• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Podwójna penetracja

Mężczyzna

Arno45

Seks Praktykant
Również dodam no i super bo domyślam się że są osoby, które mogą to lubić ale są to wyjątki a jak wiadomo wyjątki potwierdzają regułę.
 
Mężczyzna

kreda

Nowicjusz
Moja pare lat temu nieśmiało wyraziła chęć na dwa penisy. Przyjąłem że chodzi o dildo. Po kilku latach od kupna zabawki miała pierwszy raz. Robilem jej dobrze i chyba bylo ok sadzac po reakcjach..

Niedługo u nas nadejdzie dzień DP. W powietrzu wisi taka niepisana umowa.

Czasem potrzeba kilku lat zeby się otworzyć i normalnie pogadać o potrzebach. Pewne jest to,ze jak nikt nie zacznie rozmowy, czasem nawet na siłę, to nigdzie się nie dojdzie.

Macie jakieś pomysły na pierwszy raz? Dobrze jakby to wyszło "szałowo". Ale łatwo w sensie technicznym a kosmicznie pod względem emocji i doznań. Najgorzej to ugryźć więcej niż można zjeść - czyli mniej znaczy lepiej.

Aha. Nie interesują mnie trójkąty i inna geometria. To ma pozostać w parze. Wszystkie zabawki dozwolone- tu nie mam problemu.
 
Mężczyzna

Piotr_40

Podrywacz
Czasem potrzeba kilku lat zeby się otworzyć i normalnie pogadać o potrzebach. Pewne jest to,ze jak nikt nie zacznie rozmowy, czasem nawet na siłę, to nigdzie się nie dojdzie.
To prawda. I mam nadzieję że Wam wszystko się ułoży.
Chociaż... Nieraz można czekać wiele, wiele lat i mimo że oboje macie świadomość tego co Was podnieca, czego pragniecie, może to nie dojść do skutku. Ale...nie chce Ci podcinać skrzydeł. Skoro ona o tym marzy, Ty też, to bądź cierpliwy i nie rób nic na siłę.
Ps. I nie wymyślaj... Po prostu przyjdzie na to odpowiedni dzień, chwila
 
Mężczyzna

kreda

Nowicjusz
Uklada sie dobrze. Ja nie narzekam a raczej sie chwalę. Tylko nie wiem jak bezpiecznie zacząć taka zabawe, żeby zapał nie opadł za szybko.

Kobieta kiedyś zarzuciła temat ze chciałaby dwa siusiaki i tak po dluzszym w sumie czasie temat wrocil. Byl juz "sex" z dildo i zatrzęslo nogami :) nie wiem czy z przyjemnosci czy z emocji, ale ewidentnie się podobało.

Ostatnio wyszlo ze obojgu nam pasują klimaty bdsm. Jest rozwojowo. Pewnie tak jak u wielu par. Powolutku idziemy do przodu. Niesmialo odnajdujemy sie. elektryka jest w powietrzu.

Najważniejsze to zaryzykować i się odezwać w temacie.
 
Mężczyzna

riczi1973

Seks Praktykant
Uklada sie dobrze. Ja nie narzekam a raczej sie chwalę. Tylko nie wiem jak bezpiecznie zacząć taka zabawe, żeby zapał nie opadł za szybko.

Kobieta kiedyś zarzuciła temat ze chciałaby dwa siusiaki i tak po dluzszym w sumie czasie temat wrocil. Byl juz "sex" z dildo i zatrzęslo nogami :) nie wiem czy z przyjemnosci czy z emocji, ale ewidentnie się podobało.

Ostatnio wyszlo ze obojgu nam pasują klimaty bdsm. Jest rozwojowo. Pewnie tak jak u wielu par. Powolutku idziemy do przodu. Niesmialo odnajdujemy sie. elektryka jest w powietrzu.

Najważniejsze to zaryzykować i się odezwać w temacie.
ten pierwszy krok , jak ważny jest w osiągnięciu swojego wymarzonego celu , ale coś jeszcze blokuje ten malutki kroczek niby mały ale czegoś brakuje, odwagi
 
Mężczyzna

kreda

Nowicjusz
No na okazję. A jak już będzie okazja to i klimat musi być. Tak z marszu to nie ten etap związku juz chyba.
 
Mężczyzna

kreda

Nowicjusz
No przy podwójnej penetracji z dildem to chyba nie tylko fantazja potrzebna. Technicznie to jest trudne z tego co widziałem na filmach.

Upierdliwe pilnowanie dildo zeby był na miejscu i jeszcze machac dupa przy tym.
oczywiście, potrzeba czasu to zrozumiałe i fantazji
 
Ostatnia edycja:
Mężczyzna

stroiczek

Erotoman
Rozważania o podwójnej penetracji.mnie nie dotyczą, bo jestem niski. Nie muszę się nawet zastanawiać, czy w obecności przystojniaka bym miał erekcję.
 
Mężczyzna

riczi1973

Seks Praktykant
No przy podwójnej penetracji z dildem to chyba nie tylko fantazja potrzebna. Technicznie to jest trudne z tego co widziałem na filmach.

Upierdliwe pilnowanie dildo zeby był na miejscu i jeszcze machac dupa przy tym.
uczymy się cały czas , technika jest ważna a szczególnie za pierwszym razem pomieści się fantazji myśleć o przyjemności którą można dać komuś i sobie, też oglądam filmy i fantazjuję w trójkącie to piękne przeżycie, odstawić na bok myśli że coś może być nie tak że dildo że stres że ktoś może być lepszy, trzeba dążyć do celu a szczególnie że myślicie o tym , i myślę że spodoba się Wam , pomyślci, nie warto uciekać i tylko fantazjować
 
Mężczyzna

kreda

Nowicjusz
ja nie fantazjuje o trójkątach. Chyba oberwalbym łeb wszystkim obecnym.

Najbardziej mnie interesuje jak nie spieprzyć sprawy przy podwójnej penetracji wlasnie z dildem. My chyba mamy ustalone ze przyjemność i perwersja moze tez iść z zabawek.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry