• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Pokazywanie penisa koleżankom

Mężczyzna

strapiony

Podrywacz
Chcial bym poznac fajna dziewczyne czy pania ktora lubi sobie popatrzec na faceta, ktora lubi troche dominowac.Serdecznie zapraszam.Jestem z Poznania.
 
Mężczyzna

NaWesoło

Podrywacz
Ehhh ile razy w życiu słyszałem "napewno nie pokażesz" czy "napewno tego nie zrobisz" tyle razy się rozbierałem.
 
Mężczyzna

Krasnoludek924

Nowicjusz
Sam, żebym pokazywał tak po prostu bez sexu to sobie nie przypominam, ale kiedyś byla u mnie kolezanka/sąsiadka(dziewczyna znajomego). Ja w tym czasie poszedlem sie szybko wykąpać. Wyszedlem z kąpieli owinięty ręcznikiem, zeby wziąć ciuchy a ona zerwala ze mnie ten ręcznik. zapytalem co robi a ona, ze chciala tylko zobaczyć jakiego mam:D mowila tez, ze mnie podglądała jak sie jak kąpałem i ze mam fajny tylek. I na tym sie skonczylo moje "pokazywanie" :)
 
Mężczyzna

damdam

Podrywacz
Sam, żebym pokazywał tak po prostu bez sexu to sobie nie przypominam, ale kiedyś byla u mnie kolezanka/sąsiadka(dziewczyna znajomego). Ja w tym czasie poszedlem sie szybko wykąpać. Wyszedlem z kąpieli owinięty ręcznikiem, zeby wziąć ciuchy a ona zerwala ze mnie ten ręcznik. zapytalem co robi a ona, ze chciala tylko zobaczyć jakiego mam:D mowila tez, ze mnie podglądała jak sie jak kąpałem i ze mam fajny tylek. I na tym sie skonczylo moje "pokazywanie" :)
Ale jak Ty byś z niej zerwał ręcznik, to byś był zbok 😆
 
Mężczyzna

Wielki3232

Podrywacz
Mnie się zdążyło pokazać paret razy kutasa innym laseczką, parę razy w saunie jak byliśmy że znajomymi, raz szwagierce wyciągnąłem jej kutasa bo go chciała zobaczyć i podotykac, a raz jedna znajoma, jak byliśmy nad jeziorkiem to sama zdjęła mi spodenki żeby zobaczyć kutasa i się jej spodobało
 
Mężczyzna

strapiony

Podrywacz
Ja naprawdę lubię pokazywać ,ale tylko Paniom,na ich życzenie.Nie wyskakuje z krzaków,bo to nie jest fair wobec kobiet i je bardziej straszy niż interesuje.
 
Mężczyzna

Adam.N

Cichy Podglądacz
Ja wczoraj wysłałem zdjęcie dobrej koleżance,ale to ona napisała z zapytaniem co porabiam? Odp.ze właśnie się goliłem i wyszedłem dopiero z pod prysznica i muszę się ubrać.To napisała że chętnie by zobaczyła jak się ogoliłem bo pewnie nie tylko na twarzy😁
 
Mężczyzna

Adam.N

Cichy Podglądacz
Mnie się zdążyło pokazać paret razy kutasa innym laseczką, parę razy w saunie jak byliśmy że znajomymi, raz szwagierce wyciągnąłem jej kutasa bo go chciała zobaczyć i podotykac, a raz jedna znajoma, jak byliśmy nad jeziorkiem to sama zdjęła mi spodenki żeby zobaczyć kutasa i się jej spodobało
Mi to kiedyś młodsza kuzynka jak u mnie nocowała to jak rano przechodziłem koło niej do toalety a rano to twardy jak skała.zlapala mnie za bokserki zapytala czy może zdjąć bo nie widziała na żywo twardego fiuta a mnie się nie wstydzi
 

Posejdon

Cichy Podglądacz
To są pewne przygody z dzieciństwa ale może to jednak uzależnić i wtedy nie jesteśmy nawet świadomi że złapaliśmy bakcyla na całe życie. A ja byłem też na plaży naturystów i przeżyłem niezapomniane wrażenia. Kto chce więcej wiedzieć niech pisze.
 
C

col. Greg

Guest
Aby uzupełnic statystyke, oraz zbudowac szerszy obraz informuje, ze nie zdarzyły mi sie propozycje typu pokaz swojego. nie miałem tez mozliwości zaprezentowania go poza wojskową komsisja lekarską. To mój niewielki wprawdzie ale istotny wkład do tematu.:)
 
Mężczyzna

Kokos90

Nowicjusz
A ja mam taki szalony pomysł, żeby wysłać paru koleżankom fotkę swojego sprzętu, ale anonimowo. Że niby przez przypadek, pomyliłem numery, czy tam konta na fejsie itd. i fajnie by było jak by któraś odpisała z zainteresowaniem. Tylko ciężko, żeby to było anonimowe i wiarygodne 😋
 
C

col. Greg

Guest
Kokos powstrzymaj swoje szalone zapędy. Będą miały zamet w głowie typu - no i znowu ptak, a ja noe mogę sobie przypomnieć czyj. Moim zdaniem zbędny zamęt. chyba, że któras rozpozna. No wtedy to very ok.:)
 
Mężczyzna

Image

Erotoman
A ja mam taki szalony pomysł, żeby wysłać paru koleżankom fotkę swojego sprzętu, ale anonimowo. Że niby przez przypadek, pomyliłem numery, czy tam konta na fejsie itd. i fajnie by było jak by któraś odpisała z zainteresowaniem. Tylko ciężko, żeby to było anonimowe i wiarygodne 😋
Aj tam, się będziesz wzbraniał, daj im poznać Twojego kokoska, anonimowo czy nie :D
 
Mężczyzna

damdam

Podrywacz
A ja mam taki szalony pomysł, żeby wysłać paru koleżankom fotkę swojego sprzętu, ale anonimowo. Że niby przez przypadek, pomyliłem numery, czy tam konta na fejsie itd. i fajnie by było jak by któraś odpisała z zainteresowaniem. Tylko ciężko, żeby to było anonimowe i wiarygodne 😋
Predzej bym mając dobry feeling z koleżankami po prostu zaproponował, czy by chciały zobaczyc, ocenić
 
Mężczyzna

strapiony

Podrywacz
Nowo poznana kobieta.Rozmowa szybko zeszła na wiadomy temat.Zaczęła opowiadać o ekshibicjonizm.którego ostatnio spotkała w parku.Nieżle się napaliłam i czekałem tylko na możliwość wykorzystania tej rozmowy.Powiedziałem,wiesz,ja nie widzę w tym dramatu.Popatrzyła na mnie,zaczerwieniła się i spytała…nie ?A ty byś pokazał.Bez problemu.Tylko tak mówisz.Opuściłem wszystko.Penis był już gotowy.Patrzyła z wypiekami na twarzy,a ja myślałem ,że odlecę z podniecenia.Pomyślałem,że to jest właśnie to…..
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry