• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Pierwsze badanie u ginekologa (dziewica)

Młody18

Biegły Uwodziciel
Badanie ginekologiczne dziewicy

Mam takie trochę pytanie z innej beczki skierowane do pań obecnych na forum. Dowiedziałem się trochę na temat wizyty u ginekologa i zastanawiam się czy dziewica też może iść na badanie, bo podobno jest tam jakieś badanie przez wziernikowanie, byłem na paru stronkach o badaniu ginekologicznym, ale nie mogłem znaleźć na to odpowiedzi.
Chcieliśmy się tam razem wybrać z moją dziewczyną /ja oczywiście do towarzystwa a nie na badanie :p / w celu porozmawiania z nim na temat antykoncepcji, żeby nam się wpadka nie trafiła. Prosiłbym o jakieś rady a może z tym powinniśmy iść do jakiegoś lekarza a nie do ginekologa. Wiecie na razie nie chcemy jeszcze się kochać, tylko zbieramy wszystkie informacje. Może męska część forum uzna mnie za jakiegoś głupka, ale nie chciałbym swojej ukochanej zmarnować życia, jeżeli już do czegoś dojdzie, przez niechcianą ciążę. Po prostu nie chciałbym jej życia zmarnować i dlatego proszę o jakieś użyteczne rady. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów :)
 

rose

Biegły Uwodziciel
jeśli to pierwsze opakowanie.. lekarz napewno będzie chciał zbadać Twoją dziewczynę.. niewazne czy chcecie rozpoczać współżycie czy nie..najwazniejsze że jestescie odpowiedzialni i chcecie iść do lekarza :) choćby po inf.. dziewice badane są przez odbyt przeważnie.. ale nie ma się co zrażać.. lekarz jak każdy inny.. chociaż na pierwszą wizyę chyba lepiej wybrać kobietę lekarza..chociaż podobno mówią iż mężczyźni są delikatniejsi.. pozdrawiam :)
 

Młody18

Biegły Uwodziciel
Trochę wiem o badaniu ginekologicznym, ale właśnie czytając jedną stronkę o tym, przeczytałem o badaniu przez wziernikowanie i poprostu zastanawiałem się czy jest ono możliwe u dziewicy, no bo niby jak ten wziernik wprowadzić do pochwy przez błonę dziewiczą :p Dzięki rose za odpowiedz :) Bo nigdzie na to nie mogłem znaleźć odpowiedzi :p A lekarza pozwolę swojej dziewczynie wybrać, tzn. czy to będzie kobieta czy mężczyzna, wkońcu to ona będzie badana a nie ja, więc nie będę tej decyzji za nią podejmował. Dzięki jeszcze raz rose przekażę jej to.
 

rose

Biegły Uwodziciel
lekarz wkłada paluszka w pupalka ale nie głeboko.. przecież nie chodzi o to aby zmacać jelito grube :)
 

rose

Biegły Uwodziciel
hmm no wiecie panowie..w pewnym wieku każdy z was powinien mieć robione badanie prostaty.. a to tez jest badanie per rectum.. i my tez wam wspólczujemy :)
 

shizofrenik

Seks Praktykant
Gratuluję uważam że więcej powinno być tak odpowiedzialnych par. mam kumpla który w wieku 17 lat ma dzieciaka..... a co do ginekologów podobno to faceci są delikatni a ja tam nie wiem nie chodzę ... ale pójdę z moja Kobietą niedługo na kontrole i wtedy z nim pogadam i jakieś tabletki antykoncepcyjne przepisze. Doszliśmy z Nią do wniosku ze za antykoncepcje odpowiedzialni jesteśmy oboje i oboje po połowie będziemy za tabletki płacić a tak btw ile kosztuje miesięczna "kuracja"?
 

Młody18

Biegły Uwodziciel
shizofrenik napisał:
Gratuluję uważam że więcej powinno być tak odpowiedzialnych par.
Dzięki shizofrenik, mi po prostu zależy, aby mojej dziewczynie nie zmarnować życia, wkońcu oboje się jeszcze uczymy a tak to bym zmarnował jej życie i przy okazji sobie, ale najbardziej jednak jej. Odnośnie kosztów, to też właśnie będziemy się po połowie dzielić, jeżeli już się wogóle zdecydujemy na współżycie, bo wkońcu nam obojgu powinno na tym zależeć.
 

shizofrenik

Seks Praktykant
Zgadzam sie Ja również jestem zdania że odpowiedzialność to podstawa w związku a tabletki są najlepszą metodą antykoncepcyjną.
 

Vallarr

Cichy Podglądacz
Btw - u nas to ja place i ja kupuje tabletki , choc zcasami aptekarki sie fajnie patrza jak kojarza co kupuje ;) a chwile potem ich twarze rozjasnia usmiech zrozumienia - "dobry facet , madry facet , placisz Ty a nie dziołcha " :rotfl:
 

SETH

Podrywacz
Ja też zamierzam płacić za tabletki przynajmniej połowę ceny. No i niedługo z moją Ukochaną idę również do ginekologa. Tylko się boję o to badanie, by Jej to w żaden sposób nie bolało..

A co z sonografem czy jak to się tam zwie? Nie można tak przebadać kobiety :?:
 

rose

Biegły Uwodziciel
nieważne kto funduje tabletki..powinien kupować je ten kto ma akurat kase.. w końcu antykoncepcja to sprawa obojga.. a odnośnie badania nie ma co się bać.. co prawda jest nieprzyjemne ale napewno nie bolesne :)
 

Inżynier

Biegły Uwodziciel
Wiecie co jestem w tym samym momencie co wy. Najprawdopodobniej rozpoczniemy z moją Dziewczyną współżycie i jestem po prostu przerażony. Jezus Maryja badanie wziernikowe, przez odbyt?
Ona jest tego samego zdania. Chyba jednak najlepsze będą gumki, jakie jest bezpieczeństwo przy samych gumkach(zakładając, że się będzie prawidłowo używało).

P.s. pomyliłem się ze zdenerwowania ze 30 razy przy pisaniu tego posta.
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry