• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Pękła gumka co robić?

kazio

Cichy Podglądacz
Pęknięta gumka...

Mam takie pytanie kochałem się z moją dziewczyna i gdy ona doszła to mi gumka pękła ale ja nie wytrysnąśłem. Jaka jest prawdopodobność ciąży. Zaznaczam że prawie od miesiąca nie ma żadnych objaw.A więc czy to możliwe ze moze byc w ciazy?
 

Szarka

Erotoman
Mdlosci nie pojawiaja sie w pierwszzm miesiacu ciazy, czasem ich w ogole nie ma, ba bywa tak, ze kobieta bedac w ciazy miewa okres - ale to sporadzczne przyzpadki. Co do mdlosci ja ich prawie nie mialam
( troche mnie mdlilo na poczatku 3 miesiaca ciazy ). Pierwsze objawy ciazy to min. powiekszony i drazliwy biust, zgaga, czestsze oddawanie moczu.
 

Yossarian

Biegły Uwodziciel
Ech sii, zazwyczaj to faceci dochodzą pierwsi, nie mówiąc już o tym jak rzadko "przytrafia się" dziewczynie zdolność do orgazmu pochwowego :roll:
 

Młody18

Biegły Uwodziciel
To chyba sprawa indywidualna i zależy chyba od stopnia podniecenia. Z tego co wiem to się różni konzystencja śluzu. Tylko nie wiem czy w czasie ciąży jest on gęstszy czy rzadszy :(
 

sii

Biegły Uwodziciel
no ja mysle ze po orgazmie u kobiety tez podniecenie spada . przynamniej na pewna chwile . tak przynajmniej jest u nas - wiec ilosc sluzu po orgazmie spada raczej
 

kazio

Cichy Podglądacz
Ale mi chodzi o to czy duze jest prawdopodobienstwo zajscia w ciaze! A nie jakies farmazony. zaznaczyc trzeba ze gumka pekla 1,2 min przed wyjsciem z mojej dziewczyny. a wiec?
 

gonia

Erotoman
sii napisał:
no ja mysle ze po orgazmie u kobiety tez podniecenie spada . przynamniej na pewna chwile . tak przynajmniej jest u nas - wiec ilosc sluzu po orgazmie spada raczej
kobiety nieco roznia sie od facetow :> wiec porownywanie do was nie jest chyba dobre
i co do tego sluzu u kazdego roznie bywa ale raczej jest jego wiecej
kazio skoro ty nie skonczyles to prawdopodobienstwo jest male ale zawsze jest bo przeciez wydzielany plyn rowniez moze prowadzic do zapłodnienia ale skoro nie ma zadnych objawow i dostała okres ewentualnie kupiliscie tescik to nie powinniscie sie martwic :)
 

kazio

Cichy Podglądacz
włąśnie problem jesrt w tym ze moja dziewczyna ma nieregularna miesiaczke w tamtym misiacu miala 13 dzis jest 15 wiec dlatego sie boje.. :( chyba kuopie dzisiaj test
 

Szarka

Erotoman
Kazio, u każdej kobiety jest inaczej, najwięcej śluzu pojawi się w okresie jajeczkowania, czyli w dni płodne, ja np. po śluzie nie jestem w stanie poznać, czy będę mieć okres za 3 dni czy za 7.

poza tym, dziewczyny nie mają okres co do dnia czyli równe co 21 czy co 28 dni ( to bywa raczej rzadkością ), ważne aby się to mieściło w normie czyli 7 dni.

Tak więc test warto wykonać dopiero po 3-4 tygodniach od możliwości ewentualnego zapłodnenia
 

gonia

Erotoman
Młody18 napisał:
Hehe gonia upomina innych do czytania uważnie swoich wypowiedzi, a sama nieuważnie czyta :p
czytalam uwaznie ale nie bylo napisane "ja i moja dziewczyna" kazdy wszystko odbiera inaczej niz ktos mogl napisac czyz nie?
 

kazio

Cichy Podglądacz
wczoraj zrobiłem test i wyszło że w ciazy nie jest ale dalej sie boje ze test byl niedoklanny bo ona nie ma okresy ! :( chyba pojde znia do gienekologa ... :?
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry