• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Podglądanie???

Mężczyzna

LatinoL

Cichy Podglądacz
Bardzo to lubię. Mam jedną sąsiadkę, która często nago paraduje wieczorami przy zasuniętych roletach do połowy. Najczęściej widać cipkę, cycki rzadko. W przymierzalniach też zerknę przy niedosuniętej kotarze. Nie pogardzę też jękami sąsiadów podczas sexu.
 
Mężczyzna

Arno45

Podrywacz
Bardzo to lubię. Mam jedną sąsiadkę, która często nago paraduje wieczorami przy zasuniętych roletach do połowy. Najczęściej widać cipkę, cycki rzadko. W przymierzalniach też zerknę przy niedosuniętej kotarze. Nie pogardzę też jękami sąsiadów podczas sexu.
Jęki i pokrzykiwania najlepsze, uruchamiają wyobraźnię, u mojej z kolei sąsiadki roleta zatrzymuje się na kwiatach, też spoko widok, u innych kąt zasuniecia żaluzji też stwarza okazję
 
Mężczyzna

Onzdecydowany

Cichy Podglądacz
Ja nie mam nic przeciwko jesli ktos patrzy na mnie. Zdazylo sie, że masturbowalem sie w parku po kryjomu i jakaś dziewczyna patrzyła. Niestety jak skonczylem to poszla.....
 
Mężczyzna

LatinoL

Cichy Podglądacz
W mojej okolicy działały dwie sąsiadki nie dbające zbytnio jak je widać z okna.... oby dwie się wyprowadziły - jedna nieźle się ruchała było słychać i raz pięknie pokazała cycki chłopakowi i mi :) (obserwującemu z balkonu), druga zmieniała bluzkę bez stanika na wprost mojego okna. :)
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry