• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Pękła nam prezerwatywa plemnikobójcza

Status
Zamknięty.

anabeny

Cichy Podglądacz
mam bardzo wazne pytanie przez ostatnie 10 miesiecy bralam tabletki antykoncepcyjne, teraz robie przerwe i tu mam maly problem, mialam miesiaczke ktora rozpoczela sie 31 marca i trwala do 5 kwietnia a 9 kwietnia podczas stosunku pekla prezerwatywa (plemnikobojcza) czy jest mozliwosc ze moglam zajsc w ciaze?? moj chlopak twierdzi ze nie bo po pigulkach nie wraca za szybko plodnosc ale on sie nie zabardzo zna wiec czy ktos mi moze udzielic jakiejs w miare rzetelnej odpowiedzi??
 

rose

Biegły Uwodziciel
troszkę lipa.. zaraz po miesiączce to nie sa dni płodne aczkolwiek nigdy nic nie wiadomo .. ale szkoda ze nie poszłaś szybko do ginekologa po Postinor duo.. nie było by stresa..
 

ted

Biegły Uwodziciel
No coz jak by nie bylo tabletki zabezpieczaja gdy sie je bierze, gdy sie przerywa wtedy wlasciowsci plemnikobojcze zanikaja. Jednak prezerwatywa pekla 9 dnia cyklu, czyli jeszcze zostalo jakies 4-5 dni do owulacji, do tego czasu plemniki powinny byc bez szans jesli chodzi o zaplodnienie jednak wszystko jest mozliwe.
 

Jing

Seks Praktykant
Ted małe pytanko. Czy jak kobieta odstawi pigułki antykoncepcujne to po jakim czasie wraca jej płodność???????
 

ted

Biegły Uwodziciel
N o coz plodnosc wraca bardzo szybko, w sumie pigulki zabezpieczaja tylko jak sie je bierze. Zauwaz ze jak zrobisz zbyt dluga przerwe 12- 24 h w zaleznosci od pigulek to musisz powtarzac cykl czyl nie dzialaja zbyt dlugo jesli sie ich nei bierze.
 

Gangrel

Seks Praktykant
Bo w czasie tej przerwy nie moze dojsc do owulacji - poziom hormonow nadal utrzymuje sie na takim samym poziomie jak w czasie zazywania tabletek. Wazne jest, zeby to bylo 7 dni, a nie wiecej. Potem poziom hormonow zacznie sie kolysac...
 
I

imported_admin

Guest
okres.jpg


nie chce nikogo martwic ale po odstawieniu tabletek organizm kobiety jest bardziej podatny na zaplodnienie i to ze gumka pekla 9tego dnia cyklu (pierwszy dzien dni plodnych) wcale nie jest regula... ze 7 dni panie Gangrel.. kazdy orgaznizm kobiety jest inny.... wyobraz sobie ze wystarczy przestaraszyc dziewczyne i juz moze sie jej zmienic caly cykl miesiaczkowy... glupi przelot samolotu na niebie moze popierdzielic cykl. Dziwne? ale niestety prawdziwe.

Kolezanko, jesli nie udalas sie do ginekologa po np. postinor (tabletki wczesnoporonne) to pozostaje Ci tylko modlitwa.

Jezeli chodzi o postinor.. skurwysyny ginekolodzy czasami pierdola, ze nie moga przepisac tych tabletek... i insynuuja zeby im dac w lape to wtedy przepisza recepte. Jest to jedno wielkie "gowno-prawda", bo maja obowiazek przepisac ten lek, jesli kobieta go o to prosi, a ze sie hujki zaslaniaja prawem polskim, robia kobitkom wode z mozgu.

P.S
LUDZIKI - UZYWAJCIE KURWA DUREX'ow!!! :evil: starannie zakladajcie! i gumki kupujcie TYLKO w aptekach!!
przechowywanie gumki w jednakowej temperaturze jest bardzo wazne!! zarowno w kurtkach, samochodach itp. !!
W aptekach temperatura jest optymalna... a w kioskach "ruchu" zimą baba lubi sobie grzejnikiem podgrzac, bo jej zimno w dupe, czy postawic gumki za szybą na dzialanie promieni slonecznych! i nieszczescie gotowe.
GUMKI KUPUJCIE TYLKO W APTEKACH BEZPOSREDNIO PRZED STOSUNKIEM - tak najbezpieczniej!
NA GUMKACH SIE NIE OSZCZEDZA! "DUREX'y" CHOĆ DROGIE TO ZDECYDOWANIE NAJLEPSZE!
zadne gowniane pepino, czy polskie gowno warte unimile!
 

rose

Biegły Uwodziciel
Drogi adminie!! o czym Ty gadasz?? jaki postinol?? nie ma czegoś takiego.. coś ci się pokręciło chyba z Postinorem Duo.. ALE TO NIE JEST TABLETKA WCZESNOPORONNA skąd wam się takie sądy, ludzie biorą.. :wink: i kazdy lekarz przepisuje te 2 tabletki- cena ok 70zł. rzeczywiście lipa że nie poszłas do lekarza po te tabletki..
 

Gangrel

Seks Praktykant
I jeszcze cos...

wcale nie jest regula... ze 7 dni panie Gangrel..

Sugerujesz wiec, ze przerwa w przyjmowaniu tabletek antykoncepcyjnych moze byc dluzsza? Niezle... nie wiem, skad to wziales, ale zaskoczyles mnie teraz niesamowicie... to jest wlasnie najwazniejsze w przyjmowaniu tabletek anty - ta przerwa nie moze byc dluzsza, bo poziom hormonow zacznie gwaltownie spadac. Wtedy plemniki, ktore np przedostaly sie tam 5tego dnia, poczekaja na dzien 8my - na ewentualna owulacje.

Nie ryzykowalbym z eksperymentowaniem z dlugoscia przerwy. Mozna ja skrocic, wydluzyc nie.
 
I

imported_admin

Guest
rose napisał:
Drogi adminie!! o czym Ty gadasz?? jaki postinol?? nie ma czegoś takiego.. coś ci się pokręciło chyba z Postinorem Duo.. ALE TO NIE JEST TABLETKA WCZESNOPORONNA skąd wam się takie sądy, ludzie biorą.. :wink: i kazdy lekarz przepisuje te 2 tabletki- cena ok 70zł. rzeczywiście lipa że nie poszłas do lekarza po te tabletki..

rose... tak sie na nia mowi.. "Postinol" (w Polsce sprzedawana jako Postinor DUO). bo "r" na koncu ciezko sie wymawia .. ale myslalem o Postino"r"'ku!! :)

nie jest wczesnoporonna?
http://www.wandea.org.pl/aborcja/postinor.htm
 
I

imported_admin

Guest
Gangrel napisał:
I jeszcze cos...

wcale nie jest regula... ze 7 dni panie Gangrel..

Sugerujesz wiec, ze przerwa w przyjmowaniu tabletek antykoncepcyjnych moze byc dluzsza? Niezle... nie wiem, skad to wziales, ale zaskoczyles mnie teraz niesamowicie... to jest wlasnie najwazniejsze w przyjmowaniu tabletek anty - ta przerwa nie moze byc dluzsza, bo poziom hormonow zacznie gwaltownie spadac. Wtedy plemniki, ktore np przedostaly sie tam 5tego dnia, poczekaja na dzien 8my - na ewentualna owulacje.

Nie ryzykowalbym z eksperymentowaniem z dlugoscia przerwy. Mozna ja skrocic, wydluzyc nie.

a o czym ja pisze ? wlasnie o tym :)
 

Jing

Seks Praktykant
Lekarze ciągle mówią dziwne i niestworzone rzeczy :D Ja u mojego dermatologa mówię mu co ma mi przepisać bo on już nie ma pomysłów na leczenie mojej alrgii :D hehe paranoja
 

madzia

Podrywacz
Rose lekarze czesto robia problemy z wypisaniem recepty na Postinor!!! Jest to tabletka wczesnoporonna czy sie chce czy nie, dlatego maja glupie tezy ze oni "dziecka" nie beda zabijac... Moja kolezanka chociazby miala taka sytuacje i musiala szybko isc do innego ginekologa! Paranoja bo jaka to im robi roznice? Chyba jedynie taka ze chca zeby Ona miala to dziecko a jesli dziewczyna nie chce? to przeciez gorsza sprawa. Fakt faktem jest coraz mniej urodzen w Polsce moze chca zaludnic kraj- taki zart :)
 

madzia

Podrywacz
A Ty Droga Anabeny troche bezmyslnie postapilas... Teraz musisz czekac na fuxa i na okres!!! jesli spozni sie to po tygodniu bodajze od dnia kiedy powinno wystapic krwawienie zrob sobie test ciazowy... jesli sie uda to nastepnym razem nie licz na szczescie " a bo wtedy sie udalo to teraz moze tez..." Co do Durex'ow to jak juz bylo wyzej wwspominane sa to najlepsze prezerwatywy!
 
Status
Zamknięty.
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry