• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Pierwszy raz! Jak go przeżyliście?

Mężczyzna

Tomekatomek111

Cichy Podglądacz
Ja miałem 16 lat, spotykałem się z doświadczona dziewczyna. Rodziców nie było w domu wiec można było się swobodnie bawić. Robiłem jej placówkę na tyle intensywnie, ze cipka jej spuchła i bolała, wiec mój pierwszy raz był anal… 😅 można powiedzieć, ze swoją przygodę z seksem zaczalem od dupy strony 🙈
 
S

sianolom

Guest
Mój pierwszy raz, w wieku 18lat. Przygotowanie... chyba rok czekania na gotowość dziewczyny, w tym czasie zaczęło się od wymiany nagich fotek, później długie poznawanie siebie, pierwsze pieszczoty.. śmiało mogę powiedzieć, że było to wymarzone, oczywiście jako facet byłem gotów odrazu 😅 ale z cierpliwością czekałem, i ten okres oczekiwania był chyba najlepszy 🤗 stąd też chyba moja fantazja teraz o przeżyciu czegoś podobnego, ale chyba odrealnione. Ciekawy jestem czy są jeszcze kobiety, które tak długo by się do tego przygotowywały ? Fascynacja ciałami, no właśnie czy to możliwe teraz skoro wszystko ma się pod ręką..
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Jak juz napisałem wyżej, to była katastrofa!
Na podwórku bylem mistrzem strzelania sperma na odległość, bylem mistrzem w waleniu konia i spuszczaniu się.
Bylem.
W "starciu" z żywą dziewczyna dałem dupy na całego spuszczając się w momencie wejścia w nią...
Chyba chwile później dziewczyna opowiedziała co przeżyła ze mną przyjaciółce, a przyjaciółka przyjaciółce ... itd
Na drugi dzień juz cala buda wiedziała ze jestem impotentem!
 
S

sianolom

Guest
Eee pany, dajcie dziewczynie samej decydować o swoim ciele. Tragedia to jest co media zrobiły z ludźmi, przecież takie popełnienie błędów, pod naciskiem i jeszcze wpływem alkoholu to zwyczajny brak szacunku do swojego ciała. Pamiętam, że ja w czasie swojego oczekiwania na pierwszy raz miałem jednoznaczne propozycje od dziewczyn, jednej nawet z łóżka uciekłem haha 😅 i ten pierwszy raz w głowie mi został, później parę przygód, jakoś nic nie znaczących. Nie mówię, że jestem jakiś święty, ale można bzykać się i spełniać zajebiste fantazje z równoczesnym szacunkiem do obojgu ciał. No, ale to trzeba okazywać wzajemny szacunek, a widać ciężko o niego. Aż mnie odrzuciło po kilku dniach spędzania na forach o takiej tematyce. Już nie wspomnę jak to kobiety zawsze , że facet myśli tylko chujem, a idź na jakąś randkę, złapie cię za niego, zrobi loda, to czym mam myśleć ? Haha no a tak w głębi duszy, to przynajmniej ja chciałbym ta jedyną, z którą bym przeżył pierwszy raz i tak do końca 🤗
 
Mężczyzna

MikeMH4

Podrywacz
5 lat temu. Było to na imprezie i pośliśmy z dziewczyną do parku (ona zaproponowała seks), było gdzieś koło 24:00 i było ciemno, więc nikt nas nie widział. Niestety pod wpływem wypicia pięciu piw nie stanął mi i nie mogłem dojść jej cipce. Na szczęście powtórzyliśmy to kilka dni później (o ironio znowu w parku, ale tym razem w biały dzień i o ironio znowu nikogo tam nie było 😜) i tym razem wszysrko poszło zgodnie z planem. I dopiero wtedy przeżyłem swój pierwszy raz 😜
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
No właśnie 😀
Ja rowniez, bo w bezpośredni spotkaniu z szeroko rozłożonymi nogami mojego bóstwa dałem męskiej/młodzieńczej dupy na 44 tysiące sposobów!

A zatem wal wacka, a znajdziesz sie na moim miejscu! I to jako zlom.
<< <
Ja jakoś wyszedłem z zapaści, a Ty, trzepacz pospolity?
 
Ostatnia edycja:

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry