• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Pokazywanie penisa koleżankom

Mężczyzna

strapiony

Podrywacz
Nie chcemy powtarzać tych samych słów co powiedział Banisteriopsis2.

Dla mnie, twoje zachowanie przypomina mizoginizm
Dlugo szukalas tego egzotycznego slowa w slowniku.Tyle pracy i na nic.Wiesz dlaczego ? Bo trafilas jak kula w plot.Ja kocham kobiety.Nienawidze jedynie tego waszego zaklamania, falszu, tego udawania,nieuczciwosci,setek odpowiedzi na ten sam temat w innych sytuacjach.Stawiania siebie ponad mezczyznami itd.To wszystko tutaj , na tym topiku opisalem i wiem dobrze co pisze.Poza tym, sa tysiace kobiet ktore autentycznie nienawidza mezczyzn.Aby to sprawdzic, wystarczy nadepnac na odpowiedni odcisk a wtedy rozwiaze sie worek prawdy.To jakos wam nie przeszkadza.
 
Kobieta

Rikke

Dominujący
Pokazywanie penisa za zgodą koleżanki - ok.
Pokazywanie, bo akurat ma się ochotę przewietrzyć pałkę - 🤦‍♀️:rolleyes:
Dlugo szukalas tego egzotycznego slowa w slowniku.
I po co się wyzłośliwiasz? Zły dzień? Nie ta noga z łóżka? Czy może zwyczajnie taki charakter?
Weszlas w stan"swietej".Wy tez nam pokazujecie , jest mnostwo ekshibicjonistek.Masz do kobiet ta sama uwage?
Ciekawe jak ma Basia odpowiedzieć skoro usunęła konto.
 
Mężczyzna

strapiony

Podrywacz
Pokazywanie penisa za zgodą koleżanki - ok.
Pokazywanie, bo akurat ma się ochotę przewietrzyć pałkę - 🤦‍♀️:rolleyes:

I po co się wyzłośliwiasz? Zły dzień? Nie ta noga z łóżka? Czy może zwyczajnie taki charakter?

Ciekawe jak ma Basia odpowiedzieć skoro usunęła konto.
Oooo,Widze ze niedlugo stane tutaj przed sadem z oskarzenia o ..."moj charakter"...Przeczytaj wpierw te posty, na ktore ja odpowiedzialem.To by dalo tobie obraz sytuacji.Sam jestem ekshibicjonista, tak jak ogromna liczba kobiet.Pewnie wieksza niz mezczyzn.Lubie pokazywac penisa, jadra.Lubie pokazywac Paniom jak tryskam, rozbierac sie przed Paniami do naga itd.Moze piszmy o tym.
 
Ostatnia edycja:
Mężczyzna

strapiony

Podrywacz
Ja dzialam w tej kwestii systemowo.Zaprzyjaznilem sie z pewnymi srodowiskami kobiet.Dzieki temu dostalem kolejne zaproszenie od Pani aby byc na impezce imieninowej nagim kelnerem ubranym w dwie muszki.Osiem ubranych Pan i ja zupelnie nagi..Tanczylismy a kobiety obserwowaly moj sprzet ktory skakal na wszystkie strony podczas ruchu.Robily mi zdjecia a ja wymyslalem rozne pozy.Bardzo im sie podobalo gdy zlapalem worek powyzej jader, od spodu, pociagnalem jaja w dol i lekko do [przodu,a druga reka zlapalem penisa...dostalem nagrode w postaci oklaskow.Bylo naprawde super.Jak zwykle.Spelnienie marzen ekshibicjonisty.
 
Mężczyzna

Uselink

Podrywacz
Strapiony, wszystko niby ok, ale czy te foty nie będą potem w sieci? I czy następnym krokiem nie będzie poniżanie Ciebie?
Swoją drogą mógłbyś rozważyć występy na panieńskich. Trochę kasy by wpadło, 2w1.
 
Mężczyzna

Adoka

Cichy Podglądacz
Raz na mocno zakrapianej imprezie próbowałem namówić koleżankę by pokazała cycki więc powiedziała że ona pokaże jeśli ja pokaże penisa co swoją drogą zrobiłem
 
Mężczyzna

Uselink

Podrywacz
Ale to nie fair, powinno być klata za cycki, wacek za pusię.

@strapiony, jeszcze coś - kiedyś może być tak, że podpite i rozochocone baby założą strapony, wydymająCię i nakręcą filmik który potem będzie krążyć. I wtedy naprawdę będziesz strapiony.
 
Mężczyzna

strapiony

Podrywacz
Strapiony, wszystko niby ok, ale czy te foty nie będą potem w sieci? I czy następnym krokiem nie będzie poniżanie Ciebie?
Swoją drogą mógłbyś rozważyć występy na panieńskich. Trochę kasy by wpadło, 2w1.
One sa bez twarzy.Taki byl moj warunek.Wszystkie sam sprawdzalem :)
 
Mężczyzna

Uselink

Podrywacz
A zgadzałeś się na foty? O ile wiem, przy wszelkich takich zabawach, gb itp, telefony są odłożone na bok.

Swoją drogą, jak tak bardzo lubisz się pokazywać to tu jest dział ku temu :)
 
Mężczyzna

strapiony

Podrywacz
A zgadzałeś się na foty? O ile wiem, przy wszelkich takich zabawach, gb itp, telefony są odłożone na bok.

Swoją drogą, jak tak bardzo lubisz się pokazywać to tu jest dział ku temu :)
Zgadza sie.Bez telefonow.Jedna z pan miala maly fotoaparat.Zapytala mnie w imieniu pani Gosi, ktorej bylem prezentem imieninowym czy moze mi robic fotki.Zgodzilem sie-bez twarzy.Jak sie pozniej oklazalo, robila wylacznie zdjecia mojego penisa i jader.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry