• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Panowie, czy macie coś przeciwko nieogolonym nogom u kobiet?

Czy przeszkadzają wam nieogolone nogi u kobiet?

  • Tak, przeszkadza mi to podczas seksu

    Votes: 56 45,5%
  • Nie przeszkadza mi to podczas seksu

    Votes: 52 42,3%
  • Tak, przeszkadza mi w sukience itp.

    Votes: 60 48,8%
  • Nie przeszkadza mi w sukience itp.

    Votes: 27 22,0%

  • Total voters
    123
Mężczyzna

Slavo

Biegły Uwodziciel
Ogolone ale z paskiem, trochę włosów nie zaszkodzi. Jeśli chodzi o nogi to w sukience wygląda to nieciekawie, aczkolwiek jeśli to nie zarost typowo męski to nie przeszkadza mi to.
 
Mężczyzna

WhySoSerious?

Biegły Uwodziciel
XD merytoryka czy luźne podejście... mam zagwozdkę... Dobra najpierw merytoryczne podejście.
Nie przeszkadza, przeszkadzały by tylko te co odrastają pierwsze kilka dni bo by drapały(a może jakiś nowy fetysz? :D)
W sumie mieć dziewczynę/żonę co ma futrzaną antyatrakcyjność dla innych mężczyzn. Spoko, ja nawet bym chciał zobaczyć pełne zarośnięcie nie tylko na nogach. :p
Jestem w stanie się dogadać. Zaakceptuję nieogolone nogi ale ja też się przestaję golić na mordzie, jajkach i zobaczymy jak długo taki układ się utrzyma :)
Panie Smoku zdjęcie wskazuje na zarost dłuższy niż 2dni czy to oznacza, że partnerka nie goli się? :p
Swoją drogą... raz byłem nie ogolony to byłem bardziej pożądany ile to ja robię rzeczy, aby być nieatrakcyjny a i tak... wszystko jak krew w piach. :p
 
Mężczyzna

CiagleNapalony92

Nowicjusz
Ogólnie nie mam z tym żadnego problemu, ponieważ w dzisiejszych czasach gdzie człowiek jest mocno zabiegany względem obecnej sytuacji na świecie i w naszym państwie, są takie dni gdzie ja sam nie ogóle pach, nie ogole miejsc intymnych itp. Tak naprawdę musiałbym to robić regularnie codziennie aby być idealnie gładki. Tak samo kobieta, aby być idealnie gładka musiała by to robić codziennie, myślę że wolny czas w niektórych momentach można spożytkować bardziej pozytywnie, niż na depilacji... Oczywiście wszystko w ramach zdrowego rozsądku, nie mówię tu o dżungli pod pachami lub na nogach...
 
Mężczyzna

lovehair

Cichy Podglądacz
Preferuje tylko nie golone kobietki, są fantastycznie namiętne, piękne i pociągające. Nie golone nogi, bikini, ręce, nawet pachy to wszystko powoduje, że na samą myśl robi mi się dobrze. Brunetki, ciemne blondynki z buszem. Fantastyczne. Niestety obecna moda na całkowitą depilację powoduje, że kobiety które chciałyby być naturalne muszą się depilować. A szkoda. Chętnie poznałbym jakąś babeczkę, która jest mocno zarośnięta.😄
 
Mężczyzna

Armando88

Podrywacz
Osobiście to mi jest to obojętne... To kobieta ma się czuć dobrze i pewna siebie... Ja jako mężczyzna to albo to akceptuje albo dostaje bana na seks😂
Moja była wogóle nie depilowała nóg a miała gładziutkie i delikatne w dotyku jak aksamit... Nie rosła na jej sierść na nogach i tyle.
Że co proszę?! A co ja od macochy jestem🤔 Jak to ona ma się czuć dobrze? A moje doznania wizualne mają być zgwałcone🤮 Jak bym chciał yeti to bym któregoś z chłopaków ubrał w sexi szmaty🤬
 
Mężczyzna

Armando88

Podrywacz
Ogólnie nie mam z tym żadnego problemu, ponieważ w dzisiejszych czasach gdzie człowiek jest mocno zabiegany względem obecnej sytuacji na świecie i w naszym państwie, są takie dni gdzie ja sam nie ogóle pach, nie ogole miejsc intymnych itp. Tak naprawdę musiałbym to robić regularnie codziennie aby być idealnie gładki. Tak samo kobieta, aby być idealnie gładka musiała by to robić codziennie, myślę że wolny czas w niektórych momentach można spożytkować bardziej pozytywnie, niż na depilacji... Oczywiście wszystko w ramach zdrowego rozsądku, nie mówię tu o dżungli pod pachami lub na nogach...
To te Twoje kobiety najwidoczniej na cyklu (testosteron i hgh) są skoro codziennie musiałyby się depilować 🤦‍♂️
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry