać czemu ja ją tak kocham rano na kacu pewnie zrobi mi loda udobrucha i zaś pójdzie chlać.
 

pijus

Cichy Podglądacz
Byłem namawiałem próbowałem ma to w dupie, ja wypije jak nie ma dzieci bo czasem nie mówię też odpłynę bo mam dość ale dzieci u teściowej .
Jest 29 sierpnia może z 8 dni nie piła normalnie najlepsza matka i żona na świecie jak zacznie to co najmniej tydzień tango.
 
Kobieta

mrumru

Erotoman
Witam ponownie chyba to chęć wygadania na pewno będą się pojawiały historie co bym się mógł wygadać właśnie wróciła jaśnie Pani a w zasadzie się wtoczyła oczywiście miniówka szpilki dekolt i makijaż się dało rano zrobić szkoda ,że już nic więcej siedzi obok mnie jakieś półtora metra pali fajkę popijając tradycyjnie 2setkę bo przecież mało wychlała dzisiaj bełkota coś pod nosem dzieci wygoniłem do pokoju . na pytanie gdzie była przez 7 godzin wybełkotała ,że u koleżanki pierdo...c się pewnie z kim popadnie . Kur..a mać czemu ja ją tak kocham rano na kacu pewnie zrobi mi loda udobrucha i zaś pójdzie chlać.
Bo zrobi loda. 🙄
Jedynie szkoda mi dzieci. Was nie. Jesteście dorośli.
 
Mężczyzna

sajjanin86

Instruktor seksu
ona ma to w dupie, bo ma kasę i pewnie niezbyt ciekawe towarzystwo. Pytam czemu nadal jesteś z taką osobą? można kochać takiego pijaka? dla mnie to już nie jest miłość tylko syndrom sztokholmski
 

pijus

Cichy Podglądacz
Ok może źle to zabrzmiało z tym lodem ale też mam swoje potrzeby, jest tyle normalnych kobiet ale ja ją na prawdę kocham próbuje pomóc dzieci też o nią walczą .
Zabieram je gdzie się tylko da kino parki rozrywki itd teściowa też robi co może ale do żony nic nie dociera nawet teściowa mnie błaga żebym nie zostawiał żony . Jak jest trzeźwa to jest nam mega dobrze zupełnie inna osoba . Może jutro będzie lepiej na pewno dam znać bo muszę się wygadać.
 
Kobieta

Rene93

Erotoman
Przykre to jest... Biedne dzieci. Co z nimi będzie trauma do końca życia. Wiesz co to jest DDA ? Dorosłe dzieci alkoholików chyba nie chcesz im takiej przyszłości urządzić? Przestań myśleć o sobie bo ją kochasz zacznij myśleć o dzieciach
 
Kobieta

mrumru

Erotoman
Ok może źle to zabrzmiało z tym lodem ale też mam swoje potrzeby, jest tyle normalnych kobiet ale ja ją na prawdę kocham próbuje pomóc dzieci też o nią walczą .
Zabieram je gdzie się tylko da kino parki rozrywki itd teściowa też robi co może ale do żony nic nie dociera nawet teściowa mnie błaga żebym nie zostawiał żony . Jak jest trzeźwa to jest nam mega dobrze zupełnie inna osoba . Może jutro będzie lepiej na pewno dam znać bo muszę się wygadać.
Będąc w związku z alkoholikiem chyba wiesz co najgorsze? Jego oskarżanie otoczenia za stan faktyczny. Wszyscy są winni, tylko nie on. Nagraj ją na telefonie i pokaż, jak będzie "trzeźwa" Może to będzie jakiś wstrząs.
 

pijus

Cichy Podglądacz
Nie linczujcie mnie za to że ją kocham fakt ,że się zapewne rżnie z kim popadnie stroi jak dziwka choć twierdzi że za kasę już nie daje ale naprawdę ją kocham .
 
Mężczyzna

sajjanin86

Instruktor seksu
Znając życie mogę stwierdzić, że coś mi tu nie gra. Wina zawsze leży po obu stronach nieważne jak bardzo będziesz bronił drugiej osoby. Ty pewnie też święty nie byłeś i lekceważyłeś różne sytuacje. Ja ciebie nie linczuje ale w głowie mi się nie mieści, jak można żyć z takim człowiekiem plus jeszcze dzieci. Wiesz, jak to doświadczenie obije się na ich psychice...
 

pijus

Cichy Podglądacz
Dzieci są i tak większość czasu u teściowej plus pomoc siostry mojej żony, będę opisywał historie te dobre i te złe na zasadzie pamiętnika przepraszam jeśli zaśmiecam wątek i forum.
 
Kobieta

mrumru

Erotoman
Nie linczujcie mnie za to że ją kocham fakt ,że się zapewne rżnie z kim popadnie stroi jak dziwka choć twierdzi że za kasę już nie daje ale naprawdę ją kocham .
Nikt Cię nie linczuje. Ja, po jakimś czasie, widziałam taką sytuację z boku. Zachlana siostra i małe dziecko. Wystraszone dziecko, które musi się opiekować pijaną matką i sobą.
 

pijus

Cichy Podglądacz
Tak leży i tu masz rację ważniejsza była kasa fakt ,że jak przyszły dzieci i żona poszła się oddawać za kasę kasa szła na dzieci i opłaty niestety potem tak jak pisałem było już odwrotnie kasa szła na wódke itd a ja z teściową braliśmy każdą robotę jaka była.
 
Mężczyzna

sajjanin86

Instruktor seksu
mam poczucie, jakbyś był przykuty łańcuchami i kajdankami do swojej żony... rozwód w takiej sytuacji byłby na twoją niekorzyść a pewnie zdarzyło ci się o tym myśleć. Ten problem żony nie wziął się ot tak, towarzystwo i łatwa kasa.
Nie oczekuj od nas złotej rady, która rozwiąże problem ale chociaż wygadaj się, bo pewnie nosi ciebie od środka.
 

pijus

Cichy Podglądacz
Dokładnie tak będę tu zamieszczał historie łanuchami nie jestem przykuty ale mam też poczucie winy jak by nie poszła na ulice pewnie by tak nie było ale wygadać się muszę dlatego będą tu opisy. I tak już mi lepiej będę walczył jak głupi do końca.
 
Kobieta

mrumru

Erotoman
Nie oczekuj od nas złotej rady, która rozwiąże problem ale chociaż wygadaj się, bo pewnie nosi ciebie od środka.
Net to nie psycholog. Możemy wyrażać swoje zdanie, które będzie się miało nijak od wizyty u specjalisty. To tak jak" boli mnie noga. Czy wystarczą okłady z kapusty? ".
 

pijus

Cichy Podglądacz
Wiem ,że net to nie psycholog ale po prostu muszę się wygadać jak by nie teściowa szwagierka i i dzieci to pewnie ja bym był u psychologa dlatego po kilku latach duszenia w sobie będę tu opisywał co i jak mi to naprawdę pomoże a Wy zawsze mam nadzieję odpiszecie proszę odpisujcie . Co kolwiek odpiszecie dla mnie to naprawdę dużo.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
K Problemy w związku Związki 4
H Problemy z osiągnięciem erekcji Porady seksualne 0
R Problemy Ogłoszenia 2
M 27 lat i problemy z erekcją Porady seksualne 8
K Problemy z erekcją Porady seksualne 33

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry