• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Podglądanie w Toalecie

Mężczyzna

Siusiak

Cichy Podglądacz
Siema

czy ktoś kiedyś podglądał druga osobę w Toalecie Publicznej takie pytanko mnie takie coś ciekawi co jest co 😅
 
Mężczyzna

sajjanin86

Instruktor seksu
kilkanaście lat tamu zdarzyło mi się raz podglądać jedną pannę, z którą chodziłem do jednej szkoły. Chodziłem do szkoły mundurkowej, więc musiała jakoś przebrać się, a skoro nie było miejsca w przebieralni udała się do toalety (w pracowni krawieckiej nie było toalet oddzielnych toalet, tylko damsko-męskie). Nawet nie wiedziałem, że ktoś jest obok kabiny w toalecie ale usłyszałem jedynie ciche odgłosy otwieranych drzwi. Nie były zamknięte, tylko lekko uchylone. Ciekawość wzięła górę... bez problemu mogłem zobaczyć jej stringi, a gdy rozchyliła nogi to mogłem na własne oczy zobaczyć jej piękną cipkę :) co mnie dziwiło, nawet nie krzyczała tylko uśmiechała się i jakby nigdy nic dalej się przebierała.
Dziwnie było wtedy oglądać ją podczas przerw w szkole.
 
Mężczyzna

Banisteriopsis2

Erotoman
Nie podglądałem.
Za to gdy chodziłem do liceum (budynek tej szkoły zawierał zarówno liceum, jak i gimnazjum), to spotkałem się z sytuacją, że dwóch gimnazjalistów "żartownisiów" chodziło po kiblach i fotografowało telefonem ludzi będących akurat w zamkniętych kabinach toaletowych. Siedzisz sobie na sedesie, a tu nagle widzisz, jak znad kabiny wysuwa się czyjaś dłoń trzymająca komórkę i zaraz potem słychać dźwięk robionego zdjęcia. Nie polecam.
Ogólnie to toalety nie kojarzą mi się w żaden erotyczny sposób - wręcz przeciwnie.
Co innego prysznic czy wanna - tu jak najbardziej.
 
Mężczyzna

damdam

Podrywacz
Nie podglądałem.
Za to gdy chodziłem do liceum (budynek tej szkoły zawierał zarówno liceum, jak i gimnazjum), to spotkałem się z sytuacją, że dwóch gimnazjalistów "żartownisiów" chodziło po kiblach i fotografowało telefonem ludzi będących akurat w zamkniętych kabinach toaletowych. Siedzisz sobie na sedesie, a tu nagle widzisz, jak znad kabiny wysuwa się czyjaś dłoń trzymająca komórkę i zaraz potem słychać dźwięk robionego zdjęcia. Nie polecam.
Ogólnie to toalety nie kojarzą mi się w żaden erotyczny sposób - wręcz przeciwnie.
Co innego prysznic czy wanna - tu jak najbardziej.
po takiej pierwszej sytuacji usiadłbym na kibelku i czekał na następną, a potem to już wiadomo jak by to dalej się potoczyło :)
 
Kobieta

Aisog01

Erotoman
Nie podglądałem.
Za to gdy chodziłem do liceum (budynek tej szkoły zawierał zarówno liceum, jak i gimnazjum), to spotkałem się z sytuacją, że dwóch gimnazjalistów "żartownisiów" chodziło po kiblach i fotografowało telefonem ludzi będących akurat w zamkniętych kabinach toaletowych. Siedzisz sobie na sedesie, a tu nagle widzisz, jak znad kabiny wysuwa się czyjaś dłoń trzymająca komórkę i zaraz potem słychać dźwięk robionego zdjęcia. Nie polecam.
Ogólnie to toalety nie kojarzą mi się w żaden erotyczny sposób - wręcz przeciwnie.
Co innego prysznic czy wanna - tu jak najbardziej.
W gimnazjum nie lubiły mnie o rok starsze dziewczyny i mi otwierały zablokowane drzwi... przy tym się śmiejąc :(
Ja się bałam, że mnie nagrywają i potem przez długie lata miałam traumę. Wtedy chodziłam na lekcji do toalety albo do szkoły obok
 
Mężczyzna

Robmusso

Seks Praktykant
W liceum, do którego uczęszczałem, rada pedagogiczna zadecydował o umieszczeniu automatu z Condonami, guma był chyba po 5 zł, oczywiście zdarzały się różne sytuacje, jedna parka na lekcji bawiła się w toalecie, gdy zadzwonił dzwonek, dziewczyna się zestresował i zacisnęła jej się pochwą na kolesiu, po akcji jak ich wynosili, szczepionych na noszach już do szkoły nie wrócili.
 
Mężczyzna

Banisteriopsis2

Erotoman
i czekał na następną
Na następną co? Lub na następną kogo?
a potem to już wiadomo jak by to dalej się potoczyło
No właśnie nie wiadomo. Nie wiem, o czym mówisz.
Z czym? Condon to takie nazwisko - np. jest reżyser filmowy Bill Condon. https://pl.wikipedia.org/wiki/Bill_Condon
dziewczyna się zestresował i zacisnęła jej się pochwą na kolesiu
Co?
Popraw te błędy, bo ciężko czytać te byki.
jak ich wynosili, szczepionych na noszach
A na co oni byli szczepieni i co to była za szczepionka, że po zaszczepieniu trzeba było ich wynosić na noszach?
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
A Podglądanie żony przy... Fantazje erotyczne 15
P Podglądanie Masturbacja 18
M Podglądanie z ukrycia Masturbacja 35
O Podglądanie na żywo Ogłoszenia 0
N Podglądanie??? Fetysze i perwersje 89

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry