• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Pokazywanie penisa koleżankom

X

xyz893

Guest
Raz bedąc u koleżanki porozmawialiśmy troszke na tematy tabu, pochwalila mi sie nieśmiało swoimi zabawkami po czym od słowa do słowa chciala bym jej pokazał. Rozpiąlem rozporek i go wyciagnałem. Mega mnie to podnieciło
 
Mężczyzna

strapiony

Podrywacz
W skrocie, kobiety generalnie lubia meski ekshibicjonizm.Oczywiscie przed innymi udaja swiete.Jednak gdy znajda sie w komfortowych warunkach, czuja sie bezpieczne, wtedy pokazuja swoja prawdziwa twarz ktora jest przyjazna i ekshibicjonistom i innym formom zabaw seksualnych.W moim zyciu bylem kilkanascie razy zaczepiany przez dziewczyny/kobiety wlasnie w celu pokazania im tego i owego.Sytuacje byly rozne.Raz zaczepily mnie na ulicy dwie mlode dziewczyny mowiac:"ten chlopak zamknal nas w domu i kazal nam sie rozbierac".Oczywiscie od razu zorientowalem sie ze one chca zebym ja im to zrobil.Innym razem jechalem rowerem przez Cytadele w Poznaniu.Byl to taki wal ziemny a na nim asfaltowka.Nagle widze z lewej ze dwie dziewczyny biegna przez trawnik.Gdy podbiegly pod gore, jedna sie odzywa do mnie w taki sposob:" a jeden facet pokazal nam ku..sa".Itd, itd.
 
Mężczyzna

Banisteriopsis2

Erotoman
kobiety generalnie lubia meski ekshibicjonizm
Nie, kobiety nie lubią, gdy kompletnie obcy im facet nagle rozchyla na chodniku poły płaszcza i pokazuje im genitalia. Taki typ kojarzy im się ze zboczeńcem i potencjalnym gwałcicielem, więc uciekają od takich. Słusznie zresztą.
Czym innym od lubienia ekshibicjonizmu jest proszenie kogoś, kogo choć trochę znają, by pokazał im swoje wdzięki - zresztą takie prośby niekoniecznie są na serio, równie dobrze mogą być żartami lub podpuszczaniem, prowokacjami. Również czym innym od lubienia ekshibicjonizmu jest lubienie oglądania zdjęć nagich facetów lub podglądanie kolesi np. pod prysznicem, gdzie oni z założenia nie chcą straszyć obcych ludzi ani szczuć na nich swoimi genitaliami.
Do tego dla kobiet zazwyczaj to nie penis jest najseksowniejszą częścią męskiego ciała - przeważnie jest to klata, plecy, pośladki, a czasem twarz lub "kaloryferek" na brzuchu.
 
Mężczyzna

strapiony

Podrywacz
Nie, kobiety nie lubią, gdy kompletnie obcy im facet nagle rozchyla na chodniku poły płaszcza i pokazuje im genitalia. Taki typ kojarzy im się ze zboczeńcem i potencjalnym gwałcicielem, więc uciekają od takich. Słusznie zresztą.
Czym innym od lubienia ekshibicjonizmu jest proszenie kogoś, kogo choć trochę znają, by pokazał im swoje wdzięki - zresztą takie prośby niekoniecznie są na serio, równie dobrze mogą być żartami lub podpuszczaniem, prowokacjami. Również czym innym od lubienia ekshibicjonizmu jest lubienie oglądania zdjęć nagich facetów lub podglądanie kolesi np. pod prysznicem, gdzie oni z założenia nie chcą straszyć obcych ludzi ani szczuć na nich swoimi genitaliami.
Do tego dla kobiet zazwyczaj to nie penis jest najseksowniejszą częścią męskiego ciała - przeważnie jest to klata, plecy, pośladki, a czasem twarz lub "kaloryferek" na brzuchu.
Wiesz, nawet nie bede polemizowal z Twoim postem.Nie mam szans z jasnowidzem.Nie ma sensu.Tylko dwa zdania:po pierwsze-nie jestes kobieta a zatem skad niby wiesz to co piszesz?.Po drugie-nie jest was-mnoga liczba(glejt od wszystkich kobiet swiata mna wypowiadanie sie w ich imieniu) a po trzecie-nie bede sie kopal z koniem.Jezeli jeszcze czegos nie wiesz, to smialo pisz.
 
Kobieta

Aisog01

Erotoman
Wiesz, nawet nie bede polemizowal z Twoim postem.Nie mam szans z jasnowidzem.Nie ma sensu.Tylko dwa zdania:po pierwsze-nie jestes kobieta a zatem skad niby wiesz to co piszesz?.Po drugie-nie jest was-mnoga liczba(glejt od wszystkich kobiet swiata mna wypowiadanie sie w ich imieniu) a po trzecie-nie bede sie kopal z koniem.Jezeli jeszcze czegos nie wiesz, to smialo pisz.
@Banisteriopsis2 ma rację 🙂
 
Kobieta

Nefer

Podrywacz
Nie, kobiety nie lubią, gdy kompletnie obcy im facet nagle rozchyla na chodniku poły płaszcza i pokazuje im genitalia. Taki typ kojarzy im się ze zboczeńcem i potencjalnym gwałcicielem, więc uciekają od takich. Słusznie zresztą.
Czym innym od lubienia ekshibicjonizmu jest proszenie kogoś, kogo choć trochę znają, by pokazał im swoje wdzięki - zresztą takie prośby niekoniecznie są na serio, równie dobrze mogą być żartami lub podpuszczaniem, prowokacjami
@Banisteriopsis2 to jeden z bardziej celujących postów tutaj, odsłaniających kobiece tajemnice ;)
Oczywiście mowa tu, o bardziej doświadczonych kobietach. Te mniej doświadczone wcześniej, czy później i tak do tego dojrzeją. :)

Do tego dla kobiet zazwyczaj to nie penis jest najseksowniejszą częścią męskiego ciała - przeważnie jest to klata, plecy, pośladki, a czasem twarz lub "kaloryferek" na brzuchu.
Z tym bywa różnie. Dołączyłabym do tej listy zarost na klacie i chęć oddania/poddania ;)
 
Mężczyzna

strapiony

Podrywacz
@Banisteriopsis2 to jeden z bardziej celujących postów tutaj, odsłaniających kobiece tajemnice ;)
Oczywiście mowa tu, o bardziej doświadczonych kobietach. Te mniej doświadczone wcześniej, czy później i tak do tego dojrzeją. :)


Z tym bywa różnie. Dołączyłabym do tej listy zarost na klacie i chęć oddania/poddania ;)
Tak jak juz pisalem: glejt od wszystkich kobiet swiata na wypowiadanie sie w ich imieniu.To co piszesz, to twoje prywatne zdanie jakze rozne od innych kobiet.Jak widze kobiety maja z tym problem.Oczywiscie spodziewalem sie ze zostane tutaj zaatakowany przez kobiety popierajace ten wiadomy, niedorzeczny post.Tak wam akurat w tej chwili odpowiada.Uchodzenie za swiete.To jaka czesc meskiego ciala sie tobie podoba, jest tez twoja prywatna, jednoosobowa opinioa.Dlaczego wiec piszesz w liczbie mnogiej?Pisalem juz chyba ze mam jako takie doswiadczenie w tych sprawach i wynika z niego zupelnie cos innego.Proponuje zatem przemyslec odpowiedz zqnim zostanie ona przelana do komputera i opublikowana.Innym problemem wielu ludzi , widze to takze tutaj, jest to ze nie potraficie uwierzyc w to co ktos pisze z wlasnego doswiadczenia.Niestety nie potrafie przedstawic dowodow.
 
Mężczyzna

strapiony

Podrywacz
OK, zmieniam tresc.Moze nie byla zbyt uprzejma.Co do meritum, wiem co pisze bo pisze na podstawie wlasnych doswiadczen.Sorry za tamto.
 
Mężczyzna

strapiony

Podrywacz
Wybacz ale to z są koleżankami nie od razu oznacza ze chcą zobaczyć Twoje przyrodzenie
Czy ktos cos takiego powiedzial?No, ale gdybys to Ty chciala pokazac swoja pochwe, to bylaby inna sprawa, prawda?My musieli bysmy chciej ja zobaczyc...No zastanow sie dziewczyno...
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry