• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Pierwsze badanie u ginekologa

Status
Zamknięty.

MATIsmg

Nowicjusz
Powiedzcie mi proszę co powinnien zrobic ginekolog jak dziewczyna (nie dziewica) pójdzie pierwszy raz do niego w celu uzyskania tabletek. Tzn. chodzi mi o to, jakie badania powinnien wykonac i ogolnie co ma obowiazek zrobic zeby poźniej tabletki były dobrze dobrane. Chcem wiedziec co powinnien lekarz zrobic, zeby nic nie ominąć ; ]
ThX z góry
 

sii

Biegły Uwodziciel
no alepewnie lepiej wiedziec samemu ..........badanie poziomu hormonow to napewno wlacznie z badaniem krwii ale co dokladnie to niewiem - niech sie wypowie ta kolezanka ktora byla :)
 

Blancik87

Seks Praktykant
ja od razu wystartowała z grubej rury bo nie dosc ze nigdy nie byłam u ginekologa to jeszcze poszłam specjalnie po to aby przepisał mi tabletki do 72 h po to jeszcze poprosiłam go zeby przepisał mi tabletki anty anty a ten spytał mnie sie czy chce tansze czy drozsze....i spytał mnie sie czy chce przy okazji przeprowadzic rutynowe badania (badanie piersi, i pochwy) i w sumie tyle...ale był bardzo sympatyczny i nawet zazartował (wtedy to nie było smieszne) ze jak jednak jest juz za pozno na te tabletki do 72 h po to z checia bedzie prowadził moja ciaze :lol: zeschizowałam sie wted :D
 

gonia

Erotoman
na pewno powinnas przejzec forum bo podobne problemy były a jesli takei postu nie ma to zapewne w tym dziale jest wiele postow z ktorych mogłabys sie cos dowiedziec np. http://milosc.god.pl/forum/viewtopic.php?t=754


Szarka napisał:
przed otrzymaniem nowych pigułek i 1 x w roku mam robione przez ginekologa krzepnięcie krwi, CRP, Astat, Alat i wszystkie hormony - wszystko na NFZ - przeciez chodzi o nasze zdrowie, NIGDY bym nie wzięła jakichś pigułek przed zrobieniem badań.



Blancik87 napisał:
ja od razu wystartowała z grubej rury bo nie dosc ze nigdy nie byłam u ginekologa to jeszcze poszłam specjalnie po to aby przepisał mi tabletki do 72 h po to jeszcze poprosiłam go zeby przepisał mi tabletki anty anty a ten spytał mnie sie czy chce tansze czy drozsze....i spytał mnie sie czy chce przy okazji przeprowadzic rutynowe badania (badanie piersi, i pochwy) i w sumie tyle...ale był bardzo sympatyczny i nawet zazartował (wtedy to nie było smieszne) ze jak jednak jest juz za pozno na te tabletki do 72 h po to z checia bedzie prowadził moja ciaze :lol: zeschizowałam sie wted :D
postinor :shock:


sorry ale musze skomentowac...co sie dzieje z dziewczynami teraz niedługo naprawde 13 latki beda po to biegały jak juz tego nie robia o antykoncepcji mysli sie przed a nie po..
 

Blancik87

Seks Praktykant
ej lepiej pozno niz wcale i co niby uwazasz ze mam 13 ?? wiesz ja wiem wiecej o zyciu niz ty...ale nic...poszłam bo myslałam ze jak nie pojde to wpadne i co w tym złego z poszłam lepiej zeby chodzic niz rodzic dzieci wiec?? lepiej nic nie mow
 

gonia

Erotoman
Blancik87 napisał:
ej lepiej pozno niz wcale i co niby uwazasz ze mam 13 ?? wiesz ja wiem wiecej o zyciu niz ty...ale nic...poszłam bo myslałam ze jak nie pojde to wpadne i co w tym złego z poszłam lepiej zeby chodzic niz rodzic dzieci wiec?? lepiej nic nie mow
naprawde? A po czym to wnioskujesz? Bo raczej nie wiesz co ja przezylam i co ja wiem...Nie no dobrze ze poszlas tylko własnie widzsz tu byłam madrzejsza od Ciebie bo najpierw pomyslałam i poszłam do lekarza a nie pozniej po postinor latałam wiesz wybacz ale wypraszam sobie uwagi typu "wiem wiecej o zyciu niz Ty" bo to juz było po prostu smieszne...
nigdzie nie pisałam ze jestem madrzejsza czy cos bo nie znam tu nikgoo osobiscie i nie mi to oceniac czy wiem wiecej czy mniej wiec zastanow sie czasem nad tym co piszesz i dopiero pisz Bo w tym momencie pokazalas jaka to mądra jestes ehh straszne

I jeszcze jedno masz sie czym chwalic ze poszłam po ten postinor to bylo po prostu genialne :lol:
 

Blancik87

Seks Praktykant
??? co taka cfffffana jestes oj pogratulowac ci?? ze jestes madrzejsza bo chyba mowiac to czekałas na to... ah... wiesz nie chce mi sie nawet dyskutowac na ten temat bo pekam ze smiwchu ja czytam twoja skromna wypowiedz
sorry ale musze skomentowac...co sie dzieje z dziewczynami teraz niedługo naprawde 13 latki beda po to biegały jak juz tego nie robia o antykoncepcji mysli sie przed a nie po..
ahh...jaka ty madra jestes zawsze myslisz o wszystkim wiesz co bedziesz robic jutro pojutrze ty to jestes Wow oby tak dalej mozesz byc przykładem dla 13
 

gonia

Erotoman
Blancik87 napisał:
??? co taka cfffffana jestes oj pogratulowac ci?? ze jestes madrzejsza bo chyba mowiac to czekałas na to... ah... wiesz nie chce mi sie nawet dyskutowac na ten temat bo pekam ze smiwchu ja czytam twoja skromna wypowiedz
sorry ale musze skomentowac...co sie dzieje z dziewczynami teraz niedługo naprawde 13 latki beda po to biegały jak juz tego nie robia o antykoncepcji mysli sie przed a nie po..
ahh...jaka ty madra jestes zawsze myslisz o wszystkim wiesz co bedziesz robic jutro pojutrze ty to jestes Wow oby tak dalej mozesz byc przykładem dla 13
Po prostu brakuje Ci argumentow i nie wiesz co napisac....

Moze i nie wiem co bede robic jutro ale zanim zaczelam wspolzycie bo spowiedizalam sie ze to bede robic poszlam do ginekologa i poprosilam o dobranie tabletek...

Wiec mozesz sobie darowac te swoje smieszne komentarze bo ossmieszasz siebie...
A masz racje skromna to ja zawsze byłam zostalo mi jak widac... przynajmniej potrafie odpowiedziec normalnie kulturalnie a nie tak jak Ty zarzucajac komus innemu nie znajac kogos ze wiesz wiecej niz ktos inny az szkoda literek zeby ci to tlumaczyc bo Ty nie potrafisz tego zrozumiec
 

sii

Biegły Uwodziciel
gonia napisał:
sorry ale musze skomentowac...co sie dzieje z dziewczynami teraz niedługo naprawde 13 latki beda po to biegały jak juz tego nie robia o antykoncepcji mysli sie przed a nie po..

no ja juz mowilem co do tego ze glupota ludzka nie zna granic...co ja przegladam to forum to tylko : pekla nam gumka - biegnij po postinor ! nie wzielam tableki - biegnij po postinor ! pocalowam chlpaka - biegnij po postinor ! boli mnie glowa - biegnij po postinor !

dacjie spokoj ok ? wiaodmo ze jak wpadka jest to mozna brac ale czy niektore osoby musza ograniczac swoje rady do gadania o postinorze ?
hej wszysto ok jak trzeba to trzeba ale wy chyba zapominacie o tym ze na takie kroki trzeba sie decydowac w ostatecznosci a nie pod wplywem pewnego impulsu
 

sii

Biegły Uwodziciel
podobno postinor ma tylko 75% skutecznosci ! :| czyli to nie jest 100% sposob .. czasem moze zawiesc....nie wiem jak to jest :|
 

gonia

Erotoman
MATIsmg napisał:
Czy wy nie widzicie jaki jest temat i o co pytałem ? O': xDDDD
jakbys przeczytała wszystkie posty to bys wiedziała....

sii napisał:
no alepewnie lepiej wiedziec samemu ..........badanie poziomu hormonow to napewno wlacznie z badaniem krwii ale co dokladnie to niewiem - niech sie wypowie ta kolezanka ktora byla :)

gonia napisał:
na pewno powinnas przejzec forum bo podobne problemy były a jesli takei postu nie ma to zapewne w tym dziale jest wiele postow z ktorych mogłabys sie cos dowiedziec np. http://milosc.god.pl/forum/viewtopic.php?t=754


Szarka napisał:
przed otrzymaniem nowych pigułek i 1 x w roku mam robione przez ginekologa krzepnięcie krwi, CRP, Astat, Alat i wszystkie hormony - wszystko na NFZ - przeciez chodzi o nasze zdrowie, NIGDY bym nie wzięła jakichś pigułek przed zrobieniem badań.
 

MATIsmg

Nowicjusz
Tak jestem facetem i potrzebna mi ta wiedza, a po drugie chcem konkrety.....np. powinien wykoncac to i to itd. i zdecydowanej odpowiedzi, a nie, że ktoś nie jest pewien.
 
Status
Zamknięty.

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry